Inzerce

léčba hemoroidů

Na léčení hemoroidů mám vynikající jitrocelovýextrakt v olivovem oleji vlastní receptury, který bez problemu vyléčí hemoroidy a již při prvním namazaní přinaší úlevu. sulic@seznam.cz, tel 591127597, 608431916

Inzerce
Odpovědi
Ivana

Na hemoroidy je za mě top Hemostop. Pomohl už mě x krát a teď? raději klepu, ale mám klid!

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. května 2014, 15:41:59

Jana

Díky za radu ;-) Hemostop jsem si už koupila, tak pevně věřím, že budu stejně spokojená, protože to pálení se už nedá vydržet!!

30. května 2014, 18:07:10

Monika

Jasně, že pomůže ;-) po porodu byl Hemsotop moje záchrana!! :)

16. června 2014, 11:56:35

IvkaPL7 poděkování

Mna za měsíc a půl zbavil hemoroidů olejíček Fine6, natírala jsem každé ráno pravidelně jak píší a vysledek perfekt. Masti z lekárni majú len utlmujuci učinok, ten olejček je dvojzložkový je tam aj alkohol jírovec, duba preto to tak dobre lieči, doporučuji pokud se chceš natrvalo hemeroidů zbavit

17. června 2014, 19:58:27

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Časovaná nálož cholesterolu ) 29. listopadu 2016, 16:59:38

Já používám na problémy s močovým měchýřem Vitapixlu, zatím žádné antibiotika od té… Diskutovat

• Jamie (Operace hemoroidů) 27. listopadu 2016, 11:44:56

Díky, asi fakt záleží člověk od cloveka. Ja tam hemoroidy ještě mám, protože se to nedalo… Diskutovat

• Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 30. listopadu 2016, 23:20:26

doktoři chlamydie nepřiznají, neumí je léčit a vůbec to není jednoduché, nejsou to jenom… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.