Inzerce

krev v moči

Dobrý den, je mi 24 let, zřejmě mám zánět močového měchýře,neboť při močení pociťuji pálení,řezání,je to velice nepříjemné.Mám pocit,že se mi "hodně chce" močit,ale pak ze mě "vypadne" pár kapek.Navíc se k tomu přidaly i bolesti v okolí levé strany zhruba v rovině břicha a také krev v moči.Mám obavy.O jaké onemocnění se jedná?

Inzerce
Odpovědi
Ceky

...možná i kamínky v ledvinách. To je ale znímka zvýšeného výskytu toxinu ve Tvých ledvinách. Chce to navštívit lékaře, snad už jsi tam byl,ale jestli jsi OK, je třeba zajistit, aby se to neopakovalo. Dá se to přírodní cestou bez chemikálií,které jsou vždy zátěží na naše tělo, resp. ledviny,játra, střeva. Mohu poradit se změnou stravovacích návyků, detoxikací těla. dagmarcekanzavinacsezna mteckacezet

Reagovatpoděkovatnahlásit

24. února 2009, 22:45:48

dana2 poděkování

Mám také problém s krví v moči,která po antb.zmizí.Dle posledních informací to může mít souvislost se záněty zubů. Zatím nemám bližší informace.

5. října 2012, 15:08:31

Lubomilka

Určitě doporučuji Vitapixlu močový měchýř, od té doby jsem neměla žádné ant.

29. listopadu 2016, 17:06:42

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.