Inzerce

registrace pacienta

dnes jsem navštívila svou od r.1985 lékařku a ta mi arogantně odbyla, že nejsem u ní registrovaná. Situace vznikla tak, že jsem kvůli pracovnímu vytížení nemohla k ní docházet pro léky a nechala jsem si je psát u lékařky poblíž pracoviště,aniž bych cokoli podepisovala o přeregistrování. Nyní jsrm v důchodu a lékařka v místě pracoviště je pro mne příliš vzdálená. Na mou prosbu, ať mne tedy moje bývalá paní doktorka opět zaregistruje mi odsekla, že to je věc zdravotní pojišťovny a ona že má plno. Má lékař právo odmítnout akutní ošetření? Jedná se o akutní zánět žil. Děkuji za odpověď.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 11 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Olin (Máte problémy s pocením? ) 29. března 2017, 16:11:41

Mě na pocení nepomohly žádné deodoranty ani Driclor. Pocení jsem se zbavil až jsem začal… Diskutovat

• Lucie Iovanová (darování orgánů) 27. března 2017, 19:03:37

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolika let se dají darovat játra ? děkuji. Diskutovat

• Vladislav (Zánět spojivek) 25. března 2017, 10:46:59

Jak kapky ti dal, nebo spis poradil? :) Já mám allergodil a super :) https://allergodil.drmax.cz/ Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.