Inzerce

opar na rtu a na bradě

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na opary na tváři je možné aby když dítě prijede na víkend a je u nas v pohode zádny stres,se opar objevil i proto ze se u nas uklidní.Doma žije ve strach za obav jestli nahodou něco neprovedl a nezlobil a až se u nas uklidni tak se mu to rozjede po tvaři.Diky Novohradska

Inzerce
Odpovědi
HH1 poděkování

Chudáček chlapeček. Od mala žít ve stresu !!!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. ledna 2009, 11:48:50

lucie

no asi tak nejak dite ve stresu,to skodi jeho psychicke strance.ja sama mam opary ze sresu ale ktomu mam oslabeny imnitni system ale nejsem dite.to je rozdil.

14. května 2009, 12:30:26

Dája2 poděkování

Dobrý den, poradí mi někdo, čím vyléčit opar na rtu ? Kopila jsem si v lékarně mastičku Kosmín, ale po ní mi popraskaly celé rty. Děkuji Dája.

1. října 2009, 18:10:06

majkaxp1 poděkování

Dobrý den Dájo, původ oparu je ve Vašem organismu. Jestli věříte přírodnímu léčení, pište na meil:majkaxp@centrum.cz

3. října 2009, 06:43:24

lubomír karafiát3 poděkování

dobrý den mel bych dotaz.u pusy se mi udělal nepěkný a docela velký opar který je mokvavý.chci se zeptat jakou zaháji léčbu a za jak dlouho se toho mohu zbavit.dekuji nikdy jsem opar neměl.je mi 49r

15. prosince 2009, 17:07:35

Petra Kovářová

Dobrý den, nejsem žádný lékař, ale sama na opary trpím a vím, že reaguji na stres, či podobnou zátěž.Opar mám horší...apod..Takže si myslím, že je možná takováto reakce dětského organismu. Doporučila bych Vám stránky http://opar.aspone.cz/ kde je spousta zajímavostí o oparech.Petra

3. února 2011, 09:12:35

Monika

Dobrý den,před 14dny jsem dostala od syna impetigo to se mi zahojilo díky antibiotikům,ale udělala se mi nad rtem 2tečky,které mě strašně tahaly a během jednoho dne mi natekl horní ret,který vůbec necítím.Říkají mi,že to mám opar.Nikdy jsem na tyto věci netrpěla a nikdy neměla,ale jsem uplně nešťastná,protože vypadám jako kačer donald,který necítí svou polovinu rtů a visí mi dolů.Je možné,aby i takto vypadal opar rtů?Děkuji Monika

4. prosince 2011, 09:20:19

Anet3 poděkování

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to je s oparem na dovolené? V sobotu vyrážím do Tunisu a od úterý mám nad rtem opar. Mám je tak 2x do roka a vždy bohužel na 14 dní. Zajímá mě, zda se mohu normálně opalovat, koupat v moři a podobně. Používám náplasti compeed a hemagel. Budu ráda za jakoukoliv radu. Díky Aneta

19. července 2012, 19:02:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Peter (erektilní dysfunkce) 4. prosince 2016, 18:16:11

Clerex beru vždy před sexem a ještě mě nezklamal.V lékárně vědí co je dobré a… Diskutovat

• Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Drobcek (Tehotenstvo a antidepresiva) 10. prosince 2016, 18:26:48

Ahojte baby...som v 4.tyzdni a 3 a pol roka beriem seroxat 20 ku.Trpim panickou poruchou. Vysadit… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.