Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

atopický ekzém a léčba u moře???

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte jak je to s léčbou atopického ekzému u moře.Jestli tyto pobyty hradí pojišťovna i osobám starším 18 let.Už sem byla několikrát v lázních u nás v Čr,ale moc mi to nepomohla.U moře sem byla jednou a hodně mi to pomohlo.Tak se chci zeptat jesli o tom někdo něco nevíte?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pavla
1x

dobry den,taky jsem chtela zeptat jestli pomaha na atopicky ekzem more..nebo jsou lepsi lazne ja mi 17 a mam stim hodne velke problemy v mem veku mi to i celkem vadi...a vyskousel ajsem toho uz hodne a zatim mi nic nepomohlo uz ani doktori nevi co stim aby mi neco pomohlo tak jsem se chtela zeptat na radu co by mi uz konecne mohlo pomoct byla bych za to veli rada...uz opravdu nevi co stim aby se mi to aspon zlepsilo..jinak zavodne plavu nebo ted uz ne a i kdyz neplavu mam to porad...dekuju

Sendy

Ahoj Pavlo, já mám atopický ekzém už od mala, jezdila jsem s prarodiči k moři kažé léto až do 12 let. Teď mi je 20 a znovu mě atopický ekzém postihl. nedá se říct, jestli ti to pomůže, mě to pomohlo, dost dlouho jsem od toho měla pokoj. Hlavně se vyvaruj kořeněných jídel, zkus malou dietu a pak postupně přibírej to ostatní, třeba to máš z jídla. Já třeba teď omezuju cukry, papriky, rajčata, smažené jídlo, čokoládu, pikantní jídla, kečup atd a pomalu se zlepšuju...

Karel

Mrknete na kamedis.cz- zdravotní kosmetika s výbornými výsledky Kopsa karel

Pavla

Je mi 21let,trpím ekzémem už od mala,nejvíc se mi projevil 18ti a v 19ti letech..pak to ustalo vypadalo to že jsem vylečená,protože jsem ho neměla vůbec.Ted se mi zase objevil je to hrozný,mám to na rukách,v dekoltu a nejvíc na krku a dokonce se mi to ted udělalo i okolo očí.Hlavně mě to nejvíc štve,protože jsem si konečně našla partnera se kterym mi je hezky přijde mi to hrozně líto protože se stydím před nim svléci kvůli tomu ekzému,chtěla bych být jako ostatní a néé se bát vylíst na sluníčko atd.Hlavně nejvíc zabrat mi dává psychyka,to jak se ostatní na mě dívají a to že nemůžu dělat to co každej člověk třaba si zajít do bazénu zaplat a ani to moře mi nepomáhá

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce