Inzerce

nevím ,co mě bolí a proč

naplánuji si výlet je mi dobře v sobotu ..jdu zalehnout bez jakýkoliv příčin ..strava v normě celkem i dobře usnu ,ale večer se probudím bolestí mám horko v břiše ..přitom teplota žádná ..příjde to nečekaně ..začnu jíst ibalginy a čekám už ležet nemůžu dál ..výlet zruším bolest většinou do druhého dne odejde vyměnila jsem postel...v domění,že bolest přichází ze špatného lůžka ..nachlazená jsem taky nebyla ..při nádechu nic nebolí ..pálení v moči taky nemám a nevím jak ty bolesti definovat a jak je řešit ,ale přichází častěji takže taky čekám na gmt na výsledky ..no nechci si hledat nemoc

Inzerce
Odpovědi
J.

Něco podobnýho taky znám, bolest přijde v případě výletu, na který se mi moc nechce. Je mi blbý ho odmítnout, takže slíbím účas, sice bych se nejraději vyvlíkla, ale nemám nějaký patřičný důvod, takže smířená s osudem, že zítra tedy pojedu ještě večer svoji účast potvrdím a ráno je mi ouvej. Takžke mě napadá, nemohlo by to být proto, že se ti na ten výlet nechce?

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. prosince 2012, 22:32:46

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 05:26:57

Nemáš v tom úplně jasno,musíš ještě studovat imunitu a nepoužívej PP a deprese, je to… Diskutovat

• Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Kema (cipralex) 2. prosince 2016, 19:05:34

Jeane,či jak se jmenuješ,jdi s těma kravinama co tu píšeš do zádele.Zrazovat… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.