Inzerce

STRES

Potřeboval bych pomoct,je mi 24let a mam problem se stresem.Desi me nove schuzky a situace ve kterych jsem jeste nebyl.Take mi přeskakuje tep.Vše je navic spojene s nevolnosti od žaludku a srdečnimi problemy.Byl jsem i na ruznych vyšetreni,ale nic mi nezjistili.Krev,moč,ekg a rengen plic.Po zdravotni strance mi nic neni a presto se citim zle.Rekl bych,ze je to spis psychickeho puvodu.

Inzerce
Odpovědi
jitule777

ahoj ,tvůj pocit bude správný.Je to ted teprve měsíc co se sama léčím a samozřejmě tomu předcházela vyšetření - eeg ,ekg atd ,ale vše je v pořádku. Jsou to prostě nervy.Mám dobrého obvodního lékaře ,který to včas rozeznal a nyní navštěvuji psychiatra.

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. května 2008, 18:57:01

Melody

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

11. září 2013, 11:14:55

Alena Procházková

Ahoj, ano, tvůj pocit znám....a zkouším se zklidnit např. čaji...mátovými..Ještě jsem plně neovládala pocity neznáma, které mě uplně pohltí. Jestli někdo má nějaký tip, nec hť poví...

16. března 2015, 15:04:24

Kateřina Spíchalová

Toto se mi stává takyy...

7. dubna 2015, 12:29:52

Martina Jalovická

Kamarádka si vaří také uklidňující čaje, a relaxuje.

9. dubna 2015, 17:40:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (zánět šlach na ruce) 29. listopadu 2016, 17:05:21

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu určitě Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.