Inzerce

brániční kýla

I já jsem onemocněla brániční kýlou. Každý má zřejmě jiný píznaky.Žáha mě nikdy nepálila a přesto kyselostí oplývám. APO-OME 2O nezabírá, byla jsem na gastroskopii, jinak žaudek funguje. Někdy nemám chuť k jídlu, indy bych jedla pořád. Alepodotýkám, že mám vyoperovanou štítnou žlázu, hypotyreózu, sníženou funkci. Už dvakrát se mi stalo, že jsem začala celou noc zvracet, jen vodu. Zavolala jsem si sanitku, kapačka byla torecan a quamatel. Prvně pomohla, teď ne. Objevilo se mi to za rok a půl, teď mi dali jiné prášky, ale mám víc jiných chorob, takže operace by asi byla riziko, je mi 74 a mám artritidu, bolesti. Tak asi na to umřu, když nic jiného nepomáhá.Jiná rada asi není. Pořád mám takové obolené břicho až do kříže a tlak pod žebry. Máte někdo zkušenostui?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinace&utm_medium=banner2
Anketa
Jste spokojeni s kvalitou praktických lékařů?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Michael (Rivotril) 22. října 2017, 14:26:00

Musím sa zastať pána Vladimíra, mám medicínske vzdelanie a teda viem, že Rivotril čiže… Diskutovat

• Ivana K. (Oční klinika Horní Počernice ) 19. října 2017, 19:48:12

Klinika Horní Počernice mi byla doporučena po zkušenostech mojí sestry, která tady byla na… Diskutovat

• Renek (Dárce plazmy) 16. října 2017, 18:52:35

Dobry den,chci se zeptat,proc nemuzu darovat krevni plazmu,po vytrzeni zubu??co by se stalo,kdyby… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.