Inzerce

Dárcovství a krevní skupiny

Dobrý den, jsem dlouholetý dárce krve, mám za sebou téměř 50 čestných odběrů. Moje krev je "žádanější" (A negativní), a když nedojdu na transf.stanici po 4 měsících od posledního odběru, dostanu lístek s prosbou, jestli bych nepřišel zase darovat. Manželka by ráda taky darovala, ale má A+, a tuhle skupinu moc nechtěj - musela by se objednat a to tak 3 měsíce dopředu. Nechápu, když ze všech stran slyším o nedostatku krve (i její skupiny), ochota dárců by byla, že si ty vaky nemohou pak dopravit tam kde jsou potřeba. Tímhle přístupem manželku úplně odradili - "když mě nechtěj, ať si škrábnou.."

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 175 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Marvey (periorální dermatitida) 19. září 2018, 21:08:34

Ahoj všem, co trpí touhle nepeknou vyrazkou. Sdílím svůj příběh,kdy jsem trpěla na PD snad… Diskutovat

• Michael (Rivotril) 17. září 2018, 16:08:36

Pozdravujem všetkých. Tento príspevok adresujem Petre a ostatným, ktorí zápasia s… Diskutovat

• Demetrios (Lexaurin) 18. září 2018, 10:49:23

Lexaurin neni špatný tak pro fetaky, nic totiž vubec neřeší, pokud člověk nevyviji s… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.