Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

antikoncepce Vreya

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně HA Vreya. Používám ji už přibližně rok, ale pořád si nejsem jistá, jestli se na ni můžu opravdu spoléhat jako na antikoncepci, nebo jen jako přípravek na akné. Když mi ji gynekoložka předepsala, řekla, že pohlavní styk mít můžu. Ve všech informacích o Vreye ale stojí, že se nemá používat jen jako antikoncepce.. Jsem z toho zmatená. Poslední tři měsíce pohlavně žiju, ale bojím se, jestli nemůžu otěhotnět... Chtěla bych se tedy zeptat, musím používat i jiné druhy antikoncepce kromě vreya? Působí jako antikoncepce i v pauzovém týdnu?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jana
2x

Dobrý den, antikoncepci VREYU jsem měla předepsanou na akné. Akné mě trápí delší dobu a žádné mastičky, vodičky mi na to nezabírali.. Poprvé jsem měla nasazenou antikoncepi DIANE 35, akné mi ještě zhoršila. Vreya mi to možná zlepšila v tom, že nemám zarudlé pupínky, jako sem mívala, ale stejně, nepocituji žádný efekt, naopak chvílema zhoršení,. Nevím už, jak pleť léčit. Samozřejmně antikoncepce má na každýho účinky jiný. Někomu třeba VREYA sedne, někomu ne. Já s ní moc spokojená nejsem.. Plet se mi vždy zlepší, když jí doberu, a čekám na menstruaci. Jana

Nikuška
3x

Ahoj:o)pouzivam taky tuhle antikoncepci:-)Minuly rok sem mela strasne akne...tak sem zasla na kozni a ta mi predepsala leky curacne...u k tery se musi brat i antikoncepce...leci se to sice dlouho ale vysledek ja vynikajici mohu vsem doporucit:o)

Alex

Vreya, Diane 35 aj Minerva su tie iste... ked nepomohla jedna, druha tazko pomoze...

Ajimka
6x

Ahoj, já jsem Vreu právě začala užívat a taky mě trošku vyděsil ten napis že se nemá používat jen jako antikoncepce, ale pochopila jsem to tak, že je to antikoncepce plus lék na akné...tzn ze pokud nemáš akné tak bys jí neměla používat... snad to chápu správně ;-)

Katuška
19x

ahojky nemusíte se ničeho bát...vreyu jsem užívala 3 roky a normálně jsem sexuálně žila...a jako antikoncepce to účinkovalo..nikdy jsem neměla žádný problém! takže tomu můžete 100% věřit, že to antikoncepce je!

jméno a příjmení
14x

Holky dneska se už na netu můžete dočíst, že v příbalovém letáku je chyba a už se vydává nový příbalový leták, kde je jasně napsáno, že je to antikoncepce jako každá jiná a distributorská firma se za nedorozumění omlouvá, takže bez obav, kromě toho já brala 5 let Dianu 35 a naprosto bez problému, jaterní testy v pohodě, pleť taky a teď beru už druhým rokem Vreyu a taky bez problému, takže opravdu platí to, že každé ženě sedne něco jiného a odsuzováním jednotlivých značek se jen plaší ženy, které danou značku užívají a jsou v pořádku ;-). Musíme si to každá vyzkoušet a na to, že jsem na Dianu i na Vreyu četla spoustu negativních věcí, sama jsem nikdy neměla jediný problém. Tak přeji šťastnou volbu:-).

jméno a příjmení
1x

Myslíte že Vreya funguje jako antikoncepce bez druhé ochrany (kondom)?

Karolína Koštialová

Dobrý den mohu se zeptat může po antikoncepci wrea otěhotnět jestli to je 100% antikoncepce že já jsem teď měla před minulý týden sex a je mi 16 teda a krvácím ale první sex krvacim neměla jsem první sex teda ale s tím klukem co mám jiného teď tak jsem krvacela hned po tom sexu nechápu proč ale těhotná nejsem to bych i zvracela.tak jestli se na wreu mohu spolehnout

Lucka

jo taky jsem to tak pochopila..a kromě toho, když se mě gynekolog ptal, jestli chci antikoncepci, tak se na mě podíval a řekl, že mi předepíše takovou, která mi navíc pomůže s akné, takže antikoncepce + bonus navíc ;) ale stejně se to pak musí po nějaké době vysadit.. ;)

Annie
2x

Ahoj:) chtěla jsem se zeptat měla jsem s přítelem sex a udělal se do mě myslíte že mi vreya bude na 100% fungovat ? :/ ... už je to 3. den po vysazení antikoncepce a ono nic :( ...

Petra
1x

Chápeš to správně. Také jsem jí dostala od své doktorky a pod stejným varováním. Předepsala mi jí a sama dodala, že mi dává zrovna tuhle, vzhledem k mé aknózní pleti. A musím říct - Jsem spokojená!:)

Martina
3x

Ahoj, no tak ja Vreyu beru asi pul roku a mam s ni vetsinou dobre zkusenosti. Jako antikoncepce se mi osvedcila dobre a antikoncepcni ucinky ma i v tydenni pauze. Myslím, že není čeho se bát, gynekolog snad ví nejlíp, co předepisuje a musí si být jistý účinky léků. Jinak co se týče akné, zlepšení se, sice mírné, projevilo už v prvním měsící a pár pupínků se mi vždy objeví jen v pauze. Jsem tedy spokojena...

Marbee
5x

Já ji beru už rok a pleť jsem neměla špatnou ani předtím, ale teď je jak dětská prdelka. Fakt mi vyhovuje :)

Leila

Ahoj, Vreya (stejně jako Diane 35, Chloe, Minerva - to je všechno jeden a ten samý lék, jen ho různé firmy vyrábí pod různými jmény a cenami) je hormonální antikoncepce, která normálně funguje, jenom se od ostatních liší tím, že obsahuje látku, která snižuje hladinu "mužských pohlavních hormonů", které se podílejí na vzniku akné. (Každý člověk má v sobě jak mužské, tak ženské pohlavní hormony, jen ženy víc ženských a muži mužských.) Takže pokud někdo chce antikoncepci a nemá problém s akné, může dostat jakoukoliv, ale pokud akné má, je pro něj výhodnější brát tuhle. A ještě k léčbě akné - mě se nejvíc osvědčily retinoidy v krému - Differine.

Iveta

Dobrý den.Chci se zeptat na HA Vreya.Mám ji užívat poprvě,ale po přečtení příbalového letáku jsem se dočetla,že se nesmí používat jako antikoncepční prostředek.Je to pravda?Chtěla bych nějaké bližžší informace o této HA a o kvalitě.Děkuji moc

Alenka
1x

Achjo..některé holky jsou buď natvrdlé nebo neumějí pořádně číst...jinak by totiž věděly, že Vreya je hormonální antikoncepce, která ochrání stejně jako jiné HA akorát navíc pomáhá při léčbě akné nebo nadměrného ochlupení tzn.pokud tyto problémy dívka/žena nemá, měla by brát jiný druh HA neboť Vreya je poměrně silná HA.Ps.má úplně stejně složení jako např. Diane35 apod.

Market
1x

Zdravim! Procitala jsem si tuhle diskuzi a tak jsem si rekla, ze sem hodim, taky svoji zkusenost s touhle antinou. Uzivam ji jiz pres rok a nemam si opravdu nac stezovat. Akne jsem mela ne nejake silene jen takove to semtam pubertacke bych rekla a nevim jestli napsat, ze zmizelo, pac puberta odeznela, nebo zasahla vreya :-) A jen tak na na okraj, od te doby co ji beru mi asi po pul roce kamaradky zacaly rikat, ze se mi hrozne zhustily vlasy, fakt jsem mela pomalu 3 chlupy a kamaradka taky porad na tenhleten problem neco hleda a rikala, ze si procitala moji antikoncepci a ze prej tohle vreya taky muze ovlivnit, no tezko rict... :-) Kazdopadne, jsem spokojena, doporucuju a beru dal!

veronika
1x

Zdravim vsechny uzivatelky teto HA. Mam dotaz, mely jste nejake problemy s vahovym prirustkem pote, co jste zacaly uzivat tuto HA??? Ja ji mam predepsanou kvuli akne, zkusila jsem na stejny problem loni jeanine, ale mela jsem z ni akorat tak deprese, a tak jsem se vratila k osvedcenemu logestu. Nyni po porade s lekarem jsem pristoupila na vreyu, a zeptala jsem se jej na pribirani, a on ze se mam hlidat, a vecer nejist, a taky po precteni letaku jsem trosku nervozni, jelikoz pribrat rozhodne nechci.... Dekuji za Vase nazory, hezky vecer, veronika

Marie
1x

Ahoj, ja beru Vreju uz asi dva roky a musim rict, ze na akne je to jedine, co mi po nekolikaletem boji (nejruznejsi kremy, lecky, DIfferine, Vichi, drahe, levne, nekolik mesicu antibiotika atd atd) SKUTECNE pomohlo. S vahou zadne problemy nemam, myslim, ze jsem za tu dobu i hzubla, tak 2kg. mozna tim, ze se jiz nestresuju pleti ;) V soucasne dobe vsak resim, ze je to lek mozna prilis silny a musim rict, ze mam maly vyskyt migren, u nichz nevim, jeslti jsou temi hormony nebo cim? nevite nekdo ? nemate s tim zkusenosti? tak nevim, jestli po dvou letech s Vrejou radsi neskoncovat, nebo se poradit s lekarkou? ta mi rika, ze ty horomony neskodi v nicem ... tak ja nevim..

Jana
1x

Ahoj :) Já již také přes dva roky užívám tuhle antikoncepci, ale přemýšlím,že s tím skoncuji a zkusím předepsat jinou. Při prvních pár měsících jsem přibrala cca 3-4 kg a bylo těžké aby se mi ustálil cyklus. Ted již je vše v pořádku, ale často mi bývá zle od žaludku, myslím si, že je to z Vrey tak ji zkusím brzy vyměnit a uvidím.:-) Jinak kvůli akné jsem jí také měla předepsanou a zlepšilo se to :-)

Kristýna

Ahoj, s tou váhou si dávej pozor. Já jsem Vreyu začala brát asi v 16 letech a během dvou let jsem přibrala 10 kg. Neřikám, že za to může antikoncepce, je možný že s tim nemá nic společnýho, ale myslim si, že jo. Jinak je ve všem spolehlivá. Beru ji 5 let a nikdy jsem neměla problémy s akné.

bara
1x

brala jsem Vreyu zhruba dva roky, pak přešla na nízkohormonální antikoncepci softinelle, ale ta mi bohužel příliš nesedla. vrátila jsem se zpět k Vreye a spokojená nejsem vůbec. Zpomalil se mi metabolismus, takže logicky přibírám, navíc mi začaly natékat nohy.. žádná sláva

Tereza
1x

Ahoj, já beru HA Vreya už rok a půl a jsem s ní spokojená. Měla jsem akné, docela hodně a po třech měsících užívání HA mi úplně zmizelo. Předtím jsem se půl roku léčila na kožním a žádné změny. Taky mě trošku zaráží, že v letáku píší, že se nemá brát jen jako antikoncepce, ale jen při léčbě. Já už akné téměř nemám, ale s touto HA jsem spokojená. Proto nevím, zda je nutné ji měnit? Přes léto ji beru nepřetržitě třeba tři měsíce a také bez problému, žádné špinění. Doporučuji!!!

Martina K.

Ahoj, přečetla jsem si vsechny zdejsi prispevky, a docela ziram. Vreyu beru uz pres pul roku, a za celou dobu mi nejak uniklo, ze tam je napsane to o tom ze nesmi byt pouzivana pouze jako antikoncepcni prostredek. Tudiz prave nechapu, proc mi moje doktorka predepsala tyhle prasky, kdyz zadne problemy a aknem nebo s necim jinym sem v te dobe (ani ted) nemela. Nevim jak tomu mam ted verit, bojim se aby se neco nestalo. Celou dobu spoleham na ty prasky a po precteni teto diskuze si nejsem necim jista. Co byste mi doporucili jako za nejlepsi ANTIkoncepci?

Paja

Takže když chci žít pohlavně s Vreyou není se čeho bát?jako že je to učinná antikoncepce jako každá jiná a nebo ne?

ana
2x

ahoj, jo jo není se čeho vát, v příbalovém letáku to tak sice píší, ale je to myšleno tak že pokud nemáš problémy s pletí ( akné ) tak bys tuto HA nemela brát. Otěhotnění se neboj ;-) je to HA jako každá jiná :-)

jméno a příjmení
1x

Vreya je naprosto normální antikoncepce, jen v letáku byla chyba v téhle části, ale podívej se na nové příbalové letáky a tam už je to opravené s tím, že se firma za chybu omlouvá, takže doktoři nepochybili ;-).

peta

Ahoj, Vreyu beru uz tak pres rok a pul jak na akne tak jako antikoncepci a nikdy sem nemela zadny problem ze bych se musela bat ze jsem tehotna. A pokud rikate ze ma stejne slozeni jako nektere ostatni, ktere jsou urceny jako HA tak se neni ceho bat.

Grunge

Lidi jak je tu u téhle antiny s tim přibíránim....?

sarka

Ahoj, vreyu beru uz skoro rok, predtim sem brala jeanine, coz je uplne to stejne jen dvakrat drazsi a co se tyce pribirani, tak se mi jen trosku zvetsily prsa, jinak ani kilo navic..:) takze kdo se boji, tak nemusi. Ale je pravda, ze kazde telo reaguje jinak, moje problemy s akne se sice zlepsily, ale znam i pripady, kdy doslo k uplnemu vymizeni... Takze stejne tak nekdo nemusi priprat ani kilo, nekdo pribere na zadku a moji kamaradce se dokonce podarilo zhubnout s diane 35, coz je to stejny vlastne... Ale i tak vetsina preparatu je ted udelana tak, aby se po nich nepribiralo...

Háňa
1x

Čauky...Vreyu beru od začátku července 2008,a jestliže jde o akné tak někdy ho mám málo někdy zase vyraší....jak se tu dočítám je to u každého jiné...v celku mě zarazilo když jsem si hend ten den koupení této antikoncepce přečetla příbalový letáček a je to spíše léčba akné a ne pouze antikoncepční přípravek tka mě to zděsilo co když náhodou otěhotním......nevím jestli tomu věřit že to opravdu otěhotnění zabranuje ale radši to nebudu riskovat s přítelem naostro:)co se týče váhy....ano přibrala jsem 5 kg a váha s emi zastavila ale je to na mě vidět naroostl mi zadek vážím 57...a přibrala jsem i v bocích....a vyrostli mi i prsa......jinak jsme s antikoncepcí zatím spokojená ale bojím se té váhy....ták držím palce holky:)čauký

Ivkaaa

Ahoj, Vreyu beru rok a půl a nemám si na co stěžovat.. Akne nemám žádné, i když ani před tím jsem na něj nijak moc netrpěla. Žádnou jinou ochranu při sexu nepoužívám a ještě jsem neotěhotněla, takže podle mě je to spolehlivá antikoncepce. A přibrala jsem asi jedno kg, protože mi trochu vyrostly prsa. :-)

xxx

ahoj chci se zeptat od kdy mohu spát se svým přítelem bez ochrany aniž bych otěhotněla?

Andy
1x

Ahoj,Vreyu sem teprve dostala a doufám,že zabere hlavně po stránce akné samosebou i po té druhé stránce.A četla jsem tu ,že se může i projevit hustota vlasů.Což mě opravdu těší páč mám taky pár chlupů takže super.Jináč bch potřebovala kapek radu jesis tim máte nekdo zkušenosti což asi jo.Kdy by se měla antikoncepce začít brát jestli při první dnu menstruace nebo uplně na konci?Mamka ji brala na konci,ale mě to příde divné.Kdyby ste mi chtěl někdo poradit tak pls pisnete na email: [email protected] .Díky moooc.Váš věrný čtenář Anďouš:)

branka

Ahojte! Čítala so Vaše príspevky a chem pridať aj svoj. Moja kožná lekárka mi predpísala vrayu, ku tabletkám Roaccutane, lebo som mala veľmi zle akné. Možem povedať že tie tabletky Roaccutane su naozaj super, ale je potrebné brať aj antikoncepciu. Takže rada by som odporučila dievčatám ktoré majú problém s akné aby sa porozprávali so svojou koznou lekárakou o tych tabletkách. Je možné že Vám ich nepredpíše lebo že nebude to Vaše akné až také zlé. Ale za pokus to stojí. Da sa povedať že ja som svoju doktorku vždy presviedčala, a podarilo sa to. Som snimi naozaj spokojná. Ale je tam veľmi dôležitá jedná vec. Počas liečby Roaccutane a pár mesiacov po nej sa nesmi otehotnieť. Spôsobilo by to poškodenie bábetka. Preto všade vám už predpísu aj antikoncepciu. Aj po ukončení liečby beriem naďalej Vreyu a verím, že keď prestanem užívať vreyu tak sa mi akné nevráti. čo sa týka hmotnosti, trošičku som pribrala. Ale zasa pleť sa mi naozaj zlepšila. Som spokojná. Čaute

Petra

tak to počkej až to vysadíš je to jedním slovem hruza! Musela jsem začít brát novou antikoncepci aby se plet srovnala. Antikoncepce problémy jen zakrývá!

terez

Zdravíčko, vreyu užívám měsíc, právě se chystám na druhý blistr. A čtu si tak příbalový leták a teď tam vidím Vreya má také antikoncepční účinky, ale používá se pouze pro léčbu výše uvedených podmínek, pukud je třeba hormonální léčby. Tento přípravek se nesmí používat pouze jako antikoncepční prostředek...Celkem mě to zarazilo, psala sme okamžitě kamarádce, co to má jako znamenat a ta mi nijak neporadila. Tak sme se vrhla na hledání na internetu, až najdu tady tuhle diskuzi. Pročítala sme si to a uklidnilo mě to, myslím, že se není čeho bát. Naši lékaři snad vědí, co nám předepisují, když jim řekneme, co chceme..:) Tak se mějte! :)

katka

Ahoj, také jsem právě začala brát tuhle antikoncepci a jsem v šoku co se tu dočítám, je fakt, že jsem příbalovej leták ještě nečetla, ale doufám, že doktor opravdu ví co mi předepisuje. Pa

nikaSK

Uživam Vreyu a momentalne som chora a beriem antibiotika Amoksiklav ovplyvni to učinnky antikoncepcie???

Sakura

Ahoj, pocas jej uzivania som tiez mala Amoksiklav a ucinky HA to vobec neovplyvnilo.

Verča

Ahoj, je mi 24. Byla jsem na gyndě a chtěla po doktorce antikoncepci, tak mi dala Vreyu,že to je novinka. Doma když jsem rozbalila příbalový leták jsem se dost zděsila. žádné akné nemám ani to ochlupení:) A taky jsem si řekla jestli na to už nejsem nějak moc stará, myslím po tom co jsem viděla tu růžovou krabičku ve formě mobilu. a taky mám strach aby to jako antikoncepce vůbec fungovalo, protože to mám jen kvůli tomu.Tak zatím ahoj.

Lucíí
3x

Vreyu beru více jak rok a půl, a to pouze jako HA. Doktorka mi ji sama navrhla, za tu dobu jsem ani jednou nebyla těhotná, takže obavy mít nemusíš :). Opravdu funguje ;)

jméno a příjmení
2x

Neboj, já s ochlupením taky problémy nikdy neměla, jen trochu nepříjemné akné, Vreyu beru po Dianě už druhým rokem, protože je to o dost levnější varianta a nemám s ním sebemenší problémy, ani jeden z toho co jsem se dočetla u jiných uživatelek Diane nebo Vreya, takže bez obav a antikoncepce to je na 100%, jen chyba v letáku, která se již opravila.

Nikol
1x

Ahoj, já beru Vrey už rok. Z počátku jsem hned týden po užívání měla problém se zrakem- cca na 20 minut jsem nebyla schopná zaostřit, velmi nepříjemné, vše jsem viděla rozmazaně a dvojitě. Doktor řekl že se nic neděje ale kdyby se to opakovala mam dát vědět, snížil by prý dávku..Nicméně jsem tedy Vreyu užívala dál, po 6 měsících jsem dostala silné alergické reakce- nutno podotknout že trpím atopickým ekzémem od 10ti měsíců. Nikdo mi nebyl schopen pomoci, oběhala jsem spoustu doktorů a slýchávala to samé ,,slečno, máte zhoršený ekzém a alergii,, ale alergii na co už mi nikdo neřekl,... jelikož nezabíraly ani kortikoidy, bylo jasné že už to není jen ekzem ani stravou,..! nakonec mi alergoložka oznámila, že to může být spožděná alergická reakce na antikoncepci! alergie se vracela vždy po utišení zpět a tak to trvá až doposud, nejradši bych chodila kanálama, mám zarudlé velké fleky po obličeji, rukou a dekoltu. Kůže je posetá drobnými krupkamy a pálí-hoří,... to trvá asi den, pak se probudím a kůže je naprosto vyschlá, drsná a flekatá... nepomáhá nic,.. skončilo to kortikoidama i vnitřně a stav se sklidnil ale jelikož jsem to ještě netušila brala jsem antikoncepci Vreyu dál a stav se opět vrátil,.... Proto dávejte pozor na sebe a své tělo, hlídejte každou drobnost,.. navíc jsem se i dočetla v p. letáku že Vreya tyto alergické reakce hl. v obličeji vyvolat může! škoda, že jsem si to nespojila dřív...ted přerušuju a dam si pauzu aby se tělo uklidnilo a pak se uvidí,.. vzhledem k tomu, že nemohu kvůli ekzému trpět na akné, nemám ani převahu mužských hormonů, asi opravdu neba vhodným preparátem pro mě!! proto pozor při výběru,.. stejné složení má i Diane 35! tak bacha... hodně štěstí

Dana
1x

Přesně tenhle problém má teď, co jí byla gynekoložkou doporučena Vreya na úpravu cyklu, moje 18letá dcera - vyrážku, která svědí a není příliš estetická :) Taky je alergik, ale co přesně v tomhle přípravku jí vadí, to nevím. Nejlepší by bylo vyhnout se chemii,ale nepravidelné krvácení, dlouhodobé krvácení,.. to taky není dobré. Připadá mi, že je něco někde moc špatně, když jsme odkázáni na chemii, a naše tělo si neumí poradit přirozeně...

Markéta
1x

Věta, že by se antikoncepce Vreya neměla používat pouze jako antikoncepční prostředek, znamená to, že pokud NEMÁŠ problémy s pletí, tak by bylo lepší používat jinou antikoncepci, kde nejsou přidané látky pro léčbu pleti,(abys do sebe zbytečně necpala něco co tvoje tělíčko nepotřebuje) Jinak je stejně spolehlivá, jako ostatní antikoncepce!

lena

Dobrý den mohla bych sezeptat,zda mohu spát s přítelem když jsem v úterý si brala poslední prášek a mám to dostat v sobotu Nestane se něco prosím o odpověď děkuji

Sakura

Vobec nic sa nestane, si chranena aj pocas tazdna v ktorom si HA vysadila:)

markytt
1x

ahojte!chtela jsem se zeptat jak tady ta antikocepce pusobi na chloupky?jestli je pravda ze cast nadmerneho ochlupeni vypada?ja uz ji beru dva mesice a zda se mi ze spis mi chloupky pribyvaji nez aby se straceli!predem dik za odpoved

Ťapina

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak je to s touhle antikoncepcí a zmírnění ochlupení na těle. Vreyu teprve užívám chvíli, tak jsem se chtěla zeptat, jestli některé vidíte změnu?? Děkuju

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce