Inzerce

lazne

chci vyuzit lazenskych procedur po operaci krcni patere... nejradeji aktivni "sportovni" balneoterapii... / nejen se valet v teple atd...., spise se "znicit" a pak se "dat dohromady"... / po operaci nejsem "lezak" / to jesem byl pred operaci /, lazne chci vyuzit k navraceni do aktivniho zivota... tj. nechci nikam, kde prolezim par tydnu, utratim par korun.... a nic...

Inzerce
Odpovědi
Martina

Dobrý den , slyšela jsem o dobrých zkušenostec Malvazinky v Praze nebo V Luži.Hodně štěstí

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. května 2008, 19:37:48

john

tak mam za sebou Jachymov, maximalni spokojenost, uvidime, jak to pujde dal...

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. srpna 2008, 19:30:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pala (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 20. ledna 2017, 19:27:52

Pomohl nám podobný postup, jak uvádí Vojta. V lékárně jsme koupili kysličník (myslím že… Diskutovat

• lucka (Panická úzkost) 17. ledna 2017, 19:42:01

sice už tu téměř rok nic nepřibylo, ale přidám svou zkušenost. Je mi 18 let. Problémy už… Diskutovat

• ivan (Kolonoskopie) 19. ledna 2017, 11:10:40

... není čeho se bát, by jsem u doktorky Saidlové na kolonoskopii nedavno a v pohodě, ví co… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.