Inzerce

roztroušená skleroza a pobyt u moře

Moje sestra má roztroušenou sklerozu.Byla by pro ni vhodná dovolená u moře? Máme naplánováno Chorvatsko a nevím , jestli si tím nemůže pohoršit. zdenka.krivkova@qui ck.cz

Inzerce
Odpovědi
Maja

Pobyt u more je idealni,ale zalezi samozrejme,v jakem psychickem stavu se tva sestra nachazi,protoze na psychice zalezi vse.Me kdyz rekli,ze mam RS,odjela jsem na mesic do Thajska ))),sice jsem mela pochybnosti ,zda to zvladnu,mela jsem zrovna obdobi,kdy jsem byla porad uvavena,ale bylo to skvele.Taky zalezi na tom,jestli tam jedete autobusem,nebo letite - ona jen samotna cesta autokarem muze byt dost umorna

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. července 2008, 16:26:13

marie1 poděkování

V červnu jsem byla u moře a bylo to moc fajn. Hodně mi to pomohlo na psychiku.Odpočinula jsem si a nemyslela na nemoc . Vřele doporučuji

18. října 2008, 14:50:39

HANKA

MAM RS,POBYT U MORE VRELE DOPORUCUJI,JEN NEZAPOMENTE NA LEKY SEBOU,KDYBY NECO.

2. srpna 2009, 11:59:11

Sabina

Ahoj Hanko, jak dlouho máš RS a jak pobyt u moře snášíš, říká se, že teplo RS nesvědčí. Ráda bych jela k moři, ale bojím se abych nemoc nezhoršila.

6. srpna 2009, 11:17:51

Renata

Ahoj ,mám rs a k moři když mohu jet- letět ,jsem velmi ráda

5. dubna 2013, 14:52:57

Renata

ještě jen doplním, nemoc mám 33 let a zatím mořský pobyt chválím.Velké vedro ne, ale chválím.

5. dubna 2013, 15:04:47

Renata

ještě jen doplním, nemoc mám 33 let a zatím mořský pobyt chválím.Velké vedro ne, ale chválím.

5. dubna 2013, 15:04:52

Renata

5. dubna 2013, 15:04:54

Renata

5. dubna 2013, 15:04:59

Veronika

RS mám diagnostikovanou 4 měsíce, z toho 3 měsíc píchám Copaxon. Pobytu u moře jsem se strašně bála, nevěděla jsem do čeho s tou nemocí jdu, ale vážně mohu jen a jen doporučit. Nevystavovala jsem se na přímém slunci celý den, jako jsem to dělala dřív, snažila jsem se tělo chladit v bazému apít chladné nápoje a bylo to úžasné:) V neděli jedu zase:)

10. října 2013, 16:28:07

Dědek

nevíš co je RS

10. října 2013, 19:29:02

Petra

Dobrý den, marně již delší dobu pátrám po CK, která by mě i přítele s RS dovezla na dovolenou až k moři.CK, která má zkušenosti s tělesně postiženými a poskytuje jim, pro ně potřebné, služby. Nevíte o nějaké?

18. ledna 2014, 22:55:07

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.