Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

opar na rtu a na bradě

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na opary na tváři je možné aby když dítě prijede na víkend a je u nas v pohode zádny stres,se opar objevil i proto ze se u nas uklidní.Doma žije ve strach za obav jestli nahodou něco neprovedl a nezlobil a až se u nas uklidni tak se mu to rozjede po tvaři.Diky Novohradska

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
HH
1x

Chudáček chlapeček. Od mala žít ve stresu !!!!!

lucie

no asi tak nejak dite ve stresu,to skodi jeho psychicke strance.ja sama mam opary ze sresu ale ktomu mam oslabeny imnitni system ale nejsem dite.to je rozdil.

Dája
2x

Dobrý den, poradí mi někdo, čím vyléčit opar na rtu ? Kopila jsem si v lékarně mastičku Kosmín, ale po ní mi popraskaly celé rty. Děkuji Dája.

majkaxp
2x

Dobrý den Dájo, původ oparu je ve Vašem organismu. Jestli věříte přírodnímu léčení, pište na meil:[email protected]

lubomír karafiát
3x

dobrý den mel bych dotaz.u pusy se mi udělal nepěkný a docela velký opar který je mokvavý.chci se zeptat jakou zaháji léčbu a za jak dlouho se toho mohu zbavit.dekuji nikdy jsem opar neměl.je mi 49r

Petra Kovářová

Dobrý den, nejsem žádný lékař, ale sama na opary trpím a vím, že reaguji na stres, či podobnou zátěž.Opar mám horší...apod..Takže si myslím, že je možná takováto reakce dětského organismu. Doporučila bych Vám stránky http://opar.aspone.cz/ kde je spousta zajímavostí o oparech.Petra

Monika

Dobrý den,před 14dny jsem dostala od syna impetigo to se mi zahojilo díky antibiotikům,ale udělala se mi nad rtem 2tečky,které mě strašně tahaly a během jednoho dne mi natekl horní ret,který vůbec necítím.Říkají mi,že to mám opar.Nikdy jsem na tyto věci netrpěla a nikdy neměla,ale jsem uplně nešťastná,protože vypadám jako kačer donald,který necítí svou polovinu rtů a visí mi dolů.Je možné,aby i takto vypadal opar rtů?Děkuji Monika

Anet
3x

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to je s oparem na dovolené? V sobotu vyrážím do Tunisu a od úterý mám nad rtem opar. Mám je tak 2x do roka a vždy bohužel na 14 dní. Zajímá mě, zda se mohu normálně opalovat, koupat v moři a podobně. Používám náplasti compeed a hemagel. Budu ráda za jakoukoliv radu. Díky Aneta

Nikča

Dobrý den, chci se zeptat. Je mi 14.let, bydlím u táty a není to doma úplně ideální..teď jsem po dlouhé době jela k mamce a najednou se mi začal tvořit opar na rtu, ráno byl malý za dvě hodiny obrovský a mokvavý potom se mi objevil další pod bradou, teď se dela na bradě.. jsem z toho nešťastná , co mi muže pomoci?

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce