Inzerce

Obnova Krve

Dobrý den zajímalo by mne za jak dlouho se v těle obnoví krev po odběru. Předem děkuji za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
jarda3 poděkování

Doporucuji diskusi na strankach www.behe j.com,kde si darci krve -bezci vymenuji nazory na to ,za jak dlouho po odberu maji pri behu uz obvykly vykon..Vetsina z nich podobne jako ja / a byl jsem darce 25 let a mam vice nez 80 odberu krve a plazmy/ uvadi, ze kondicne mohou behat uz druhy den po odberu krve,ale normalni vykon maji az za 2 tydny. Asi pred 10 lety jsem bezel Kunratickou 3 dny po odberu a take jsem 3 dny po odberu krve absolvoval plavecky zavod ve studene vode..Ted uz jsem na darcovstvi krve prestarly.Jarda

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. května 2009, 13:04:34

Iveta1 poděkování

Zdravím říkejte mi Ivet chtěla bych darovat krev, ale mám sníženou funkci štítné žlázy a beru na ni léky, konkrétně letrox. Mohu krev darovat? Máte někdo stímto skušenosti?

8. února 2010, 09:07:24

Lucka

Dobrý den, mám také sníženou funkci štítné žlázy a daruju krev tak si myslím že darovat můžete. Držím palečky.

10. února 2011, 12:01:52

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Infekce močových cest) 29. listopadu 2016, 17:28:24

Doporučuji na močový měchýř Vitapixlu Diskutovat

• Lubomilka (Kampaň "Třicet dnů pro cévní mozkové příhody": informujte se a nechte se zdarma vyšetřit) 29. listopadu 2016, 16:58:12

Zdravím, hodně mi pomohla Vitapixla na močový měchýř.  Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.