Inzerce

pasový opar

Moje babička se nakazila pasovým oparem slyšela jsem že je to typ neštovic. Mohu jí navštěvovat když jsem neštovice neměla a je mi 19 let

Inzerce
Odpovědi
Janča

Ahoj,chci ti napsat že pasový opar je nakažlivy pro ty kdo neměli neštovice,ale pro tebe by bylo dobré abys ty neštovice dostala teť.Čím budeš starší je to horší a pak to můžeš třeba dostat od svých děti vím o čem mluvim neštovice jsem dostala až ve třiceti s dětma a není to pak nic dobrého.Ahoj a rozhodnuti je na tobě

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. srpna 2008, 10:24:51

njustrit

pasovy opar je vcirulentny s nestovicemi sama som ich dostala,aj ked som ich uz ako dieta mala,ale v dospelosti nestovice su smrtelne a statisticky to prezije len asi 2 percenta ludi,tkze radsej sa stretnutiu vyhybaj

Reagovatpoděkovatnahlásit

30. srpna 2009, 07:37:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinace&utm_medium=banner2
Anketa
Jste spokojeni s kvalitou praktických lékařů?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • andula (ukončení léčby antidepresivy) 15. října 2017, 21:37:31

Dobrý večer ! Prosím Vás - jakými PRO VÁS LÉKY jste nahradil předepisované léky ?… Diskutovat

• Jindřich (Postižení oční sítnice může znamenat i trvalé poškození zraku) 14. října 2017, 13:06:43

Dobrý den-na pravém oku se během vidění objevuje malý pohyblivý vlásek. co to znamená. Diskutovat

• Adam (Pacienti určili nejlepší nemocnici v ČR) 13. října 2017, 06:41:40

Ani nemluv... Náchod, Rychnov, žamberk... O tomto asi zadny pacient nechce ani slyset!!! Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.