Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

malé bílé "pupínky" okolo žaludu

Dobrý den, potřeboval bych radu. Na penisu v okolí žaludu (jen okolo žaludu..jakoby takový lem z pupínků, ne zvrchu na žaludu) mám malinké bílé "pulínky", jsou to spíše takové malinké bílé výrustečky a nevím jak se jich zbavit. Přítelkyně se toho trochu obává, mohli by jste mi prosím pomoct. Za odpověď předem děkuji. Tom.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Anonim
20x

prosím odpovězte sem.. není to pohlavní nemoc?

anonym 2
8x

jj taky mam takovy problem a neohrozi to partnerku necim ? nebo je to uplne neskodne ?!

problém
13x

Prosím odepište kolegovi taky mam tenhle problém.

klarel
312x

Ony bílé pupínky nejsou žádné bradavice ani žádné jiné onemocnění virového či bakteriálního původu. Jedná se o přirozené drobné uzlíky doprovázející nervová zakončení. Bílá barva je způsobena lipoidní(tukovou) povahou těchto uzlíků. Vznikají zcela přirozeně, jejich zvýraznění nastává v době dospívání, což znepokojuje dospívající chlapce. Odborně se jim říká papile corone glandis či hirsuties papillaris penis (viz obrázek) a vyskytují se na koruně penisu kolem žaludu. Tato informace by měla být podávána dětem ve škole spolu s ostatními informacemi o pohlavních orgánech. Bohužel záleží na kvalitě učitele a jeho schopnosti hovořit o takovýchto věcech před dětmi. Četná nervová zakončení v této oblasti jsou právě zdrojem vnímání sexuální slasti při intimním styku či masturbaci. Lokalizace těchto pupínků je nejčastěji při koruně žaludu. Pokud nacházíte tyto bílé pupínky na vnitřním listu předkožky a v okolí uzdičky, bude se pravděpodobně jednat o rozšířené tzv. heterotopické mazové žlázy. Nejen tvůj kamarád, ale i ty bys měl mít kolem svého žaludu tyto bílé pupínky. Zcela nevhodné je jejich mačkání, jako například mačkání puchýřků akné. Lékařsky vedená excize(vyjmutí) těchto bílých útvarů se tedy neprovádí.

13x

a co se s tim dá dělat?

Zajíc
9x

Prosímtě! Vypadá to, že víš hodně informací. Mohl by jsi mi prosímtě poradit ještě s něčím? Stalo se mi, že jsme spolu s přítelkyní poprvé spali. A teďka už to jsou dva dny od toho večera a mě se na žaludu a na překožce udělali takové červené puntíčky, trošku se bojím toho, co by to mohlo být. Vím, že ještě s nikým nespala. Takže jsem nic chytnou nemohl. Nevím co s tím a k doktorovi se s tím tak trošku stydím. Děkuji za tvojí případnou odpověď.

david
23x

cau hele precti si tohle tak snad ti to pomuze http://www.solnajeskyneletnany.cz/novinky/pupinky-vyrazka-na-zaludu-popraskana-ruda-predkozka-mykoza-u-muzu/

Roman
1x

Dobrý den mám to sami malé bílé pupínky spali s me s přítelkyni včera spolu jelikož jsme zkoušeli anální sex tak jsme použili krém po dnešku se mi objevili malé bílé pupínky na žaludu penisu docela to vyděsilo mě i mou přítelkyni chtěl bych radu

Karel
8x

Ahoj, červené flíčky mohou být kvasinky, ta mají běžně ženy v pochvě. Sám jsem si s tím užil. Nyní mám na ty kavsinky i odstranění bílých pupínků, ověřený postup. Máš-li zájem, napiš na karelk1 zavinac seznam cz. Sem se návod dát nedá, protože je k tomu i obrázek.

Honza
4x

Dobrý den, trapim se timto uz par mesicu.. je mi 14. Já mám zase asi uprostřed žaludu 4 bílé výstupky, nevíte co by to mohlo být? Předem děkuji :)

Tomíno
3x

Kdy to zmizí??

Anonym 5
7x

Můžu se zeptat dá se toho nějak zbavit nebo to samo zmizí

adam
1x

Otazka k tejto teme som si nechcene zaskrabol a popukal tie biele pupinky porad co mam teras s tim robit aby som nedostal nejaky zápal dik za radu

Anonim

Ahoj mohl bys mi prosím dát na sebe email? Chtěl bych se vás na něco osobního zeptat

Někdo

A když je to ta rozšířená mám s tím něco dělat či ne děkuju za odpověď

Michal
2x

dobrý den a prosím vás,je mi 29 a mám to taky,je to taky v pohodě ještě,když se to vyskytuje u puberťáku? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Patrik

Chci se zeptat jakoby ze spodu penisu se mi udelala tajova mala bila boulicka mohl bych radu prosim jestli to neni neco zavazneho

anonym3
3x

a da se to nejak odstranit?

M a m

Rad by sem to vedel taky

anonym 4
7x

Mám takový problém. Tyto pupínky mám taky,dokonce mám i ty na vnitřním listu předkožky ale nejvíc mi vadí ty které mám na kořenu penisu ,jsou žlutobíle asi 1 až 2 mm široké nejvíc se jich vyskytuje právě u kořene a jak jdou směrem nahoru k žaludu tak se jejich počet zmenšuje a občas se mi na nich oběvují bílé tečky které jdou vymáčknout jako akné,moc mi tyto pupínky vadí ,můžete mi říc co to je za nemoc a čím se to dá léčit a jestli někdy zmizí ,děkuji za odpověď.

THATAK
10x

ht tp://www.heaven666.org/biolo gy-lesson-30997.php odporucam si to ceknut mne to nahana strach

Ukulele

hirsuties papillaris genitalis a je to nebezpečné? páč se bojím

pomoc
4x

dobry den mam kolem penisu pupinky a buličky na kuži co stim je na to naka mastička dekuji za odpoved.

anonym
9x

DObrý den,během 14 dnů se mi objevily pupínky v oblasti žaludu(pouze tam)jsou male a červene..nevím co stim...mam celkem obavy...Dekuji za odpověd

anonym4
6x

mam take červené pupínky na žaludu jak na okraji tak u otvoru pro močení..nebolí to ale bojím se co to může být.poradte prosím dekuji

Dav
5x

Ty cervene skvrnky na penisu okolo dirky kterou vyteka moč tak to se jedna o mykosu nasel sem to na internetu a mohou to mit jak zeny tak muzi vse je zde http://www.gynekologie-olomouc.cz/mykosa.html

anonym
4x

dobry den,prosim vas mam takovy problem...asi tak neco malo pres tyden se mi objevilo na zaludu hnedka vedle ty dirky na curani,takove malinke pupinky ruzove barvy je to temer stejna barva jako je zaludu,ani to nejak nesvedi,jen vymecne a malo...ale celkem me to trapi,protoze vubec neviim co to muze byt.mohl by ste mi prosiim odpovedet mooc vam predem dekuji

adam
5x

dobrý den.. už ssem slyšel hodně o papile blbala... o bílych tečkách na žaludu nebo spíš okolo ýaludu ale já tyhle bílé tečky nacházím tak.. že když přetáhnu předkožku tak asi 2 cm pod žaludem mám tyto pupínky co toje?.. dekuju predem za odpoved

Sybio
21x

Chlapi přesně tyhle pupínky mám. Mám je i u kořene penisu a na spodní straně. Byl jsem u doktora a ten mi potvrdil to co už jsem milionkrát předtím četl na netu. Jsou to vývadové cesty. Nečo na způsob beďarů ale !!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!! !!!!! nevymačkávat. Ač se to nezdá, je to normální. Ne každý to má ale většina ano. Tak už to neřešte a nebo jděte na kožní tam vám to potvrdí

anonym
1x

a ajk se tech bílých pupínků dá zbavit zmizí samy??

David8708
3x

Dobrý den, ráno jsem se probudil a při močení jsem si všiml že mám okolo žaludu a mírně na žaludu bílé pupínky.Prosil bych o radu jestli je to něco závažného nebo něco běžného co patrí k dospívání je mi 14let.děkuji za odpověd

Pavel14
1x

Ahoj, taky to mám, okolo žaludu mám bílé pupinky, taky mi je 14 doufám že to zmizí, docela mě to děsí, doufám že budu v poradku

anonym..
2x

jsem tu psal o pomoooc a myslel jsem ze se neco o mem problemu dozviim od docenta hory,ale jak tak koukam tak porad nic prijde mi to trosku divny...chtek bych vam riict kdyz nemate cas na odpovedi,tak proc ste si delal nejaky server kde odpovidate na otazky,chapu ze toho mate asi hodne jo to je vse v poradku,ale kdyz ste vedel ze nebudete stihat tak ste tohle ani nemel delat.clovek nez se od vas neco dozvii tak je pul roku pryc coz mi prijde trosku prehnany,ale jak myslite...mejte se hezky a mel by ste se nad tiim aspon trosku zamyslet

anonym
8x

Mám také zmíněné pupínky kolem žaludu a v období dospívání a začátku pohlavního života mě to stresovalo. Dokonce jsem si usmyslil , že se jedná o svraba , kterej je zavrtanej pod kůží. Dnes je mi skoro 40 let. Opravdu to není nemoc , jen se nám vyvinuli trošku víc jakési mazové žlázky. Tak si z toho nic nedělejte. Držím palce

holow
6x

čau lidi hele vyspal jsem se s jednou holčinou na kalbě bez kondomu,a ted mi z toho vyskákali po celym žaludu červené pupínky má to něco společného s kvasinkovou infekci?nebo to zmizí?

Frenky
4x

Gratuluju jsi dobrý koledník :-) škoda že v trošku nepravou dobu protože už je dávno po velikonocích.. Vykoleduješ si možná tak syfilis :-D holt za blbost se platí Zajdi za doktorem ..

matej
1x

ahoj, mam take bile pupinky, je to na vnitrni kuzi okolo zaludu...nevadi mi to...protoze je mi 13 ale doufam ze to zmizi...a nejde mi to vymacknout...

anonym

Dobrý den, po sexu s přítelkyní se mi na žaludu objevili červené malé pupínky, spíš fleky, poraďte prosím.Předem děkuju.

Jakub

Dobrý den,noc, mam menší problém....nekolik dní naposled se me ukazali pupinky na varlatech coz se me nikdy nestalo....je mi 13let...a proto se chci zeptat co to je...kdyby neco někdo věděl tak mi prosím pisněte na email :[email protected] prosím joa prosím nepište me jak malímu :) děkuji předem :)

Lukáš
1x

Dobrý den..Já mám takový, problém, že mám bolesti žaludu..nebolí mě když je ničinný nebo když snim nic nedělám, ale bolí mě při doteku žaludu na cokoli(kůže,látka)..Může to být způsobeno častou masturbací?Protože před asi rokem jsem to stím strašně přeháněl a masturboval jsem třeba 5krát denně 3 měsíce a od té doby mě hrozně bolelo, žalud na dotek a je to taková velice nepříjemná bolest, že mě to při sexu trochu bránilo, momentálně je sice bolest menší, ale stále tam je, nepomůžete mi někdo?:) prosím pomozte mě na email: [email protected] ([email protected])

Lukáš

Nebo alespon zareagujte jsem prosím!

kubin94
6x

zpráva: mlada se zlobi na meho ptaka.! Bo ji kazi radost kdyz ho kouri. Ty bile pupinky sou zlo!!

haloooo

Porad tady slysim co to je, ale ne jestli se toho jde zbavit .. prosím je to docela zoufalost, kdo to nema neví.

Zajíc

Ahoj! Raději to dám i sem. Ty bílé pupínky mám také, bál jsem se, ale díky vašim odpovědím mě již strach přešel, ale mám ještě jeden problém a to ''Mohli by jste mi prosímtě poradit ještě s něčím? Stalo se mi, že jsme spolu s přítelkyní poprvé spali. A teďka už to jsou dva dny od toho večera a mě se na žaludu a na překožce udělali takové červené puntíčky, trošku se bojím toho, co by to mohlo být. Vím, že ještě s nikým nespala. Takže jsem nic chytnou nemohl. Nevím co s tím a k doktorovi se s tím tak trošku stydím. Děkuji za tvojí případnou odpověď.''

Majkl
1x

Kdyz uz jsme utoho mam ty stejne vriiidky byl jsem znepokojen tiiim co to je , pak jsem se tu teda docetl co to je a uz se toho nejak nebojim jenom bych rad vedel esi to zmizi samo nebo co stim

Ellisa.v
3x

Dobrý den, můj přítel má na penisu malé pupínky které vypadají jako akné. Jsou na žaludu v menším počtu a četnější na vnitřní straně předkožky. Četli jsme hodně článků o tom že by to mohly být mazové žlázy, v podstatě jejich zakončení. Jen si nejsme jisti protože pupínků je opravdu hodně. Nevíte co by to mohlo být? Děkujeme za pomoc.

Miroslav
2x

Dobrí den ja mam taky problém mam na žaludu malí pupínky nebolí to mam je taky na předkožce jsou fakt malí ale mam jích tam dost bojim se toho nevim co to je poradte mi jestli se stim da neco dělat bojim se že nato umřu dekuji za odpovjet.

Anonym
13x

Tady mnozí z vás najdou odpověď co to je :)http://cs.wikipedia.org/wiki/Papillae_coronae_glandis

trat

Dobry den mam bile pupinky pod zaludem v oblasti uzdicky omylem jsem jeden pri sprchovani strhl a doslo ke krvaceni ktere jsme dezinfikoval a zastavil neni to nic zavazneho?

Pavel
5x

Ahoj, měl jsem něco podobného, ale pak to samo zmizelo. Ještě jsem neměl holku, tak jsem se moc nebál, že by to bylo něco pohlavně přenosnýho. Spíš mě děsil nějakej nádor. Ale snad už dobrý. Když jsem hledal na internetu, našel jsem další příčiny - http://www.virtualninemocnice.cz/priznak/pupinky-na-genitaliich Třeba ti to pomůže. Pavel

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce