Inzerce

divertikly v oblasti sigmatu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co to znamená "divertikly v oblasti sigmatu" a jak se to léčí a jejich následky? děkuji Hanka

Inzerce
Odpovědi
Miluše Dědková55 poděkování

Dobrý den, i já bych měla podobnou otázku. Dle vyšetření mám na sliznici sigmatu četné divertikly a těžko se vyprazdňuji, stolici mám jako králík - jen bobky. Jaká se doporučuje strava a mám dotaz, zda nevadí častější pití Zaječické minerálky.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. září 2010, 15:20:46

Miluška Dědková38 poděkování

Dobrý den, i já bych měla podobnou otázku. Dle vyšetření mám na sliznici sigmatu četné divertikly a těžko se vyprazdňuji. Stolici mám jako králík - jen bobky. Jaká se doporučuje strava /jím hodně syrové i dušené zeleniny, denně mám ovoce a protože jsem přestalapro onemocnění osteoporózou užívat vápník /Caltrat/ denně jím větší množství tvarohu, jogurtů zn.Activia, menší množství sýrů, podmáslí, kyšky a kefíru. A chtěla bych vědět, zda nevadí častější pití Zaječické minerálky, které se napiju tak 3x denně po ránu na lačno. Děkuji předem za zodpovězení dotazu.

17. září 2010, 15:48:11

Stanislava9 poděkování

Na preventivní kolonoskopii mám dle nállezu četné divertikly v klidové fázi. Problěmy se stolicí nemám Je to normální stav bez léčby?

16. listopadu 2012, 10:29:21

Roman

Divertikulitida je zánětlivé postižení střevního divertiklu (vychlípení celé stěny střeva nebo jen jeho sliznice), vznikající obvykle v důsledku retence (zadržení) stolice v divertiklu, jeho nedostatečného zásobení krví a bakteriálního přemnožení

16. listopadu 2016, 12:54:50

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva Volná (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 07:49:15

Dobrý den, lékař mi toto očkování před pár dny doporučil. Čím dál častěji mne trápí… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Lubomilka (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 29. listopadu 2016, 17:27:03

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu na močový měchýř  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.