Inzerce

zvysena cinnost?

Ahoj, je mi 18 let a posledni mesic resim urcity zdravotni ehm nesrovnalosti :) abych zacal, tak nejdriv unavou, chodim behat se psem a nohy me bolej cim dal tim po kratsi dobe; jdu spat a nemuzu usnout protoze cas od casu ucejtim, jak mi srdce jakoby zatluce trochu jinak a hlavne mi litaj hlavou myslenky ale tim zpusobem, ze za sekundu nevim o cem jsem to vubec premejslel :D nejak jsem dosel, ze by to mohlo mit neco spolecnyho s funkci stitny zlazy, zajimalo by mne, jestli bych mel zajit k lekari nebo to chvili zkusit prejit s prihlidnutim k faktu, ze dospivam.. diky za odpovedi.

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 186 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Denysa (Operace očních víček) 17. září 2018, 22:02:53

Pro mě po mé zkušenosti je rozhodně více než dobrý :)  Diskutovat

• Jaroslava (Zánět slepého střeva) 21. září 2018, 20:31:29

Dobrý den , syn je týden doma po opraci tlustého Střeva, měl bolesti v podbřišku az do… Diskutovat

• Luboš (Dentální hygiena – nutnost, nebo marketingový trik?) 16. září 2018, 20:03:57

Přesně tak...... Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.