Inzerce

cukr

Mam kamarada a ten je hrozne zavisly na cokolade a cukru. Cely den ji cokoladu a i prvni vec nebo posledni nez jde spat,co udela je,ze si vezme cokoladu,v noci se budi a zase ji cokoladu,ne trosku,ale celou! Taky hodne pije CocaColu...Urcite si udelal navyk z prace,kde proziva hodne stresu. Zajimalo by me,jesli mu to muze nejak ublizit,jestli se takovato zavislost na cokolade mohla promenit v neco daleko zavaznejsiho.....?

Inzerce
Odpovědi
Radka

Tak cukr je návykový, když ho nebude jíst ( v jakékoli podobě) nebo razantně sníží množství nebude mít na něj ani chuť. Jinak by mohl s takovou za chvíli mít cukrovku a být obézní což samo o sobě vede ke spoustě zdravotním problémům. a

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. října 2013, 10:58:18

Martina Jalovická

Ať si nekupuje domů nic sladkého, také jsem s tím bojovala, je to o vůli

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. dubna 2015, 17:37:13

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 162 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana (nehty) 20. září 2018, 17:47:58

Máte prosím někdo tip co na kůžičku kolem nehtů? dělají se mi záděry a mam ji hrozně… Diskutovat

• Barca (Je to nádor?) 17. září 2018, 17:57:14

ahoj mam stejne problemy cim dal tim horsi videni,nesoustredeni,chodim jak opita a jsem strasne… Diskutovat

• Lenka (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 20. září 2018, 09:50:33

Dobrý den, taky se přidávám do diskuze na téma glioblastom. Můj tatínek, 63 let má… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.