Inzerce

alkohol

Co mohu za alkohol?

Inzerce
Odpovědi
anonym2 poděkování

Prosím Vás, můžu pít pivo když sem alergický na lepek? a pokud ne, tak prosím napište jaký alkohol je povolen, Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. února 2009, 18:02:44

"VESELÁ RUDÁ"

Pro nás CELIAKY je nejlepší a nejvýživnější lahvové pivo CELIA.Jiná pivka jsou pro nás CELIAKY vysloveně ZABIJÁK!!!

15. ledna 2014, 21:23:03

elli

Pivo nesmíte, víno není problém a z destilátů pouze švestky a tequillu a HavanaClub:o))) Ne, u destilátů bych se vyvarovala pálenkám, které při kvašení využívaly obilné produkty nebo z nich vyrobený líh.

26. ledna 2014, 14:40:18

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 109 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavel (krční páteř - bolesti) 25. května 2017, 16:18:42

Dobrý den,čtu si Vaše zprávy a i když je vše nepříjemné,musím se přiznat,že mne… Diskutovat

• Glanctt (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 25. května 2017, 23:34:09

Přiznám se ze jsem po champixu dost unavena.. a vic spím..bývá mi trochu spatne od žaludku...… Diskutovat

• Míra (Otitida - zánět středního ucha) 25. května 2017, 15:08:27

Opakovaný zánět ucha, návštěvy u dětské doktorky nebo na ORL, výtok z ucha a píchání… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.