Inzerce

Exipial DeoForte

Dříve jsem se každý den strašně potila...přisla jsem ze školy-spocené kruhy na triku...přisla jsem z venku-to samé...prostě vždycky a všude...bylo to dšsné...ted Exipial DeoForte pouzivam tak 4dnem a dneska sem měla ve škole uplé triko s rukávy a ani malilinka spocená tečka...prostě super!!! doufám ze to nezakřiku:D tak snad to fakt vydrží...doporučuju!!!!

Inzerce
Odpovědi
Klara

Ahoj, chtela jsem se zeptat jestli ten pripravek pomaha.Ani kapicka po poceni?

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. prosince 2008, 20:49:52

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (krev v moči) 29. listopadu 2016, 17:06:42

Určitě doporučuji Vitapixlu močový měchýř, od té doby jsem neměla žádné ant. Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. listopadu 2016, 21:58:54

Pro Mona bo kdo má nějakou skušenost užívám už 7 měsícu Seroprám to je stejné jak… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.