Inzerce

Po operaci patere

Dobry den, muze mi prosim nekdo poradit, jestli chozeni do 3 patra mi muze uskodit ? Je mi 26 let, jsem zhruba 8 mesicu po uspesne operaci plotynky a mam se stehovat do bytovky bez vytahu! jelikoz jsem v zahranici a nemuzu navstivit zadneho odborneho lekare, tak se ptam touto cestou! budu vdecna za odpoved. Predem moooc dekuji. (rybakovadana@seznam.cz)

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kamila (Vysoký tlak - chcete se zbavit doživotního polykání léků ?) 18. července 2017, 15:16:05

Dobrý den, můžete upřesnit, máte s tím nějaké osobní zkušenosti. Myslím s užíváním… Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. července 2017, 11:01:30

Včera ráno 17.7.2017 v 8:00 můj milovaný manžel dobojoval. Zemřel mi v náručí, tak jak… Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 19. července 2017, 09:28:26

Drahá Bibo,...celou dobu manželovi nemoci mně bolelo na levé straně břicha. Určitě tě je… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.