Inzerce

Obnova Krve

Dobrý den zajímalo by mne za jak dlouho se v těle obnoví krev po odběru. Předem děkuji za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
jarda3 poděkování

Doporucuji diskusi na strankach www.behe j.com,kde si darci krve -bezci vymenuji nazory na to ,za jak dlouho po odberu maji pri behu uz obvykly vykon..Vetsina z nich podobne jako ja / a byl jsem darce 25 let a mam vice nez 80 odberu krve a plazmy/ uvadi, ze kondicne mohou behat uz druhy den po odberu krve,ale normalni vykon maji az za 2 tydny. Asi pred 10 lety jsem bezel Kunratickou 3 dny po odberu a take jsem 3 dny po odberu krve absolvoval plavecky zavod ve studene vode..Ted uz jsem na darcovstvi krve prestarly.Jarda

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. května 2009, 13:04:34

Iveta1 poděkování

Zdravím říkejte mi Ivet chtěla bych darovat krev, ale mám sníženou funkci štítné žlázy a beru na ni léky, konkrétně letrox. Mohu krev darovat? Máte někdo stímto skušenosti?

8. února 2010, 09:07:24

Lucka

Dobrý den, mám také sníženou funkci štítné žlázy a daruju krev tak si myslím že darovat můžete. Držím palečky.

10. února 2011, 12:01:52

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 49 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Helena (Zánět žaludku) 20. listopadu 2017, 16:55:20

Chtěla bych se zeptat už 7 měsiců mám zanět žaludku.Beru na ten zánět… Diskutovat

• Eva (KOLOSKOPIE) 16. listopadu 2017, 19:17:53

Milá Jarko, líbí se mi tvůj přístup ke zdravotním problémům. Není to stresující. Jsi… Diskutovat

• alfonso (I člověka s HIV můžete klidně políbit) 22. listopadu 2017, 16:43:28

Jmenuji se Alfonso Omar. Pomozte mi prosím poděkovat Dr.Sagbo Diba pro léčbu genitálního… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.