Inzerce

léčba hemoroidů

Na léčení hemoroidů mám vynikající jitrocelovýextrakt v olivovem oleji vlastní receptury, který bez problemu vyléčí hemoroidy a již při prvním namazaní přinaší úlevu. sulic@seznam.cz, tel 591127597, 608431916

Inzerce
Odpovědi
Ivana

Na hemoroidy je za mě top Hemostop. Pomohl už mě x krát a teď? raději klepu, ale mám klid!

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. května 2014, 15:41:59

Jana

Díky za radu ;-) Hemostop jsem si už koupila, tak pevně věřím, že budu stejně spokojená, protože to pálení se už nedá vydržet!!

30. května 2014, 18:07:10

Monika

Jasně, že pomůže ;-) po porodu byl Hemsotop moje záchrana!! :)

16. června 2014, 11:56:35

IvkaPL7 poděkování

Mna za měsíc a půl zbavil hemoroidů olejíček Fine6, natírala jsem každé ráno pravidelně jak píší a vysledek perfekt. Masti z lekárni majú len utlmujuci učinok, ten olejček je dvojzložkový je tam aj alkohol jírovec, duba preto to tak dobre lieči, doporučuji pokud se chceš natrvalo hemeroidů zbavit

17. června 2014, 19:58:27

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jitka (vypadavaní vlasu) 20. června 2017, 17:51:40

Dobrý den, kam zajít na trichologické vyšetření v Praze? Děkuji Diskutovat

• Lola (Stolica) 22. června 2017, 17:30:10

Super rada...jen je spise na dlouhodobe reseni... Diskutovat

• Pepa (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 18. června 2017, 16:30:14

Mám Dotaz: nekourim už dva mesice... tak si rikam bylo by blbe si zapálit doutník z Kuby? Nebo… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.