Inzerce

Diane 35

Zdravím. Chtěla bych si nechat předepsat Diane 35 a zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s předepsáním na kožním. Kdyby mě kožní lékařka poslala na gynekologii dělali by mi i nějakou prohlídku nebo testy?

Inzerce
Odpovědi
šárka

Ahoj, užívala jsem Diane 35 5 let. Byla jsem s ní velmi spokojená. Po 5 letech mi doktorka řekla, že ji užívám dlouho a že Diane mi zatěžuje játra. Předepsala mi Jeanine. Otázka zní opravdu zatěžuje Jeanine játra v porovnání s Diane méně? Od té doby co beru Jeanine, tak mě nic nebaví, nemám chut nic dělat, pořád jsem tak nějak v útlumu a smutné náladě? Je to možné? Děkuji moc za odpověd

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. dubna 2009, 10:42:56

Kája

čauky diane pouzivam skoro rok ae po 3-4 měsících se mi udělaly strie na stehnech muj doktor me poslal ke kožnímu a ten řekl že s antikoncepci to nemá nic společného...tak mi na 3 měsíce napsal Jeanine a po žádné změně mi vrátil Diane 35.Sem sní spokojená aš na ty strie.

2. května 2009, 21:09:19

Adri

Dobrý den!! Chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho můžu se svým přítelem bezpečně spát??Brala jsem Diane 35,ale na 3 měsíce jsem vynechala absolutně antikoncepci a ted už 14 dní opět beru, ale nevím kdy přesně tabletky zaberou.Předem děkuji za odpověď

23. června 2009, 22:44:56

veronika1 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

6. listopadu 2009, 13:37:56

Renata Fulínová

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

21. června 2011, 17:18:30

Maja

Ahoj, koupím 3 platíčka Diane 35, prosím pouze seriozní nabídky!!! Pokud jich máte i méně ozvěte se:) amandablue@seznam.cz

9. září 2011, 16:19:16

Šárka

Ahoj holky,mám jedno platíčko (21 tablet) Diane 35, stále kojím, tak nemůžu užívat :-( Problém je, že expirace je jen do 07/2012. Dám ho za 150 Kč, nejlépe osobní odběr Praha, Brno, Karlovarský kraj, Plzeň, Kladno, trasa Cheb - Praha. Šárka - Sara33333@atlas.cz

5. června 2012, 00:30:20

Kristýna

Koupím HA Diane, Chloe, Vreya nebo Minerva. Jendo i vice platice,plati dlouhodobe. Nejlepe osobni predani v Praze nebo okoli. Prosim nabidnete, dekuji... muj mail: christy.k@seznam.cz

11. září 2011, 13:10:52

H.Lilith@seznam.cz

Sháním - koupím antikoncepci Diane 35, nabídky prosím pište na můj e-mail. Díky Hanka

12. října 2011, 21:17:55

Iveta

AHOJ, koupím Diane 35 - i více platíček ( 2,3,4...) za rozumnou, nepřemrštěnou cenu. Prosím, nabídněte na e-mail: amandablue@seznam.cz , spěchá! Díky a hezký den!

3. ledna 2012, 14:52:33

lenka

ahoj, mám zájem a Diane 35, i načatá platíčka. za nabídky děkuji. lenkakremen@seznam.cz

9. června 2012, 12:16:06

Daniela

19. února 2013, 00:51:51

Kristýna

20. února 2013, 21:12:42

Kristýna

20. února 2013, 21:27:25

Fidorka

Koupím HA DIANE 35.Prosím nabídněte.email:mirakatka@seznam.cz

18. listopadu 2014, 15:40:31

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Kampaň "Třicet dnů pro cévní mozkové příhody": informujte se a nechte se zdarma vyšetřit) 29. listopadu 2016, 16:58:12

Zdravím, hodně mi pomohla Vitapixla na močový měchýř.  Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:52:53

nervové potíže působí toxiny a mikroparaziti, nedá se to léčit antidepresivami :-) Diskutovat

• Eli (zoloft za neurol) 28. listopadu 2016, 16:04:12

Hezky den. Prosim vas o radu, moc si vazim, kdo si najde chvilicku. Brala jsem cca 2 roky Elenium,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.