Inzerce

má létání vliv na tříselnou kýlu

Dobrý den, chtětala jsem se Vás zeptat, jestli létání ovlivňuje kýlu. Pracuji jako letuška a zjistila jsem, že mám blulku na pravé straně u třísla a myslím si,že je to kýla. Když sporutji, nebo jen zakašlu či smrkám, vyleze mi malá bulka. Chtěla jsem se zeptat jestli bych s tím měla jít k doktorovi a popřemýšlet o operaci. Děkuji

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 134 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Renda (Cystoskopie) 16. června 2018, 07:12:40

Dobrý den)příště si to nechat provádět s epiduralem!! Diskutovat

• Jarmila (Laserová terapie PROSTOP) 12. června 2018, 13:29:16

Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale já nekouřím už 10 let, (během 45 minut) , od té… Diskutovat

• Milan (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 18. června 2018, 08:31:55

Ahoj, tak mám za sebou 5 dnů na Champixu. Kouřím pořád, ale mnohem méně. Jen ten pocit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.