Inzerce

Hnědé skvrny na zubech

na předních horních zubech se mi objevili hnědé skvrny a nejdou prostě vybělit normálním kartáčkem a pastou. Nekouřím a kavu také nepiju, maximálně třeba jednou za měsíc a někdy ani to ne. Nevít někdo čím to může být? Jak se toho zbavit?:)

Inzerce
Odpovědi
MUDr. Hochmuth5 poděkování

Je možné že se jedná buď o zubní kámen,ale spíše to může býti chronický zubní kaz,který narozdíl od akutního,křídového vzhledu je tmavý a bývá zaměňován právě se zubním kamenem,doporučuji návštěvu svého zubního lékaře..

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. června 2008, 12:03:48

Vera10 poděkování

Na předních dolních zubech, ale z druhé strany se mi na sklovině vytvořil hnědý povrch, který nejde vyčistit. I když je to na druhé straně zubů a není to vidět je mi to nepříjemné a nevím jak to odstarnit. Nekouřím a nepiju kávu. Nevím z čeho to mohlo vzniknout

12. listopadu 2008, 10:53:53

Vendula3 poděkování

Dobrý den, mám úplně stejný problém jako vy- na spodních zubech z druhé strany hnědou sklovinu. Chtěla jsem se zeptat, jestli se vám je podařilo nějakým způsobem vyčistit? Předem vám mockrát děkuji za odpověď.

23. ledna 2012, 16:44:11

Michaela1 poděkování

Dobrý deň, nejde o hnedú sklovinu, ale o zubný kameň a pigmenty na nej. Sama si ich nijako neodstraníte. Je potrebné navštíviť svojho lekára, ten vám pigmenty odstráni.

22. května 2012, 17:54:41

Nováková markéta

Dobrý den, manžel si zuby krásně vyčistil sypkým černým uhlím od nehezkého pigmentu. Zkuste taky. Krásný den

12. května 2018, 20:12:33

Petra

Hezký večer, máte na doporučení neco na belení zubu? už jsem omezila kafe a chtěla bych si zuby trochu zkusit vybělit...

27. května 2018, 21:56:12

Lili

Já jsem bělila pomocí gelů a podpořila jsem to bělící pastou a jsem spokojena:) a kafe jsem pila brčkem :D nějak jsem to běz něj nezvládla :D

28. května 2018, 11:09:40

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://camilia.cz/?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=lancement_2018
Anketa
Jak moc je pro Vás důležité, zda dětská kosmetika má označení BIO?
Zatím hlasovalo 103 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Novotná (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 10. srpna 2018, 10:09:53

Spánek se upraví, pamatuji si, že jsem také nemohla na začátku léčby spát a ty hnusný… Diskutovat

• Ina (Léčba chlamydií přírodní cestou) 9. srpna 2018, 08:29:17

Dobrý den Jane, prosím o radu jak vyléčit chronické pl. Chlamidye. Můj email inatrefilikova… Diskutovat

• Tomáš (Online konzultace s kožním lékařem: akné, mateřská znaménka i padání vlasů) 8. srpna 2018, 11:16:32

Dobrý den, v poslední době se mi dělá nejspíše ze slunce vyrážka, která je v podobě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.