Inzerce

prujem

trpim castymi prujmy chtela bych vedet jak tomu predchazet. Nejim tucna jidla spise se snazim jist zdrave, ale skoro po kazdem jidle mam krece ve strevech muzete mi poradit jak to lecit? muze za to stres a deprese? dekuji

Inzerce
Odpovědi
Josef

Dobrý den, na problémy se zažíváním používám přípravek na bázi bylinek a opravdu mi pomohl, na každého může působit jinak, ale bez vyzkoušení to nezjistíte. Kdo by měl zájem o více informací, kontaktujte mne prosím na email: svoby.josef@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. dubna 2015, 00:25:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jste také dárcem krevní plazmy?
Zatím hlasovalo 42 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Zuzka (Plísně a opruzeniny.) 9. srpna 2017, 09:42:22

No a co na ty opruzeniny používáte? Teď v létě je to hrozný :( Diskutovat

• Biba (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 13. srpna 2017, 20:08:07

Tak mamku bohuzel odvezli v patek zase do nemocnice. Mela zachvat ale probrala se tam jen na chvili… Diskutovat

• Sth (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 11. srpna 2017, 09:53:33

Obrovské poděkování tomu, kdo vymyslel tu věc s plastovou lahví a trubičkou. Taky jsem měl… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.