Inzerce

sádra k ničemu

Dnes jsem byla u doktora s tim že mi řekl že mam zlomený poslední článek 3. prstu a dal mi to do sadry, kterou mam až po loket a ještě k tomu je na dva prsty a ven mi čouká konec 3. prstu. Jsem naštvaná protože mi to přijde zbytečný, obzlást teď v létě. Chtěla jsem to jen do dlahy na prst (taková ta hliníková s modrou výstýlkou) a on mi řekl že to nedoporučuje. Chtěla bych vědět jestli by bylo možné dát na tuto zlomeninu pouze tu malou dlahu? Děkuji předem za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
...

Mam zlomeny posledni clanek na maličku, nebo co s nim mam, pred tydnem jsem spatně chtila mic a od te doby to boli pri vetsi namaze i na pomackani a prst je teplejsi nez ostatni prsty?

Reagovatpoděkovatnahlásit

25. března 2014, 17:38:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

• Jean (cipralex) 2. prosince 2016, 19:13:51

antidepresiva nic neléčí, jsi naivní :-) Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.