Inzerce

Dotaz jak na to???poraďte

čauky holky, mám dotázek, dosud jsem jedla nezdravě a nárazově, takže moje první jídlo bylo třeba v 17:00 h. večer a to jsem se přecpala tak, že jsem nemohla ani spát. Nechtěla jsem jíst vůbec a tím dát pár kilo víc, ale večer vždy na mě přišla veliká chtuť a já zpořádala vše co mi přišlo pod oči,, teď nechci hladovět a ani se přecpávat, chci jíst 5krát denně jak se má. Kdy mám začít a za jak dlouho po změně mého stravovacího cyklu půjde aspon kilčo dole?? Jinak mám cíl 8 kg...tak mi písnite, nevím jestli to jde sem, kdyžtak mejl Verdas@seznam.cz, mocky kujůůů

Inzerce
Odpovědi
Aneta

Ahoj, podívej se na tyhle stránky, měla bys tam najít potřebné informace: www.pruvodcehubnutim.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. října 2009, 17:52:17

Zuzka

Ahoj, další web o hubntí http://www.jak-zhubnout.hostoi.com/

18. července 2011, 13:03:11

dietarka1234

Ahojky, myslím, že podobný problém jako máš ty, má i spousta dalších lidí :-) I já jsem dřív jedla nepravidelně, nárazově, držela různé hladovky ap. Místo, abych hubla, jsem přibírala. Pak jsem si ale řekla dost a kámoška mi doporučila zkusit buď dietologa nebo nějakou komerční dietu. Dostala jsem kontakt na I feel well, která dělá krabičkovou dietu. Tzn. že Ti každý den ráno dovezou až domů jídlo "v krabičkách" na celý den - 5 jídel, navíc speciálně dietně upravených, v tom správném množství a poměru. Ty se pak vlastně nemusíš už o nic starat - nemusíš nakupovat, vymýšlet dietní recepty ap. Mě to naučilo jíst zdravě a pravidelně a zhubla jsem 7 kg za 1,5 měsíce. Třeba by to mohlo i tobě: Web mají www.dietavpohode.cz Hodně štěstí!

10. října 2011, 11:42:33

Milena

Ahojky, k tomu hubnutí, já osobně jsem shodila 11 kg, začala jsem užívat doplněk stravy EMULIPS FORTE a nijak jsem jídlo neomezila, stravuji se stále stejně, jen jsem přidala mezi jídla ovoce nebo zeleninu., Mohu vřele doporučit! Pokud budeš mít zájem , mohu ti Emulips zajisti a přidat radu jak se stravovat! www.okg-zdravi-prirodne.cz

19. října 2011, 16:28:26

Co mi

Pomohla mi hodně vitapixla, užívám jí sotva měsíc a mám pryč asi 4 kila, který nemám zpět. Takže palec nahoru

17. října 2016, 15:30:26

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 28 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Panická ataka) 14. listopadu 2017, 10:04:29

Ahoj, mám taky problémy s panickou poruchou, ale zkouším to řešit přírodně bez léků.… Diskutovat

• Janka (Odstranění krčních mandlí??) 13. listopadu 2017, 13:56:28

Moje zkušenost je mi 32 let, omlouvám se všem za chyby a překlepy, trpěla jsem častými… Diskutovat

• Nikola (Bolest hlavy) 20. listopadu 2017, 10:23:14

Ahoj potrebuji poradit kazdy den me boli pulka hlavy, neni den kdy by me nebolela, kdyz jsem byla u… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.