Inzerce

Lexaurin

Dobry den, chcela by som sa dozvediet o Lexaurine viac informacii a tak som narazila na toto forum..zaujimalo by ma, ci je dobre tento liek uzivat len prilezitostne ked ma clovek pocit uzkosti, alebo panicky strach zatial som ho mala len par krat, neuzivam ho pravidelne, len vtedy ked je to nutne, co si o tom myslite? Urcite je to droga a kedze som kedysi bola zavisla, nerada by som si vypestovala dalsiu zavislot, moze sa stat, ze si casom nan zvyknem tak, ze by som ho chcela uzviat pri kazdej prilezitosti? Voperd dakujem za odpoved a drzim vsetkym palce aby sa uzdravili :)

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 100 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • NoNick (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 22. května 2017, 15:51:41

Jsem recidivista. Poprvé jsem se půl roku trápil a přibral 20 Kg. Chuť na cigáro jsem… Diskutovat

• Glanctt (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 25. května 2017, 23:34:09

Přiznám se ze jsem po champixu dost unavena.. a vic spím..bývá mi trochu spatne od žaludku...… Diskutovat

• Kateřina (ekzém) 28. května 2017, 09:50:29

Ahojky, dělají se mi z klasických pracích prášků ekzémy, tak sháním nějaký pro alergiky… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.