Inzerce

Bolesti hlavy

Dobrý den, je možné aby bolest hlavy souvisela s erekcí ? Ve chvíli, kdy se s partnerkou k něčemu chystáme, při posledních dvou případech mi vjela do hlavy příšerná bolest začínající v zátylku a přecházející až k temeni hlavy a nevím co s tím. děkuji za případné osvětlení problému

Inzerce
Odpovědi
nototoo4 poděkování

mam uplne stejny problem.... bolest prichazi pred erekci a nebo pri nadmerne namaze.. nikdy sem takovy problem nemel.. az ted co jsem zacal pravidelne cvicit.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. srpna 2008, 16:45:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 273 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vladislav (Projímadle) 24. března 2017, 20:47:14

Chápu, že užití projímadla je někdy opravdu nevyhnutelné... Nicméně je třeba vždy… Diskutovat

• anna (Projímadle) 20. března 2017, 22:45:43

uzivala jsi duphalac nejak dlouhodobe? Diskutovat

• Vladislav (Porucha erekce je i dámská záležitost) 24. března 2017, 19:54:40

Já jsem měl ten samý problém...ještě jsem pak dal šanci poslednímu produktu - Runner ze… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.