Inzerce

Onychomykóza, rákosový nehet

Máte někdo také problémy s nehty u nohou-onychomykózou, jak léčíte, co můžete doporučit?! Přítel měl před 2 roky omrzliny, měl štěstí, že vůbec nějaké nehty ještě má, tedy má všech 10 - na nohou. Nehty jsou nažloutlé, vypadají jako seschlý rákos, stáčí se, jsou tvrdé a tlusté. Teď mažeme Clotrimazolem a stžíkáme Candibene, ale moc to nefunguje, vím, že to je zdlouhavé. Používáte někdo "laky" na tyto nehty, jak se lék jmenuje, cena? Díky za info. Káča

Inzerce
Odpovědi
Ája1 poděkování

Ahoj Káčo, já se taky léčím s onychomykózou a můj kožní lékař mi předepsal jako lokální léčbu Loceryl lak, je sice dražší, stojí 400 kč, ale můžu ho doporučit, stačí si nehty natřít 1-2x týdně a nehty po něm změknou a špatná místa se pak dají dobře vystříhat. Musíte mít trpělivost, léčba je na dlouho, já se už léčím kolem dvou leta, ale můžu říct, že se to po Locerylu hodně zlepšilo. Přeju úspěšné léčení. Ája

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. ledna 2009, 00:35:11

prowincja2 poděkování

Dobrý den, taky mám náplasti této značky, ale není mi jasné, jestli je správně lepím, protože se mi stále odlepují. Při alplikaci jste ty náplati odstřihovala ve tvaru nehtu? nebo celý palec zabalila. Nevím proč, ale nedrží. Děkuji za radu. P.

22. dubna 2009, 15:36:22

Judith1 poděkování

Ahoj Katko, mám zkušenost ze zahraničí s náplastmi Onyster, přípravek se má v nejbližší době objevit i na českém trhu - rychlé a účinné.

17. února 2009, 13:57:26

Deni2 poděkování

ahoj, no já mám také strašný nehet na palci u nohy, již dva roky kapu batrafen,exoderil apod. Vše k ničemu. Před měsícem mi část nehtu strhli na chirurgii a vyřízli v prstu ohnisko plísně. No a už to mám zpět. Chirug. zákrok byl bolestivý a hojení strašně dlouhé (mám dvě malé děti rok a čtyři) vůbec jsem nemohla chodit a ted dnes jsem zjistila, že se plíseň zase objevila na zdravé části nehtu, rozlezla se všude. U lab. testů vyšlo mykoza negativní. Proto nevím, zda mám brát antimykotika, dlouho mi je nechtěli předepsat, ale ted už mi je asi předepíší. Obávám se vedl. účinků antimykotik. Prosím poradte, co by pomohlo. Já mám asi tu plísen nějak v těle, protože jsem neuvěřitelně trpěla i při kojení, měla jsem strašně bolavé bradavky. Asi by to chtělo něco razantnějšího, nějaká očista celého organismu. Prosím o případné rady, děkuji.

17. února 2009, 18:35:59

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ryan Honza (Roztroušená skleróza – boj na celý život) 9. prosince 2016, 00:38:53

O nemoci jsme se dozvěděl ve 14ti letech ,a dost pochybuju ,že mi to způsobily deprese :) Diskutovat

• Martina (Operace hemoroidů) 8. prosince 2016, 11:50:54

Pokud jste to ještě neřešila, tak doporucuju metodu hal-rar jsem druhy den po operaci polehavam… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.