Inzerce

RS v krční míše!!!

Ahojky, můj bratr má 28 let a v září 2007 byl hospitalizován s podezdřením na RS. Diagnóza se potvrdila a byla mu nasazena léčba. Od té doby hledám na netu různé informace o této nemoci. Minulý týden nám sdělil, že se nemoc po léčbě nezpomalila ani nezastavila a ložiska se objevila už i v krční míše. Obracím se proto na Vás a chtěla bych se zeptat, zda je to špatné, když se tam ta ložiska objevila, nebo je to normální v průběhu této nemoci. Mnohokrát děkuji za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
Anna

Ahoj, je zvláštní že máš o bratra takovou starost, moji sourozenci raději nechtěli vědět o mé nemoci vůbec nic......... ale nevyčítám jim to. RS je nemoc opředené mýty a hrůzně vypadajícími případy pacientů, ale neboj nemusí tomu tak být. Z literatury vím, že se u některých lidí zjistí až při pitvě, že mají na mozku spoustu ložisek, tedy že měli RS, ale vůbec o tom nevěděli! Nález na mozku není přímo úměrný míře postižení. Tedy člověk, který je na tom hodně špatně, může mít malý nález na MR a obráceně. Jiný má velký nález a jen malé problémy. Podle mé zkušennosti se nález měn ´í k lepšímu i horšímu. Při první MR jsem měla ložiska i v krční míše a na další MR tam již nebyla :-) . V té době jsem užívala jen minimum léků - RS mám 14 let, tedy léčbou to zlepšení být nemohlo. RS je prostě nemoc individuální, je prostě u každého jiná! O bratra se neboj, určitě chodí do některého z MS center, kde je o něj postaráno, hodně pro něho uděláš, když ho budeš udržovat v psychické pohodě, to je moc důležité! Ahoj Hanka

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. července 2008, 09:41:45

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• ŽIVOT (darování orgánů) 4. prosince 2016, 05:58:38

Prosíííím, kdo daruje ledvinu? Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.