Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Bolest bederni pateře

Bolí mě bederní část zad,plave mi tam L4aL5 obratel tlačí mi na míchu a strašně to bolí a nikdo my to nevěří.Neschopenku mám od 13.2.08.Mám za sebou neurologii infuze a nic.Cvičím,rehabilitaci mám za sebou už si nevím rady pani Dr.obvodní by mě nejraději poslala do práce ale jen kdyby to trochu šlo už bych tam byla sama a neotravovala bych s neschopenkou.Byla jsem v Liberci kde mi řekl pan Dr.k operaci ano ale chodíte takže musíte čekat třeba půl roku.Proto touto cestou poradte prosím.Naschledanou Majdalenka

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Karel

Majdalenko, koukám, že jste z Liberce a tak vám poradím. Objednejte se na reflexní masáž šíje a zad v Energycentru, Barvířská ulice v Liberci. Tam Vám určitě pomohou. Mne se to moc osvědčilo. Záda mě už nebolí. Přeju Vám, ať Vám pomůžou tak jako mě.

janalbc
8x

Majdalenko, jsem také z LBC a mám naprosto stejné problémy i zkušenost s lékaři. Jeden lékař mi ale řekl, že i člověk, který nemá na rtg, nebo na CT vidět skoro nic , může mít obrovské problémy a jsou lidé, kteří mají veliký nález a nemají zdaleka takové obtíže. Nenechte se odbýt , oni nejsou v naší kůži. Já nemohu stát pro bolesti v patách a vnějších stranách obou nohou a celé tělo od pasu dolu jako by mi mělo upadnout. Zkrátka s čím si nevědí rady , nebo jim bohužel nezbývá čas na jednotlivé pacienty, tak je raději pošlou na psychinu, že to může být tohoto původu.. . Neprodělala jste nějakou infekci, nebo neupadla jste ? Písnu Vám mail, kdyžtak mi napište. Diskuse je stará, tak nevím, ale přeji Vám abyste už byla OK. !!!!! [email protected]

vendy
3x

Dobrý den Všem !!! Mám zrovna stejný problém, MRi,RTg nález krč.meziobr.pl.radikulop.,asymtomat.komprese míšní..atd.Bolesti,brnění HK a DK,Bylo mě řečeno i napsáno lékařem,že mohu plně a aktivně žít,nic to není. (depresivní sy. ) Připadá mě ,že nám nevěří, Jsem znechucena ,kam se obrátit !!! Děkuji vendy

Monika
2x

Dobrý den všem. Chci jen říci, že tato bolest může být ještě příčina onemocnění, které lékaři ani neberou v potaz a neřeší. Jedná se o hypermobilní syndrom. Hypermobilita pokud bolí, měla by se léčit speciálním cvičením. Dál bolesti mohou být díky Homocistynurii a Chlamidii. Pokud se o těchto věcech chcete dozvědět víc, klikněte si na www.marfanuvsyndrom.websnadno.cz Přeji všem vše dobré a mnoho štěstí. P.S. Dnes se musíte spolehnout hlavně sami na sebe.

martina
8x

dobry den,nekolik let mam bolesti zad,at je to bederni nebo krcni pater,nejlepsi co me pomohlo bylo,ze jsem si koupila mic a povalovala jsem se po nem,rok jsem chodila po masazich,rehabilitace a nic,mic se osvedcil vzdy.ted mam nekolik dni bolesti zad,spis na boku a strili mi to do podbriska.zada mam v teple,okolo pasu omotany rucnik,mikinu a stale zada boli,ne tolik ale poradi mi nekdo jak se mam bolesti zbavit?

Anbra
3x

DObrý den,nemáte náhodou spondylolystézu páteře?Já mám to stejné a takto mi to soukromý ortoped po rentgenu diagnostikoval.Pomáhá cvičení břišních svalů,aby se vám kolem páteře udělal svalový krunýř a držel ji,samozřejmě masáže,Dornova metoda a bohužel občas nějaký ten prášek,lečí to pouze operace

Naolik
4x

Jsem dvakrát po operaci a bolesti jsou stále,bez analg.nefunguju ,najedte si na :LINKA PROTI BOLESTI:je tam spousta informací a určitě Vám pomohou přeji Vám bezbolestné žití

anka
4x

Dobrý den,mám potiže s bederni pateri,s bolesti do prave dolne končetiny,uz pres mesic a pul sem s tim na PN,doma cvicim a odpocivam a neprestava to.je mi jenom 22 let a ty bolesti jso hodne nesnesitelny.beru coxtral a dorsiflex,3krat delany obstrik kloubu a nic,Mate nejake rady.Dekuji

Ahoj , jde o sedací nerv. Reflexní zóna.Ischias probíhá podél kosti lýtkové i holenní.Při akutních poruchách je nutno trpělivě masírovat.Vpřípadě silných bolestí přimasáži lze rovněž masírovat reflexní zónu paží,podobně jako oblast ischiasu., podél kosti loketní a kosti vřetenní. Když se jedná o poruchy vyvolávájící záněty nervových kořenů nebo způsobující jejich uskřinutí, lze rovněž masírovat výchozí bod ischiasu, tedy bederní páteře. Ústřel (lombargo)vzniká , když je uskinutý nerv bederních obratlů. Příčinou zvedání těžkých břemen. Chceš-li ozvi se pomohu Ti ráda.

MARIKA
3x

ZDRAVÍM,JSEM JIŽ 2 ROKY PO OPERACI BEDERNÍ PÁTEŘE.SNAŽÍM SE CVIČIT A TAK ALE JE TOMU ASI3MĚSÍCE KDY MĚ TO OPĚTOVNĚ VYSTŘELUJE V PRAVÉ NOZE OD LÍTKA AŽ PO HÝŽDĚ,NIC NEZABÍRÁ INJEKCE KAPAČKY LÉKY TY JEN TLUMÍ CHVÍLI O ZÁDECH NEMLUVĚ.UŽ SI PŘIPADÁM TRAPNĚ.MAM ČÁSTEČNÍ DUCHOD ZATÍM,TAKŽE OMEZENÍ NAŠLA JSEM SI SEDAVOU PRÁCI,ALE TY POTÍŽE NEUSTUPUJÍ.JEDNOU JE TO LEOŠÍ JINDÁ ZASE HORŠÍ.RÁNO MUSÍM PROJÍT PÁR CVIKŮ,ABYCH VŮBEC FUNGOVALA PORADTE PROSÍM DĚKUJI

Silver
3x

Dobrý den, také mívám bolesti bederní páteře. V poslední době se to hodně lepší. Chodím plavat a vždy před tím se nasvěcuji páteř biolampou. Příjemně to tu oblast uvolní a zmírní bolest.

Marky

Ano, plavání je perfektní rehabilitace. Na bolest však doporučuji octan gel. ten pomáhá i mě.

ludvik
4x

sem po operaci plotinky měl sem virustek jetomu rok a zase se mito vratilo jeto hrozna bolest kdiž chodim nebo kiž sedim aute comam delat .

Dobrý den.Setkala jsem se s výrobky,které jsou bez chemie a zabírají a tak bych vám chtěla a pevně doufám,pomociNevím zda 100%pomohou i vám,ale já mám s nimi velmi pozitivní zkušenosti a i mnoho lidí v mém okolí.,jsou nadmíru spokojeni.Pokud máte zájem o více informací napište mi na mail.Ráda vám poradím.Přeji krásný den a brzské vyřešení vašich zdrav. potíží

7x

Bolesti zad mám už přes 30 let.Nemůžu dlouho stát ani chodit na delší procházky,to pak mám v asi 5 minut pocit, že se zblázním bolestí. Ale po chvíli bolest ustoupí a je zase dobře. Poslední rok a půl se moje problémy zhoršují. Na zahradě mohu pracovat jen do té doby, než mě začnou bolet záda tak, že mám až křeč, která vysřeluje do obou kyčlí. Jdu si sednout a za deset minut bolest ustoupí a mohu jít opět pracovat(ovšem zase jen chvilku).Stejným způsobem uklízím dům. Chvíli pracovat, pak odpočinou a zase pracovat.Když to přeženu s prací, bolesti jsou horší a musím ležet několik dní.Minulý měsíc jsem musela k lékaři,nemohla jsem se ani pohnout. Dostala jsem injekci, nějaký obstřik, léky a jela jsem se synem domů. Pět dní jsem musela ležet v klidu a brát léky a pak teprve nastalo zlepšení. Bohužel, žiju a pracuju už pár let s bolestí, která mi velmi otravuje život a mám strach, že s přibývajícím věkem se to bude zhoršovat. Včera jsem byla za p. doktorkou se poradit, co dál? Doporučila mi masáže a cvičení.Jestli víte, jak se zbavit bolesti, prosím poraďte! Emailovou adresu jsem napsala. Předem děkuji každému, kdo mi dá nějakou radu. Mám obavy, že jsem léta zanedbávala něco, co jsem dávno měla řešit, když jsem byla jěště mladší.

penelope
5x

O bolestech zad vím své, prášek neprášek - to je jen na chvíli, ale nic to neřeší. Na natu jsem objevila webovky - dvou center v Praze - dr. Kirjuchin-ortopeda a centrum MFK - manuální fyzioterap. korekce. Nemáte někdo s tímto zkušenost? Budu ráda za každou zprávičku. Děkuji. [email protected]

jarda
4x

doufám že už máte po problému, i když pokud jste šla na operaci, tak jsi nejsem tak jistý. obyčejně tím zákrokem odumře tolik nervů, že jsou pak problémy podobného rázu, ale z jiného důvodu. zažil jsem si do samé (výhřez 1cm), chce to denně cvičit na míči (doporučuji také dornovu metodu) a skvělou úlevu poskytne matrace, která by byla schopná vyrovnat páteř. Vyzkoušel jsem snad všechny na trhu, ale jediná opravdu funkční je matrace tempur (tempurpedic.cz). Je sice drahá, ale měla by vydržet nadosmrti (zdraví penězi vyvážit nelze), teď už snowboruju a prášky od bolesti k tomu nepotřebuji

alex

Zdravim, nemuzu to cist v klidu, lide mate dve moznosti, operacie nebo chiropraktik, operacie jako posledny sanse, dokud mate cas skuste jinu moznost, jestli mate otazki piste [email protected]

pavla H.
18x

Dobrý den, mám od března 2009 bolesti zad a nohou. Mám za sebou 2x rehab. CT a naposledy MR s nálezem primární stenoza Th páteře, diskopatie Th 7/8 s lehkou inpresí, bez známek myopatie. LS páteře těžší vícezátěžové dege změny, těžká foraminostenoza L5/S1 převážně osteofyt. akcentovaná spondylarthroza L4/5. Prosím o odpověď co mi vlastně je?Děkuji

Marcela Volfová
4x

Máte někdo osobní zkušenost s BoiBeamem 940? Dnes jsem o něm četla v Magazínu a přemýšlím o jeho koupi. Pokud jeho účinky jsou takové, jak uvádí v reklamě, byla by to bomba. Jestli máte někdo zkušenost, prosím , napište ji. Děkuji

Vlastimil Kába

Dobrý den přeji,mám dotaz.Za jak dlouho po operaci bederní páteře,která proběhla: první v lednu a druhá v květnu tohoto roku se musí nastoupit do lázní,které plně hradí pojištovna OZP.Děkuji předem za odpověď.Z pozdravem Vlastimil

Petra
1x

Už jsem to dnes psala do diskuze o bolestech hlavy, ale mě osobně na bolesti hlavy a zad pomohlo cvičení taiči. Chodí v Praze kousek od Mírového náměstí k Petrovi Švarcovi a musím říct, že po měsíci cvičení byly bolosti zda i hlavy pryč. Chce to ale cvičit pravidelně, můj učitel mi ukázal na co se mám zaměřit a skutečně to pomohlo tak, že jsem tomu ani nemohla uvěřit. Jeho stránky jsou tady: www.tchaj-ti.cz Od ledna se konají kurzy pro začátečníky, všem doporučuji aspoň vyzkoušet! Zdraví všem, Petr

Martina
1x

Zkoušeli jste cvičení v teple? Funguje to naprosto skvěle. Cvičí se v sále dokonale vyhřátém na 42°C. Dochází k hlubokému protažení a prokrvení všech svalů, vazů, šlach a kloubů. To znamená dokonalé uvolnění, nenásilné posílení prohřátých svalů, které pak ulevují postiženému kloubu. Teplem a silým prokrvením se odplavují záněty a toxiny z kloubů, které mají na špatné funkci a bolestech kloubů podstatný podíl. Zkuste to a uvidíte, že nebudete litovat. Nemá cenu chodit na nějaké pasivní rehabilitace do studených ordinací a ládovat se přitom práškama. Ve světě už Bikram Yoga jede několik desítek let a zažívá obrosvský boom, takže je to opravdu ověřené. V Čechách je to v podstatě nové. Studia jsou pouze v Praze, Českých Budějovicích a Ostravě. Pročtěte některý z webů a uvidíte.

Monika
2x

Dobrý den přeji. Mám jít na operaci beder je mi 37 let a jak to tady čtu,tak se mi do toho moc nechce. Mám posun o 13 mm L 5 SI a jednu plotýnku už vůbec nemám . Mám problémy při chůzi když šlápnu do prázdna,nebo zakašlu je to šílené jak mi v tom fikne.Jinak mi doktor řekl,že od bolesti jako takové mi moc nepomůže,jen od toho vystřelování. Prosím o radu děkuji Monika.

Pavel

Ahoj Moniko,zkus mi napsat na [email protected] Mám za sebou 3 operace krční páteře a operaci bederní (Dynesys),tak Ti o tom můžu už ledasco napsat. Pavel Hradec Králové

dasa
1x

Dobry den Pavle, rada by jsem se něco dozvěděla o zminene operaci Dynesys. Nemam vyhrez, ale jedna se o degenerativni zmeny a chteji to resit nejakou operaci, pry to delaji v Hradci. email [email protected] dekuji moc

Jan
1x

Poslala byste mi prosim neco o te reflexni masazi sedaciho nervu na [email protected]?

Hana Čapková
2x

Dobrý den, zkuste tejpování kinesio tapem. Můžete to zkusit třeba takhle http://www.youtube.com/watch?v=s3E17S-F9mw

Ludmila
1x

Mně na bolest zad pomohla nová židle, je zdravotní a jsem s ní moc spokojený. Zdravé sezení je - jak jsem zjistil - velmi důležité a je perfektní prevencí proti bolestem zad :)

Michel
4x

Dobry den, jak tohle tady vsechno ctu, zda se mi, ze operace od bolesti zad nebo nohou, ktere jsou zpusobene utlacenim nervu - vubec nepomaha nebo jen castecne - a pak lidi, kteri teprve cekaji na op. jsou docela vystaseni, ze podstoupi vsechno pro nic. Tak ja tady jen velice kratce chci popsat svuj pripad: V roce 2000 jsem spadla z kone. 2 roky jsem o ulomeni rohu jednoho obratle v bed. pateri jsem nic nevedela. v 2002 zacali ukrutne bolesti leve nohy - tehdy na rtg zjistili poskozeni obratle - nasledovali infuze a hospitalizace kvuli kaudalni blokaci - a jeden chytri doktor za druhym - 4 roky jsem prakticky prolezela, posledni dva v takovych bolestech, ktere mi nenechalu uz ani vstat na toaletu. Krece v noci do nohou od patere dolu - RZ-ka v noci... atd atd. Az jsem nasla nemocnici v Havirove Hornicka Nemocnice - kde mne po MRI odoperovali temer okamzite. Psal se rok 2006. Mam L dynesis a ted si nevzpomenu na nazev - ale je to jakesi titanove lešení, kco udrzi obratle na miste a dovoli jim jen castecne odkloneni od osy, dale mi vyhodili posledni plotenku, ktera byla totalne znicena a nahradili ji kostnim stepem. NNo, chci jen rict, ze po operaci - ktera byla komplikovana a jeste nastali jine vazne komplikace, o tom ale nechci psat - uz par mesicu po operaci jsem hazela hnuj u svych oslu, pokracovala jsem v chovu ovci a koni, jezdim na koni, tancuji, skacu, venuji se joggingu v zime v lete - a BOLESTI ZCELA VYMIZELI !!!! takze pouceni - Nedejte na jednoho doktora, hledejte a hledejte! neni pravda ze se mame naucit zit v bolestech. A hlavne - operace MUZE POMOCT! A take pomahejte si sami, nefnukejte, po operaci zotavte se se zdravym zivotnym stylem. V laznich jsem byla v mariankach, bylo to opravdu uzitecne! muj mail je [email protected] - pokud se se mnou chcete o tom vsem podelit ci poradit. Jsem byvala zdravotni sestra a tak tomu trochu i rozumim. Jo, nikdy jsem nezadala o zadny invalidni duchod, ba ani na neschopence jsem nebyla, delala jsem sedavou praci a doma jsem litala kolem dobytku. nyni pracuji v cizine, litam jak camrda - opravdu verte, ze muze to byt nejen lepsi, ale navrat do normalniho zivota neni nemozne. papa holky a kluci

Andy

Ahoj všichni, je pravda že s Michel souhlasím. Operace nemusí být vždy chybným řešením. Chirurgové jsou tu aby lidem pomáhali, je přeci v jejich zájmu udělat pro vás to nejlepší. U mě sice nešlo o páteř, ale o koleno a upřímně mi hodně pomohla operace, dřív mi v něm hrozně lupalo a dokonce jsem si ho několikrát skoro vykloubila, teď už je to v pohodě. Po operaci mi hodně pomohl Biofreeze a potom také měsíčková mast. Takže bych na operaci úplně nezanevřela ;)

Kateřinka
1x

Dobré odpoledne, nepročítala jsem všechny odpovědi, proto si nejsem jistá, jestli se tu o tom už nehovořilo, ale zkoušela jste Mc Kenzie metodu cvičení? Já sama bych o tom mnoho nevěděla, ale fyzioterapeut ji se mnou začal cvičit. Na youtube je spousta videí tak by nebylo na škodu to možná i vyzkoušet. Určitě o tom něco i vygooglíte. Já jsem našla stránku www.mckenziemetoda.cz, nevím jestli vám to k něčemu bude, ale jsou tam takové ty zásadní informace. Tak vám přeji hodně zdarů a štěstí v léčbě :)

Lucík
1x

Dobrý večer, můj otec byl na operaci s ploténkou. Dlouhá léta trpěl na bolesti zad a i teď ho záda občas bolí. Koupili jsme mu na narozeniny Senzycol. Četla jsem článek o Maxovi, který právě senzycol používal po operaci. Otec je velmi nadšený. Ze začátku sice nechtěl prášky brát - že prý to jsou zbytečně vyhozené peníze a podobně. Později ale uznal, že to opravdu zabírá a cítí se lépe. Teď je spokojený a záda ho nebolí.

Karolina
2x

Mám čerstvou zkušenost. Po porodu (4měs) mi zůstala volná pánev a strašně mě bolely z toho bedra. Byla jsem na prášky doslova. Malé uřvané mimino a já neschopnáí kolikrát pohybu. Z nervů mi odešlo mlíko. Laktační pracovnice mi řekla o Enzycolu. No jako peněz moře, ale ze zoufalství jsem koupila a teď po 3měsících se dostavují první účinky a už mě to tak nebolí, mohu se v pohodě otočit a zklidnily se i nervy a malý ej taky klidnější.

Olusaaa

Mam zkusenosti s lékaři, fyzioterapeuty a podivnymi rehabilitacemi. Muzu říct, ze do me každy cpal vse možné. Na zada hodne trpím. Zkoušim benegen 4, vysoký obsah kolagenu rozpusteneho !!!

kecáš

reklama na výrobek Benegen 4 - stejný (či velmi podobný) příspěvek pod různými jmény v jednom jediném týdnu na všech možných diskuzích, je to vymyšlené

Pavel Strnad

Dobrý den Majdalenko, zkuste třeba novou zdravotní židli, gumové vložky do bot, popřípadě nové boty nebo vyzkoušejte reflexní masáže. Doplnit to můžete i uvolňujícími gely nebo kolagenem :). Víc Vám poradí doktor se kterým spolupracujete.

Lukáš Maštera
1x

Ahoj Pavle, vypadá to, že se vyznáš. Prosímtě, jaké používáš ty uvolňující gely ? A kolagenem myslíš colafit ?

Jarka

Zdravím, podobný problém s obratli jsem měla také, neurolog nasadil léčbu, ale moc nezabírala, jen chvilkově. Před dvěma měsíci mi doporučil Revitanerv Strong, prý je to novinka na trhu, který podporuje hojení a činnost nervové soustavy, hlavně při bolestech zad. A musím říct, že po těch dvou měsících užívání mám klid.

Marka

Jarko, děkuju vám. Lékař mi také doporučil Revitanerv Strong, prvně jsem tomu nevěřila a ani jsem ho nechtěla kupovat, nakonec jsem si četla diskuze na internetu a váš příspěvek mě popotlačil si ho koupit a a nyní mám už nějakou dobu pokoj. Takže pokud sem ještě chodíte, tak moc děkuji!

Mirka

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou. Vždy při usínání mě hrozně bolí bederní páteř, vždy dlouho hledám polohu, v které alespoň usnu. Jde o opravdu nepříjemnou bolest, jako kdyby mi někdo rval pátěř z těla. Ráno ale už nebolí. Proto se mi nechce k doktorovi, abych nevypadala jako simulant. Nemáte nějakou radu, co s tím dělat? Chodím na jógu, ale moc mi to nepomáhá. Děkuji mnohokrát!

Jiřina
3x

Dobrý den, paní Mirko. Trpím stejným problémem. Nyní na to mám už vyzkoušeno mnoho gelů z lékárny. Asi nejlepší se mi zdá být Almiral gel. Vždy před spaním mi manžel namaže páteř trochou gelu a zachvíli bolest odezní a já mohu v klidu usnout. Snad Vám to pomůže. Jiřina

Mirka

Almiral gel? To slyším poprvé. Mrknu na to u nás v lékárně. Moc děkuji, Jiřino.

Mirka

Tak ho mám doma. Vzala jsem si zatím jen menší balení, ale už teď uvažuju, že jsem si měla vzít to větší, protože to pak v přepočtu vyjde levněji. Večer jsem si ho namazala a rozhodně to bylo lepší. Nemůžu říct, že by bolest byla hned pryč, ale po pár minutách, asi jak se začal gel dostávat hlouběji pod pokožku, se mi moc ulevilo. Takže moc děkuju!

Jiřina

Mirko,určitě je lepší brát výhodnější větší balení. Myslím, že cenově je velmi příjemný, ale nejdůležitější je, že je po něm lépe. Krásně voní, že?

Mirka

Voní krásně po mátě. I příjemně chladí, což je velice příjemné, když záda opravdu hodně bolí. To pak mám pocit, že hned bolí méně. Opravdu se mi teď spí lépe. Poslední 4 noci jsem si připadala jak na obláčku. Bolest díky gelu necítím. Patří Vám veliké díky, Jiřino.

Jitka

Dobrý den, se zájmem čtu vaši diskuzi. Myslíte si, že by mi Almiral pomohl i bolesti ramen a krční páteře? V práci sedím celý den u pc a už delší dobu pozoruji, že ta bolest se horší a horší. Často mě z toho bolí i hlava.

Mirka

Dobrý den, jsem přesvědčená, že by pomohl. Je na bolest kloubů, šlach a svalů. Bohužel je to ale pomoc krátkodobá. Zrovna v tomto případě bych se být Vámi věnovala spíše nápravným pomůckám, třeba sezení u počítače na balónu. A mimochodem, dříve jsem měla podobný problém, a ten mi jóga odstanila, takže rozhodně doporučuji cvičení jógy. Není náročná a vždy se po ní člověk cítí báječně. Ale při takové akutní bolesti bych se nebála Almiral použít :)

Jitka

Bydlím na malé vesničče, kde takové možnosti nemáme. A do města by se mi časově nevyplácelo dojíždět kvůli cvičení. Ale u pc se snažím občas sedět na balónu. Jenže se často přístihnu, že na něm sedím zkroucená jak paragraf, takže si myslím, že židle je lepší.

Mirka

Nevím, jestli znáte takové ty menší nafukovací balónky na cvičení, ale je dobré na nich občas sedět přímo na židli. Balónek není nafouklý úplně, takže se na něm jakoby houpete a tím jak se snažíte držet rovnováhu, máte automaticky rovná záda. Za zkoušku to stojí.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce