Inzerce

Rada

Ahoj sklerozu mam už 5let,poslední dobou mam problem s chuzi,musím nosit berle.Čet jsem,že tráva pomáha.Máte stím někdo skušenosti.Dík

Inzerce
Odpovědi
Hana

Ahoj. Mám RS již 20 let, diagn. 3 roky. O léčbu trávou se taky zajímám. Našla jsem si na internetu recept na zlepšení, a prý to funguje.Rozdrtíš nebo rozemeleš mar. na jenmo, a každý den si na špičku nože nabereš a zamícháš do vody nebo do jídla. Pokud se budeš cítit omámený,uber.Tak to dělej 90 dní.,pak 14 dní přeruš. Pokud budeš cítit zlepšení, pokračuj. Jestli ne,tak to není vhodné pro tebe. Ale zadej si do vyhledávače název mar... a dovíš se víc Ahoj a vydrž

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. října 2008, 09:16:51

city

Pomáhá to. Lékaři v Kanadě to píší na recepty . Já tuto memoc mám 8 let.

Reagovatpoděkovatnahlásit

14. listopadu 2008, 08:55:23

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Finny (Strach ze zubaře - řešení) 15. listopadu 2017, 22:38:06

Lidičky, naprosto vás chápu. Mám stejný problém. A dva dny zpátky se mi zdálo ve snu, že… Diskutovat

• Nikola (Bolest hlavy) 20. listopadu 2017, 10:23:14

Ahoj potrebuji poradit kazdy den me boli pulka hlavy, neni den kdy by me nebolela, kdyz jsem byla u… Diskutovat

• Michael (Rivotril) 15. listopadu 2017, 18:34:32

Dobrý deň, Alenka, zoznam nežiadúcich účinkov spomínaného lieku je skutočne veľmi dlhý,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.