Inzerce

Hnědé skvrny na zubech

na předních horních zubech se mi objevili hnědé skvrny a nejdou prostě vybělit normálním kartáčkem a pastou. Nekouřím a kavu také nepiju, maximálně třeba jednou za měsíc a někdy ani to ne. Nevít někdo čím to může být? Jak se toho zbavit?:)

Inzerce
Odpovědi
MUDr. Hochmuth3 poděkování

Je možné že se jedná buď o zubní kámen,ale spíše to může býti chronický zubní kaz,který narozdíl od akutního,křídového vzhledu je tmavý a bývá zaměňován právě se zubním kamenem,doporučuji návštěvu svého zubního lékaře..

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. června 2008, 12:03:48

Vera10 poděkování

Na předních dolních zubech, ale z druhé strany se mi na sklovině vytvořil hnědý povrch, který nejde vyčistit. I když je to na druhé straně zubů a není to vidět je mi to nepříjemné a nevím jak to odstarnit. Nekouřím a nepiju kávu. Nevím z čeho to mohlo vzniknout

12. listopadu 2008, 10:53:53

Vendula2 poděkování

Dobrý den, mám úplně stejný problém jako vy- na spodních zubech z druhé strany hnědou sklovinu. Chtěla jsem se zeptat, jestli se vám je podařilo nějakým způsobem vyčistit? Předem vám mockrát děkuji za odpověď.

23. ledna 2012, 16:44:11

Michaela1 poděkování

Dobrý deň, nejde o hnedú sklovinu, ale o zubný kameň a pigmenty na nej. Sama si ich nijako neodstraníte. Je potrebné navštíviť svojho lekára, ten vám pigmenty odstráni.

22. května 2012, 17:54:41

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 11 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 29. března 2017, 17:04:16

Ahoj vespolek. Jardo, teda to ti gratuluji. Já bych se v pozdějším věku už na další mimčo… Diskutovat

• velvetka (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 17:30:17

pracuju na tom Janknko, jak to vytvořím dám vám vědět, měj se báječně  Diskutovat

• Zuzana Stará (Metličkové žilky na nohou) 25. března 2017, 18:23:33

Tak nevím,k čemu by tahle diskuze byla dobrá,kdyby se nesměl uvést název výrobku.Všichni… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.