Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

meridie

prodá někdo meridii 10 28tbl.max 450,-kč

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Lielka

Brala jsem Meridii asi půl roku, za první asi 2 měsíce jsem zhubla o 4 kg a pak se váha už neměnila. Pravda je, že i ta 4 kila byla na mně dost vidět. Avšak měla jsem tyto problémy: 1. nespavost (či velmi narušené spaní) 2. dočasně vysoký tlak (přestože normálně trpím hypotenzí)

Ahojky, pokud máš zájem to řešit jiným způsobem, kontakt na mě je [email protected], tak mi napiš :-) Hanka

Iva

Dobrý den, mám rouztoušenou sklerózu a rády bych začala užívat Meridii. Prosím o Váš názor. Moc děkuji Iva

1x

Ahojky Ivo, s roztroušenou sklerozou není legrace, myslím, že by jsi se nejdříve měla poradit o jiných lécích s lékařem a nebo mi písni na mail [email protected] a zkusíme spolu něco vymyslet jiného. Hanka

Petula

Dobrý den, prosím potřebovala bych poradit. Dnes jsem začala brát meridii a potřebovala bych vědět, zda k ní mohu brát vlákninu psyllium a před cvičením carnitin. Mockrát děkuji Petra

1x

Ahojky, myslím, že psylium by neměl být problém brát k meridii. Kdyby jsi potřebovala poradit, písni mi na mail [email protected] Hodně úspěchů v hubnutí :-). Hanka

Miska

ahojky,chcela som sa spytat ze ci je mozne mi predpisat meridie 15?lebo tu v Prahe nemam ziadneho lekara,Dakujem moj kontakt je [email protected]

K.

Ahojky chtěla jsem moc pochválit tento přípravek, na mě působí skvěle, vůbec nemám hlad a žádné vedlejší účinky nepociˇtuji, měla jsem i Adipex a můžu říct, že to byla síla. Meridie je prostě super. PS: za týden mám 3 kg dole, měla jsem i vínko a nic se nedělo, konečně nemám pořád hlad a jen tak ďobu po troškách, ale opravdu jen malinko, brzy se dostavím pocit úplné sytosti. Všem doporučuji, netrapte se hlady stejně se to nedá vydržet dlouho a pokud potřebujete shodit víc kilo. Pá K,

Doris

brala jsem Meridii asi 10 dnů, nezhubla jsem vůbec nic, ba naopak,jsem přibrala. Už nikdy bych to nebrala,měla jsem větší hlad, než normálně bez tablet. Jediné co mě pomáhá, je Adipex, zdravé to není, ale účinek to má a taky se to nebere pořád.

Francua

Ahojky, chtěla bych se zeptat, je mi 20 let, děti žádné ještě nemám a ani v nejbližším budoucnu neplánuji. Mám problémy s váhou měřím 163 cm a vážím necelých 90 kg. Mám neustále chutě na jídlo, ráno, odpoledne, večer, pořád a nemůžu se toho zbavit....sem asi jídlem posedlá nebo já nevím....pak mi je špatně, bolí mě břícho a je mi zle.....nevím co mám dělat....mám problémy i s chozením na velkou stranu.....je mi hrozně, nemůžu se vidět v zrcadle sem tlustá jak nevím co....sestřenice mi říkala o meridii, má s ní velmi dobré skušenosti......chtěla bych ji taky zkusit, ale mám strach abych si nějak neublížila, chci mít v budoucnu děti a chci být tak nějak normálně zdravá, tak jsem se chtěla zeptat, jestli meridie nějak škodí a má vliv na děti....Prosím odpovězte mi, jsem fakt bezradná....Děkuji moc

kiki
1x

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte, užívám Meridii 14 dní a nyní jsem nemocná. Doktor mi předepsal Biseptol a mám užívat paralen plus. Lze to s Meridii kombinovat?

IVIS.KOKI

AHOJKY AŽ NEMÁŠ POŘÁD HLAD PIJ HODNĚ VODY S VODOVODU ,NASYTÍ TĚ TO A ČISTÍ TĚLO.JÁ TAKY HUBNU A DAŘÍ SE .PIJI ČASTO VODU ,JEZ TMAVE PEČIVO ,BÍLÉ VYNECHEJ .MUSÍŠ JIST PRAVIDELNĚ CO 3HODINY JINAK JSI TĚLO DĚLÁ ZÁSOBU A PŘIBÍRÁŠ.TADY TYTO LÉKY BRALA MÁ KÁMOŠKA ZHUBLA,ALE ZHORŠIL SE JI ZDRAVOTNÍ STAV.PUSOBÍ TO ASI JAK NA KOHO.VÍŠ CO BERU JÁ JE TO VÝBORNÉ KOUKNI NA GOOGLE----LIPOXAL DIRECT.JE TO S BYLINEK NEMÁM HLAD A HUBNU .JE TŘEBA AKCE V LÉKARNĚ 120TABLET A 60ZDARMA ZA 840KC.PŘEČTI JSI TO NA PC A UVIDÍŠ.OMEZ JIDLO DODAVEJ VITAMÍNY TŘEBA BION3 .MÁŠ TAM VITAMÍNY I LAKTOBACILY.KDYŽ MÁŠ POŘÁD HLAD ASI TI V TĚLE NĚCO CHYBÍ NEBO NECH JSI VYŠETŘIT ŠTITNOU ŽLÁZU.AHOJ IVIS JO A TAKY CVIČ A PROCHÁZKY.

hlincek

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

Simona

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

SONGARE

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

cukina

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

SONGARE

Dobrý den Vážené a Vážení , stávající , či potencionální klienti -tky :) Žádám Vás o strpení a schovívavost,jelikož jsem od zítřka do konce července na dovolené mimo republiku ! Nebudu tak rychle reagovat za což se omlouvám , budu velice ráda pokud posečkáte a zachováte mi i nadále přízeň :) Těším se na další spolupráci . Agáta

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce