Inzerce

je to cukrovka?

21. 5. 2008 12:12:30, Lenka Dobry den,rada bych se zeptala,je mi 19let a hodne casto mivam stavy unavy a nejmene jedenkrat denne si musim vzit aspon tatranku abych nezkolabovala.Vzdy citim jak se mi roztrese cele telo,je mi horko, na omdleni a brni mi konecky prstů.A taky nemam chut k sexu,tak bych chtela poradit co by to mohlo zpusobovat.Dekji moc za odpoved

Inzerce
Odpovědi
Miri

O své zdraví je třeba se neustále starat. Ráda bych ti poradila, máš-li zájem, napiš na mirfaj@centrum.cz Nezávazně ti poradím

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. června 2008, 10:31:00

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 129 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Ivona (Chronická rýma/ráno+ucpávání 1 dírky+suchá nos.sliznice) 18. září 2018, 21:31:00

Teď jsem začala kupovat Nasivin Sinus, je to doplněk stravy pro děti od 3 let a malýmu se po… Diskutovat

• Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2018, 10:02:14

Zase po čase ahoj. Před časem jsem tu přispívala - můj nevlastní táta od mých 5 let… Diskutovat

• Denysa (Operace očních víček) 17. září 2018, 22:02:53

Pro mě po mé zkušenosti je rozhodně více než dobrý :)  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.