Inzerce

je to cukrovka?

21. 5. 2008 12:12:30, Lenka Dobry den,rada bych se zeptala,je mi 19let a hodne casto mivam stavy unavy a nejmene jedenkrat denne si musim vzit aspon tatranku abych nezkolabovala.Vzdy citim jak se mi roztrese cele telo,je mi horko, na omdleni a brni mi konecky prstů.A taky nemam chut k sexu,tak bych chtela poradit co by to mohlo zpusobovat.Dekji moc za odpoved

Inzerce
Odpovědi
Miri

O své zdraví je třeba se neustále starat. Ráda bych ti poradila, máš-li zájem, napiš na mirfaj@centrum.cz Nezávazně ti poradím

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. června 2008, 10:31:00

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Simona (Alergická rýma: nemusíte trpět, začněte ji léčit) 23. července 2017, 23:14:52

Dávali jste jenom když byl ucpaný nosánek nebo i preventivně? Diskutovat

• Helena (Co znamená, když se objeví krev ve stolici) 21. července 2017, 12:37:00

Makribiotika je celkem vyvážená dieta, ale např je naperosto kontraindikovaná při Crohnově… Diskutovat

• Petr (Rivotril) 21. července 2017, 10:57:36

Zdravím Petro, ano, abstinenční příznaky jsou hodně těžké. Je to, jak píšeš,… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.