Inzerce

ekzém-žiadny problém...

.aj môj syn, ktorý má 5 rokov má atop.ekzém už asi 4 roky-lekári nevedeli ako nato, a známa nám poradila ADERMU-krém a taktiež šampón Adermu- krém,resp. mlieko je síce dosť draké/0,5l - okolo 1300,-Sk, ale veľmi mu pomohlo, pokožka je vláčna a ekzém sa stratí-pokiaľ nenajde naňho prach a iné nečistoty. Ak máte doma zvieratko, tak ho musíte dať preč....a bude koniec ekzému. . .

Inzerce
Odpovědi
vlasta

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. července 2012, 16:16:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinace&utm_medium=banner2
Anketa
Jste spokojeni s kvalitou praktických lékařů?
Zatím hlasovalo 70 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr z Plzně (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 19. října 2017, 14:54:17

Ahoj a dobrý den. Jsem tu nový. Je mi 34 let a ziju sam se svym 6ti letym klouckem,ktery pro me… Diskutovat

• Kateřina (boule u konečníku) 15. října 2017, 23:25:36

Dobrý den taky mám na konečníku boulí jak sedím a chodím bolí prosím vás nevíte co by to… Diskutovat

• Danny3 (Akné) 20. října 2017, 20:10:00

Mně informace o akné na: www.AkneAkne.cz To mně pomohlo. A to mně trápilo akné dlouhá… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.