Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Colonix

Colonix kupte si ho,je jednička v detoxikaci ,mám s tím ty nejlepší zkušenosti

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Baronka
1x

A co zkusit zmenit stravu? Já jsem vyloucila ze sveho jidelnicku vse, co jsem zjistila, ze mi vadi. Občas zresim, ale jinak pohoda. Nejvice mi dalo zabrat, najit to, co moje telo nechce. Trvalo mi asi rok nez jsem se tim prokousala, ale vysledek, parada. Zhubla jsem 20 kg a doktor koukal jak jojo, kdyz videl vysledky z rozboru. Moje neduhy, ktere jsem si zpusobila tim jak jsem jedla driv jsou snad pryc. Nemuzu popsat vic, protoze kazdy jsme jiný, ale piti caju z bylinek zvladne kazdy, stava z cervene repy, nejim bile pecivo a pod., ovsem ve svem okoli to vidim. Kazdy radsi rekne, ze to nepomuze a bezi si za 500 Kč koupit zazrak. Kdo chce at si koupi, pokud si mysli, ze mu pomuze.

trucker

Už asi tři týdny beru Colonix a zkušenosti mám zatím dobré. Cítím se výkonnostně lépe, jen se poněkud zhoršily moje problémy s nadýmáním. Očekávám že se tyto problémy postupně odstraní. Jenom mě u toho Colonixu vadí že v příbalové informaci není nic o úpravě stravy v době používání Colonixu a po ní. Píšou tam že můžu jíst vše ale tomu moc nevěřím. Z počátku jsem měl i bolesti hlavy ale to asi po třech dnech ustoupilo. Jinak je pravda že je ten Colonix drahý ale problémy se zažíváním při mém sedavém zaměstnání mě donutily něco podniknout, tak zkouším tohle.

elen

tak jsem zde zase a ukoncila jsem colonix-ocistu a jsem velmi velmi spokojena a nelituji, ze jsem si to koupila, nebot citim tu lehkost a spokojenost, vrele vsem doporucuji, udelala jsem 3 mesice a take jsem si myslela tak dlouho to ani nevydrzim a ted jsem rada, ze jsem to zvladla. Jak tu nekdo tvrdi, ze je to podvod ci podfuk tak to muze jenom rici kdo to neprodelal a nema poneti. A nejsem zadna prodavacka tohoto produktu jak tu nekdo posmesne uvadi, asi nema poneti tento clovek. Jiste na kazde veci se vydelava, co by ne, ale je dulezite poznat co pomuze. A souhlasim se vsema nazory, kdo tuto ocistu prodelal a pozitivne pise, vsechno je pravda!!!!!!!

Bath
2x

ht tp://www.akv.sk/index.php?op tion=com_content&task=view&id= 404&Itemid=34

katie

Ahoj, divím se, že se tu nikdo nezmiňuje o enterosorbentech, kterým bych určitě věřila víc, i když jsem je zatím nevyzkoušela. Podívejte se na www.sanogel .eu a udělějte si z uvedených informací vlastní názor. Zdravím!

peťa

chtěla bych prodat jedno balení colonixu za 1850,- originálně zabalené, pokud máte zájem, pište na [email protected]

Eda

Beru Colonix uz paty den a jedine, co se dostavilo, tak krece a prujmy...

waset333

ahoj...raz pri sedení s kamošmi niekto nadhodil temu o čistení hrubého čreva...niekto povedal, že túto kúru absolvovala jeho mama a že sa cíti výborne a podobne. Ja osobne som NEMAL ŽIADNE PROBLEMY, ale myslel som si, že nie je na zahodenie takéto prečistenie organizmu...tak som si COLONIX objednal, zaplatil som za neho zhruba 100 € a nasadil som si ho...presne podla priloženého letáku. Asi po týždni užívania som sa zhrozil!!!! Kŕče v bruchu,nevolnost...a po vyprázdnení som zbadal v stolici to, čo by som nikdy nechcel...KRV.. Tak a teraz mi poradte!!!! Určite viem, že návšteva lekára ma neminie...som z toho na nervy...

Vojtula

mohu Vám na detoxikaci organismu doporučit daleko šetrnější způsob....bylinky... ht tp://www.okg-fit.cz/nase-zdr avi/

dida

Prajem pekný deň,ja sa chcem podeliť so skúsenosťami s prípravkom colonix.Ja som ho začala užívať kvôli zdravotným ťažkostiam odporúčali mi tento prípravok moji známi ktorý sním majú len dobré skúsenosti tak som neváhala a objednala som si ho.Musím uznať je super ani som neverila.Môj zdravotný stav sa zlepšil.Už som si objednala druhé balenie.Ja môžem len a len chváliť.Odporúčam....

Karlos

Jak může někdo,kdo o tom nemá ani páry něco kritizovat?Připadá mi jak starý páprda v hospodě po 10 pivech.Rozumí všemu,přitom sotva umí číst a nejdál byl v Horních Kotěhulkách.Pokud budu něco kritizovat nebo chválit,musím to nejdřív vyzkoušet.A ne psát " já si myslím...".Jeden myslel a vymyslel trakař,druhý myslel a ...... se. Tak se to říká u nás.Nejsem žádný propagátor Colonixu,ale nesnáším chytrolíny,kteří rozumějí všemu na světě.Nejvíc asi pivu,i když taky není špatné.Přečtěte si o očistě organizmu a hodnocení různých přípravků na adrese Natural Healing Today.A věřte,že to jsou určitě větší odborníci než vy vševědové.A pro šetřílky : kupovat přípravky v lékárně za 5,50 je nepředstavitelná blbost.Jakýsi milionář řekl"Nejsem tak bohatý,abych kupoval levné věci."Hodně úspěchů s přípravky na očistu do 10,- Kč přeje Karlos.

IFF
1x

Připadá mi zbytečné vyhodit přemrštěnou částku za pár bylinek, přičemž některé z nich způsobují ještě zdravotní obtíže. Taky jsem se nad nákupem přípravku rozmýšlela a pak jsem zkusila zapátrat a dočíst se něco o detoxikaci na internetu. Pokud si koupím vlákninu, čistící čaj, aloe gel a proti parazitům a hnilobným bakteriím česnek a jablečný ocet v tabletách vyjde to na stejno, bez rizika a o pár tisíc levněji. :) Ale pokud chcete dotovat společnosti, které z vás chtějí jen sosat prachy, tak beze všeho, vaše volba. :) Ono dneska je totiž téměř všechno o penězích a výdělku, že? :)

IFF

A mimochodem, věta: "Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci", je jistě pravdivá, ale zastávám spíš názor "Nejsem tak blbý, abych si koupil něco nechutně drahého pouze na základě "doporučení" z internetových stránek". :)

Martinka
9x

Všem, co si chtějí pročistit střeva doporučuji LEPIKOL,který je osvědčený a prodává se v lékárně.Má opravdu výborné účinky a obsahuje zároveň probiotika k ochraně střevní flory. A hlavně není předražený, měsíční kůra stojí praškový 190,-Kč, kapsle 240,-Kč. Mě ho doporučil lékař, který mi prováděl kolonoskopii a od těch dob musím přiznat, že se mi snížil cholesterol, vyčistila pleť, upravili gyn.potíže a hlavně srovnaly střeva. Teď už mi stačí dvě lžičky týdně a jsem v pohodě. A to mi před tím hrozila operace střev. Po třech měsících se mi snížila váha o 5 kg,aniž bych to pozorovala.Najednou mi začali padat rifle, které jsem dřív sotva dopla. Je to náš výrobek a u nás testovaný,tudíž osvědčený. Chce to jen mít trpělivost a poctivě užívat.Výsledek stojí za to.Ať si tu americkou předraženou vlákninu strčí dealeři za klobouk,protože to nic jiného není a ať nestraší lidi těma nesmyslama,co tam píšou,že máte ve střevech.Bohužel je ještě spousta hloupých lidí,kteří se na ty nesmysly nechají nachytat a za velké peníze koupí to, co by si v lékárně koupili za zlomek té ceny.Jak se říká,, ZA BLBOST SE PLATI´ " a ti co to vědí toho dokážou náležitě využít. Vždycky se přece nějaký hlupák najde. Zdravím a všem, co baží po očistě střev za tisíce, přeji více rozumu.

Dana
1x

Martinko, děkuji a jsem ráda, že jsem se těmito příspěvky prokousala až k Tvému. LEPIKOL zkusím. Už jsem si myslela, že COLONIX ja moje jediná záchrana, také se mi zdál drahý, ale kdyby mi pomohl nelitovala bych peněz. Teď se snad rozhoupám k nějaké zdravější stravě. Já totiž, když začnu dodržovat vyváženou stravu, kde je hodně zeleniny, tak jsem nadmutá až mohu prasknout a tak to vždy vzdám. Snad mi LEPIKOL pomůže tohle překonat. Všude píší jíst raději 5x denně, ale já nevím na mne tohle nepůsobí.

Leona Kuklová

dobrý den, Taky už měsíc užívám Colonix, účinky po týdnu přišlí jak je na stráňkách napsáno. Akorát mám jeden velký problém přibrala jsem na váze 4,5kg, jídelníček mám pořád stejný. Proto mám strach užívat to dál. Nevím čím je to způsobeno, jestli vláknina na mě takhle působí? Máte nikdo s tím stejné zkušeností. Diky Leona.

Petr

cena 1000 Kč. [email protected]

Jitka

ani se nedivím, že prodáš - hlupák, kdo koupí:-DDD

Jitka
4x

Lidi, neblázněte s Colonixem! Kupte v LÉKÁRNĚ(!!!)naše psyllium a zelený jíl, k tomu nějaký čisticí čaj a máte očistu lepší a BEZPEČNĚJŠÍ než s předraženým a pokoutně prodávaným colonixem. Nebuďe hloupé ovce, co naletí na kdejakou reklamu a hazardují se zdravím!!! Navíc v USA stojí ten "zázrak" 5 dolarů a tady dáváte překupníkům tisíce! Je to jen obchod s lidskou blbostí a už to, že se neprodává v lékárnách by vás mělo varovat.

Dana
1x

Názor je správný, Začetla jsem se do nádherné reklamy a už už jsem chtěla nakoupit. Ovšem můj zdravý rozum (aspoň se domnívám) mi řekl, abych se podívala na stránky lékáren, zda je tento výrobek vůbec u nás v prodejní síti lékáren. A ejhle, nebyl! Tak to bude asi moooc "zdravé", že?

Marty

jj, cena v usa je 40 USD za měsíční kůru http://www.ebay.com/itm/Dr-Natura-Colonix-Intestinal-Colon-Bowel-Fiber-Powder-Mix-Cleanse-New-Fresh-360g-/350510243436?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item519c09de6c

Newt

Stojí 55 dolarů, neblbni lidem hlavu. 55 dolarů na měsíc.

Dědek
1x

Toto jsou přípravky pro zdravé ,a kdo ví jestli. Nic léčivého nikdo nenabízí.

Interceptor 69
4x

http://www.krmiva.vituvmlyn.cz/krmiva/eshop/0/0/5/1-Psenicne-otruby-30-kg .. Krmiva a potřeby pro koně. Cena balení 139,-. Pšeničné otruby dosahují doporučené dávky nerozpustné vlákniny už při 30g (dvě polívkové žíce). při hmotnosti balení 30Kg vám tento pytel vydrží 2roky 8měsíců a 26dní. Jedna dávka = 0,139,- Kč, náklad na jednu léčebnou kůru (měsíc) 4,17,- Kč. Nehledě o toho, že je to zcela určiě zdravější způsob, Koníčkům to moc chutná. Cus

Jitka

Ahoj všichni, se zájmeme jsem dočetla tuto dlouhou diskusi. Colonix neznám a neužívám. Co člověk, to názor. Je skvělé, že někomu pomůže, že někomu ne, je naprosto normální. Každý jsme individuál a ani bylinky nepůsobí na každého stejně. Já sama doporučuji všem, co chtějí udělat pro své tělo to nejlepší, užívat zelené potraviny - je to potraviny, žádný doplněk, skvělé účinky, nedá se předávkovat, jí se denně, třeba dalších 100 let. :-)). Jde opravdu o jídlo, které zařadíte do jídelníčku, čistíte střeva, dostatečně vyživujete... Pokud má někdo zájem, můžu podat bližší informace na: [email protected] To, co kdo bude užívat, je jen a jen na rozhodnutí každého.Pokud na někoho colonix funguje, je to super a cena pak zůstává v pozadí. Pokud na někoho nemá ty správné účinky, může hledat dále. A zelenými potravinami opravdu nic nepokazíte, můžete si jen a jen polepšit. Hodně zdraví všem!!!!

Lída

Dobrý den, ráda bych se zeptala hlavně vás, kteří s Colonixem zkušenosti máte. Je mi 21 let, žádné zásadní problémy nemám, ale poslední dobou se cítím unavená, ne tolik aktivní. Také mě hodně trápí akné, na které jsem vyzkoušela spoustu různých očist a detoxikací a žádný valný účinek. Jde mi jen o to, že jsem studentka s omezeným příjmem financí a vím, že existuje spousta jiných levnějších způsobů, ale budou tak efektivní? Dá se říct, že jím zdravě, ale ráda bych zkusila něco radikálnějšího. Už i kvůli tomu, že Colonix "prý" tělo zbavuje i parazitů, o kterých třeba vůbec nevíme. Pokud to tělo pročistí, peněz bych rozhodně nelitovala. Čtu tady o nepříznivých účincích některých bylin v přípravku, ale když vidím, kolik chemie do sebe člověk dostane jinou cestou.....Budu vděčná každému, kdo se podělí o své zkušenosti a poradí, děkuju :-)

EVA

Rozhodla jsem se pro colonix + Toxinout po delším posuzování dalších možností a vyzkoušení jiných přípravků. Měla jsem špatné svědomí z ceny. Beru ho už přes 2 týdny. V prvním týdnu jsem několikrát zaváhala, že to přeruším. Žádný přípravek není zázračný, změny přicházejí postupně. Není to o přípravku, ale o mém těle, jak zvládne návrat k normálnímu fungování všech orgánů. Tento program je sestavený odborníky vystudovanými v oboru. Já bych se necítila na to, abych si sama sestavila lepší kůru než tým odborníků. Je mi přes 50 a mám jen vlastní zájem dát se do pořádku. Nemám potřebu něco propagovat.

Dědek

jedině bylinné extrakty

EVA

Colonix je z bylin.

agent V4C

léčka na peníze

Radka

Měla jsem ho před pár lety a moc moc mi pomohl. Ráda bych kůru zopakovala, ale nějak nemůžu najít stránky, kde ho prodavají!!! Kde Colonix kupujete? Díky za info! Jo a nechápu, jak sem můžou psát negativní ohlady lidi, kteří sami přiznávají, že ho nevyzkoušeli :-D...

Jana

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Lada
1x

Radko, Colonix se už v Evropě neprodává, ani do Evropy nejde objednat, ale jeho hlavní složka se dá pořídit velmi levně třeba tady: http://www.ocista-tlusteho-streva.cz/

ivana
1x

Tak Colonix jsem taky měla a mám pocit,že ta černá stolice co z vás jde ven je ten černý prášek co do sebe ráno lupnete,akorát nabobtnalý. Měla jsem měsíční kůru a přibrala jsem 5kilo,který nejdou dolů.Vzhledem k tomu kolik to stojí tak za mě neee.

Petr

Zkušenosti - ty se na internetu těžko hledají. Kloudné info jsem našel až na francouzských stránkách. Zdá se mi, že názory jsou danou společností slušně cenzurovany. Vůbec se vyjadřuji k celému očistnému procesu. Neexistuje ani jediná klinicka studie, která by vše, co píší potvrzovala. Samozřejmě pokud jí začněte či dokončíte, budete se cítit lépe. To je jasné. Pokud se stravuji dnešním stylem, tedy nezdravě, tak mi odlehčení jídelníčku a prospěšné látky pomohou a cítím se lépe. Otazkou je, zda prezentované doplňky stravy mají takový benefit/účinek a opravdu za to stojí dát takové prachy. Mám taky velké problémy s celým travicim traktem. Ze zacatku jsem hledal a byl jsem bezradný. V samé bezradnosti bych sahnul po čemkoliv. Postupem času jsem se ptal lidi kolem sebe. Zacal jsem objevovat prostredky a stravu, ktera mi byla cizí jako albánská vesnice. Objevil jsem různé bylinkové čaje, seminka, o kterych jsem si myslel, ze jsou akorat tak pro ptáky. Atd. Atd. Co tedy mohu říci. Pro očistu Vám stačí, kde jaké prijimadlo. To mi potvrdila objektivně příprava pred kolonoskopii. Doktor říkal, ze strevo bylo dokole čisté. Souhlasim, sledoval jsem to na monitoru. Priprava trvala jen necelých 8 hod. Takže pro vyčištění stačí kdejake projimadlo. Poté stačí pít léčivé čaje - hermanek, mátu, případně čaje na trávení - smes bylinek. Dale doplnit výluhem z lnených seminek. Take me pomahalo sladké piti s aloe vera. Prodavaji v kazdem supermarketu. To mi potlacovalo abstinencni priznaky po zradle. Takto si date denni půst. A ničemu neuskodite. Pak se zamyslite a začnete jist zdravě. Případně podle obtíží nasadite vhodnou dietu - dle doktora. Samozřejmě poté to můžete doplnit dalšími pripravky na detoxikaci, ktere se volne prodávají, cena kolem 100 Kc, dale možno zacit s psyliem, lecitin atd. To vše vás vyjde na pár set korun a ne tisíc. Rozhodně od drahých výrobků nečekejte zázrak ani spásu. Jistě pomohou, ale stejný efekt Vám zajistí normálně dostupné věci.

Jana

Jak tady ten detox co píšeš funguje ?

Lenka

Po tu dobu, na kterou si ho koupíš, já ho měla na těch 10 dní se pije ten jejich nápoj, který obsahuje veškeré živiny, které tělo potřebuje a aby nestrádalo. Hezky jsem během těch deseti dní pustila vodu a pročistila se. Chtěla bych si ho dělat pravidelně, ale musím se podívat jak často je vhodné detox dělat.

Irena

Pokud Vám nevyhovuje colonix, mohu doporučit wurmex :)

Kamila

Mě colonix vůbec neseděl, a co jste zkoušela? Tabletky, anebo ten sirup?

Irena

Měla jsem sirup, používala jsem ho přibližně 14 dní a neměla jsem žádné vedlejší účinky:)

Kamila

Díky za informaci, tak hlavní je, že Vám vyhovoval.

Kristýna

Já vyzkoušela Colonix i wurmex. Colonix nebyl špatný, ale byl zbytečně drahý, proto jsem vyzkoušela wurmex a byla jsem stejně spokojená.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce