Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

odstranění pocení laserem

Ahoj, na internetu jsem našla, že je možné odstranit nadměrné pocení v podpaží laserem, jedná se o nákladnější zákrok okolo 30000,- ale mělo by to vyřešit problém napořád. Nemáte o tom někdo nějaké bližší informace nebo zkušenosti?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
amye
1x

Byla jsem na tomto zákroku před týdnem - cena 10000,-

Mako
1x

Poslyš, nebyla jsi spíš na botoxových injekcích, než na laseru? Ta cena by tomu spíš odpovídala. Laser je trvalé řešení, botox na pár měsíců.

amye

ne nebyla jsem na botoxu,ale opravdu na laseru,v Plzni a cena opravdu 10 000,- kč.

Martin

Dobrý den, mohla by jste o tom napsat něco víc. Taky o tom uvažuji, ale zatím sem toho o této metodě moc nenašel. Případně mohla by jste se ozvat na [email protected] , měl bych pár dotazů. Předem děkuji.

amye

dobrý den,klidně se ptejte.

Mako

No, my se přece ptáme, ale vy moc neodpovídáte, spíš mlžíte. Prosím, mohla by jste tedy popsat své zkušenosti několika málo větami a hodit je na sklo? Děkuji za ochotu

amye

No řeknu vám to asi takhle - jsou to zbytečně vyhozené peníze. Nefunguje to. Jsem v kontaktu ještě s jednou holkou a ta za to dala 25 00,- a taky jí to nepomohlo. První dva dny ok,ale jak začne opadávat otok,tak se to vrátí. :-(

Mako

To je zajímavé, děkuji za odpověď. A zkoušela jste to reklamovat? Co vám na to na té klinice řekli? Tolik peněz a bez výsledku, to je přece nehorázné.

amye
1x

Nehorázné to opravdu je. A obrovské zklamání,fakt jsem tomu věřila,že konnečně už a stejně nic. Psala jsem tomu doktorovi co mi to dělal,a on mi odpověděl že se může dočasná potivost objevit,ale časem se vše upraví a pocení ustoupí. Do dneška nic. Zkusím mu napsat ještě jednou a uvidím co na to odpoví. Přestávám věřit,že opravdu něco funguje.

Lucie1

Jestli se můžu taky zeptat, jak dlouho ten zákrok máte? Slyšela jsem, že i botox začne zabírat až za několik dnů, tak jestli to tady není podobný? Taky o tom totiž uvažuju, ale zviklala ste mě.

Mako

A jak jste s tím spokojená, prosím napište více podrobností, zajímá mě to. Děkuji

Jana

Jedná se o odstranění pocení v podpaží nebo lze takto ošetřit i dlaně? Na jakou kliniku se v Plzni obrátit? Děkuji za informace.

mandy
1x

www.harlas.cz

amye

Byla jsem na tom 9.4. takže dost dlouhá doba,a bohužel nic se neděje.

amye

Byla jsem na tom 9.4. takže dost dlouhá doba a bohužel nic.

Ivuš

Ahoj všichni, jdu na to dneska, tak držte palce a dám vám vědět...

Kristýna

Ahoj, já jsem již odstranění pocení podstoupila minulý rok. Byla jsem na klinice GHC v Praze a musím uznat, že přes všechny ty názory, že to nevydrží atd, jsem spokojená. Postup byl pomocí botulotoxinu, výsledek se dostavil cca po 5 dnech. A vydrželo mi to téměř rok, ke konci to bylo jen málo ale. Opravdu doporučuji. A myslím si, že je na tento zákrok vhodné zvolit pořádnou osvědčenou kvalitu. Kristýna

Lubinka

A je tady někdo kdo podstoupil ten zákrok laserem a byl spokojený? A hlavně kde natom zákroku byl? Přeci není možné zapalatit přes 20 000,- bez výsledku... Děkuji. L.

Radka

i já jsem byla na laserové operaci a zlepšilo se to tak z 20% :((

Radka

jo a zákrok jsem podstoupila 2-krát, byla jsem v Praze na jedné klinice kousek od I.P.Pavlova... Driclor je účinnější, ikdyž je z něj vyrážka

Simona

Já jsem byla na laserovém odstranění pocení na klinice GHC v Praze a musím si to pochválit...naopak mi nic jiného předtím nezabíralo...už jsem to podstoupila minulý rok avydželo mi to cca 9 měsíců. Takže za mě super!

Eva

A kde je tato klinika? Je jednoduché se tam dostat na konzultaci či objednání?

Simona

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

CC

Ahoj, má prosím ještě někdo nějaké zkušenosti s laserovým odstraněním pocení? Dost mě překvapilo, jak tady čtu, že je to neúčinné. Hlavně, že se pocení i vrátilo. Všude uvádějí, že po laserovém odstranění se pocení už nevrátí.

Krista

Byla jsem na odstranění botoxem a od té doby mám klid...konečně nosím bílá trička a nejsou na něm hned fleky.

Renča

a bolí botox, kde ti ho píchali? a na jak dlouho vydrží?

Pavlína

Prosím poraďte mi nějaký dobrý sprej nebo kuličku, která mi pomůže. Klidně, aby stála do 1500, ale aby to opravdu fungovalo

Markéta

To kdybych věděla, tak ti moc ráda poradím. Zkoušela jsem všechno možné, ale zatím mi nejvíce pomohla kulička od vichi, tak to zkus :)

Lída Malá

Jo nekdy to zabere a nekdy ne, me teda moc kulicky nepomahaji a premyslim o vetsim vysetreni, laser by mohl byt dobry ne?

Adriana

Mohl by mi někdo říct, jestli je lepší ostranění pocení pomoci botoxových injekcí, než na laseru?

Eleanora

Já jsem četla na internetu ,že jsou lepší botoxové injekce

Betka

Eleanoro, já si to myslím taky, proto jsem i na nich byla. Zabraly suprove a po pocení ani památky...

Alča

Botox je v pohodě, pomohl mi. A cenově něco pod 9000,-. Což jsem byla ochotná dát, protože už jsem byla zoufala. Po týdnu už jsem se vůbec v podpaží nepotila.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce