Inzerce

Varikokela

Dobry den, mám problém.. Před měsícem jsem podstoupil operaci varikokély na u praveho varlete.. Jizva je zahojena v pořádku nemokvá nic... Ale začli vypukat dosti nepříjemné bolesti...tlak v břiše... Když zmáčknu v obalsti tříslí tak mě to začne píchat i pod prsem v té oblasti.. Bricho cele je jakoby precitlivele na jakykoliv dotek...napr kalhoty kdyz mam apodobne.. Začlo mě pobolívat i levé varle... Varikokéla byla operována klasickou operaci rez cca 3cm...podvazani.. Je tam stale videt...ale na dotek neboli... Mockrat dekuji za odpoved

Inzerce
Odpovědi
Mirek2 poděkování

Tak to ti zmršily doktoři,vím o čem mluvim.Taky jsem byl na operaci,taky mi to podvazali a furt to tam vidim a na dotek to neboli.Mam to tam asi uz 7 roku a jebu uplne nato,na dalsi operaci uz nejdu bo pro chlapa to neni 2x psychicky mozne

Reagovatpoděkovatnahlásit

18. února 2009, 12:32:32

Mirek

Přesně...na operaci sem byl v r. 1994 a od té doby se stav prostě nezměnil. Pořád to tam mám, čekal sem že se to časem nějak vstřebá ale h...

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. října 2009, 09:06:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 93 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • ZBY (Diabetická neuropatie ) 14. září 2017, 13:00:40

Dobrý den pokud má někdo DM2 a polyneuropatii,mohu napsat svoje postřehy prosím pokud máte… Diskutovat

• Tereza Součková (Křivice - vitamín D) 19. září 2017, 20:39:54

Holky, jako asi všichni z vás tady, jsme dostali recept na Vigatol. Sla jsem ho vyzvednout a… Diskutovat

• Olivka78 (Jak poznáte kvalitní sýr od náhražky) 18. září 2017, 18:00:55

Já to poznám tak, že si ho udělám doma. Dost dlouho jsem váhala, zda si kupovat pomůcky k… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.