Inzerce

registrace pacienta

dnes jsem navštívila svou od r.1985 lékařku a ta mi arogantně odbyla, že nejsem u ní registrovaná. Situace vznikla tak, že jsem kvůli pracovnímu vytížení nemohla k ní docházet pro léky a nechala jsem si je psát u lékařky poblíž pracoviště,aniž bych cokoli podepisovala o přeregistrování. Nyní jsrm v důchodu a lékařka v místě pracoviště je pro mne příliš vzdálená. Na mou prosbu, ať mne tedy moje bývalá paní doktorka opět zaregistruje mi odsekla, že to je věc zdravotní pojišťovny a ona že má plno. Má lékař právo odmítnout akutní ošetření? Jedná se o akutní zánět žil. Děkuji za odpověď.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.