Inzerce

c.l.a. 1300 fit active

PROSÍM O RADU-MÁTE NĚJAKÉ ZKUŠENOSTI CO SE C.L.A.1300FIT ACTIVE TÝČE???DĚKUJI

Inzerce
Odpovědi
alice1 poděkování

chtěla jsem jen sdělit,že jsem vyzkoušela C.L.A. a nedovedu to přesně popsat,co se mi děje v dolních končetinách,ale buď je to nějaké svalové napětí nebo je to náznak jako kdyby mě chytaly křeče....

Reagovatpoděkovatnahlásit

21. března 2009, 17:26:42

šáres2 poděkování

brala jsem C.L.A několik měsícu,a musim říct že mi oravdu pomohl,přestala jsem mít chuť na sladké,a dost výrazně jsem se při jakékoliv větší námaze zapotila!!teď už ho neberu a váhu si stále držim.Co se týče nějakých zdravotních problémů,nepomatuji si že bych měla nějaké.DOPORUČUJI

22. července 2009, 10:01:37

Radka2 poděkování

Já beru Bioaktivní CLA a také mohu jen doporučit. Po necelých 3 měsících jsem zhubla 7kg, zpevnila se mi postava a hodně jsem zhubla hlavně na problematických partiích - stehna, bříško. Ale není to zadarmo - přidat sport je nezbytné! A samozřejmě se nepřejídat. Žádné negativní vedlejší účinky na sobě nepozoruji.

1. října 2009, 18:01:56

Martina2 poděkování

Také mám s CLA dobrou zkušenost. Brala jsem Bioaktivní CLA Booster a zhubla jsem s jeho pomocí 10 kg. Řekla bych, že je to jeden z mála přípravků, který opravdu funguje.

21. ledna 2010, 13:38:51

Jana1 poděkování

Hlasuji také pro C.L.A., funguje, a při cvičení ještě viditelněni)

25. ledna 2010, 10:08:26

Jana1 poděkování

Hlasuji také pro C.L.A., funguje, a při cvičení ještě viditelněji)

25. ledna 2010, 10:10:43

Jana1 poděkování

Hlasuji také pro C.L.A., funguje, a při cvičení ještě viditelněji)

25. ledna 2010, 10:11:28

Dana1 poděkování

Holky já to taky brala a zhubla jsem! To jsem ráda, teď aspoň vim že to neni jen ňákej placebo efekt, ale že to je pravda ;) a taky potvrzuju, že když jsem aspoň občas zašla na aerobik, tak se mi k tomu kráááásně zpevnilo tělo.

29. ledna 2010, 12:17:26

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • babanci (negativa u dárcovství) 18. července 2017, 10:53:19

Mám kamaráda, je to patolog a ten tvrdí, že dárce krve je budoucí leukemik. Zakazuje to… Diskutovat

• Eliška (Plísně a opruzeniny.) 22. července 2017, 10:37:56

Jasně, větrat, často měnit plenky je základ, ale nekdy se proste opruzeninám nelze… Diskutovat

• Petr (Rivotril) 21. července 2017, 10:57:36

Zdravím Petro, ano, abstinenční příznaky jsou hodně těžké. Je to, jak píšeš,… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.