Inzerce

ekzém-žiadny problém...

.aj môj syn, ktorý má 5 rokov má atop.ekzém už asi 4 roky-lekári nevedeli ako nato, a známa nám poradila ADERMU-krém a taktiež šampón Adermu- krém,resp. mlieko je síce dosť draké/0,5l - okolo 1300,-Sk, ale veľmi mu pomohlo, pokožka je vláčna a ekzém sa stratí-pokiaľ nenajde naňho prach a iné nečistoty. Ak máte doma zvieratko, tak ho musíte dať preč....a bude koniec ekzému. . .

Inzerce
Odpovědi
vlasta

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. července 2012, 16:16:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak usínáte?
Zatím hlasovalo 73 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Grafia (Co dělat proti kousání nehtů?) 20. dubna 2018, 23:37:08

Já měla akrylové nehty 10 let a ani to nepomohlo... Diskutovat

• Evzen Novak (Zánět žil) 22. dubna 2018, 11:52:29

Dobry den,nevim jestli mi poradite s timto mym problémem,ale snad ano.Nevim koho se zeptat,snad mi… Diskutovat

• Tereza (Dětí z umělého oplodnění se rodí stále víc ) 21. dubna 2018, 20:57:55

Máme díky IVF krásnou zdravou holčičku. Celý zákrok jsem podstoupila na klinice ve Zlíně a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.