Inzerce

cukr

Mam kamarada a ten je hrozne zavisly na cokolade a cukru. Cely den ji cokoladu a i prvni vec nebo posledni nez jde spat,co udela je,ze si vezme cokoladu,v noci se budi a zase ji cokoladu,ne trosku,ale celou! Taky hodne pije CocaColu...Urcite si udelal navyk z prace,kde proziva hodne stresu. Zajimalo by me,jesli mu to muze nejak ublizit,jestli se takovato zavislost na cokolade mohla promenit v neco daleko zavaznejsiho.....?

Inzerce
Odpovědi
Radka

Tak cukr je návykový, když ho nebude jíst ( v jakékoli podobě) nebo razantně sníží množství nebude mít na něj ani chuť. Jinak by mohl s takovou za chvíli mít cukrovku a být obézní což samo o sobě vede ke spoustě zdravotním problémům. a

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. října 2013, 10:58:18

Martina Jalovická

Ať si nekupuje domů nic sladkého, také jsem s tím bojovala, je to o vůli

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. dubna 2015, 17:37:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 3 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Vladislav (Stolica) 24. března 2017, 20:52:20

No, zkus projámadlo, ale nějaké šetrné...Třeba http://www.dieticke-projimadlo.cz/ je… Diskutovat

• Marika (Zkušenosti s léčbou akné) 28. března 2017, 15:12:35

Uz jsem si ho na netu nasla. Vypada dobre a i má dobre zkusenosti, co jsem cetla. Tez vyzkousim  Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 17:30:17

pracuju na tom Janknko, jak to vytvořím dám vám vědět, měj se báječně  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.