Inzerce

bolesti kloubů

Paní Helenko,troufám si říct,že vím,jak trpíte,i já stávám a ulehám s bolestí a konečně se to dalo do pohybu a doufám,že mi bude pomoženo,vyhledejte si na internetu:LINKA PROTI BOLESTI jsou tam kontakty podle regionu moc Vám přeji,aby jste konečně našla někoho,kdo Vás vyslyší a pomůže od bolesti

Inzerce
Odpovědi
Paspar

Zdravím, byl mi doporučen známou přípravek Enzycol, který jí hodně pomohl. Máte s ním zkušenost? Ráda bych ho vyzkoušela, ale zajímají mě i zkušenosti ostatních...

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. května 2014, 12:56:41

Alenka M.

Zdravím. Sama mohu enzycol doporučit. Kombinuju jeho pravidelné užívání a zdravou životosprávu a cítím se relativně dobře. Rozhodně líp než před měsícem. Ale asi je to na každém, jak mu to sedne. Některé komentáře jsou takové rozporuplné, takže předpokládám, že i účinek se může lišit. Jak říkám, je to jen můj názor.

26. července 2014, 13:51:23

Paspar

Děkuji vám za názor. No, je tu s tím spokojeno dost lidí,takže špatné to asi nebude. Enzycole těš se! Snad mi to od těch bolestí pomůže :/

8. srpna 2014, 16:16:58

Zuzka

Dobrý den, já si koupila Colafit a jsem s ním velmi spokojená, bolest kloubů odezněla a můžu konečně zas normálně žít.

1. května 2014, 22:26:56

Vranice

Zdravím, ano, enzycol mohu doporučit, mi pomáhá :) hodně štěstí při léčbě :)

5. května 2014, 13:11:04

Veronika Křížová

Jak to tady tak čtu, třeba bych ho i mohla zkusit. Nakonec o nic přece nejde a hůř mi po tom nebude.

1. srpna 2014, 22:07:22

Radenka

Kupuji enzycol mému muži na nemoc dnu a vím, že mu pomáhá. Jeho stav se postupně dost zlepšil.

30. května 2014, 17:39:30

Bobik

Nevím jak ostatním, ale mi pomáhá proti dně, takže za mně doporučení.

8. června 2014, 13:04:42

Jaenny

Mě taky pomohl, ale bacha! Nečekejte výsledky hned, mě se to začalo lepšit až po 2 měsících trvalého užívání, ale stálo to za to :)

27. června 2014, 13:55:58

Sona

Ahojda. Začínají mě bolet klouby na prstech, asi ze psaní na klávesnici, prý je to nová civilizační choroba či co :D No, každopádně, otec koupil babičce na revma enzycol, ale když se na to zeptám přímo jeho, bude si ze mě dělat srandu :/ Může to brát i mladčí člověk nebo je to jen pro starý lidi?

8. srpna 2014, 22:50:51

Magda

Já mohu doporučit na bolest kloubů Geladrink. Nikdy jsem bolestí kloubů netrpěla, ale zhubla jsem strašně po porodu díky rotopedu. Tímm jsem si však zhuntovala klouby v kolenou. Užívám geladrink a je to celkem vpohodě. Přesvědčilo mě při koupi to, že ho doporučovalo mnoho doktorů, viděla jsem certifikáty o potvrzení účinků a prostě českým produktům nějak věřím víc.

27. října 2014, 20:46:49

Ivana

Co říkáte na enzycol? Mě ho poradili koupila jsem si ho i na základě dobrých hodnoceni v různých diskuzích, ale nikde jsem nečetla, jak dlouho musím čekat, než začnu pociťovat rozdíl?

13. listopadu 2014, 22:52:24

Vera

enzycol mi zabral asi po dvou tydnech, ale po dobrani se bolesti vratili. a pak mi doporucili od stejne firmy lepsi pripravek senzycol a ten beru ted a jsem spokojena, uvidime co bude az doberu

24. listopadu 2014, 10:59:28

Katka

Enzycol zabírá, jen je třeba ho brát opravdu dlouhodobě. Což podle mě vzhledem k poměru toho, kolik stojí není zas tak hrůza. Mě osobně pomáhá tak, že je to až k nezaplacení.

26. listopadu 2014, 15:59:32

Majka

Fakt ten Enzycol pomáhá? Já hledám reference a četla jsem tak o různých doplňcích a tenhle fakt nejvíc lidi vychvalují asi si ho pořídím nestojí uplně nejvíc no.

15. ledna 2015, 13:26:20

Martina

Beru Enzycol tři týdny, všude jsou na něj pozitiva, tak čekám, kdy se taky dočkám. Zatím nic :) ale jak to tak všude čtu, každému zabral v jinou dobu. budu trpělivá, ceny byla ok, takže proč ne.

20. ledna 2015, 15:27:46

Žaneta

já jsem s klouby byla v lázních, kde mi doporučili mimo jiné doporučili užívat Priessnitz kloubní výživu. díky ní zase jedzím na kole a běhám! klouby a především kolena mě už nebolí tak jak bolívaly!

13. února 2015, 09:51:34

Linda2 poděkování

Já jsem Priessnitz kloubní výžvu vyhrála v soutěži. Protože mě bolely klouby brala jsem to jako super výhru. Nyní už mám doma 3tí balení a nemůžusi ho vynachválit!

14. dubna 2015, 13:31:00

marcela

tak to jsme na tom stejně, já ho sice nevyhrála, ale dostala letos na vánoce (pořád jsem si stěžovala na bolest kolenou). užívám už od vánoc a je to znát! letos se konečně zas dostanu na kolo!

22. dubna 2015, 09:13:11

Andrea Čuliková

Taky mám pozitivní vysledky s enzycolem, jsem byvalá vrcholová sportovkyne a musím říct, že na enzycol nemá ani jeden z nejlepších ortopedů.!!:)

18. května 2015, 11:01:23

nessik

Enzycol je výborný, moje maminka ho používá.

19. května 2015, 10:03:24

Katka

Mě Benegen4 pomohl. Nemohla jsem klečet u dětí na zemi a když už, tak se pak zvednout bylo utrpení. Ortoped mi doporučil loni tuhle novinku a piju jí místo limonády. Kolena mě absolutně nebolí, tak jsem se ptala a je to prý jedinečným množstvím kolagenu - 4 000mg. A není to mega pilule, ale nápoj, takže ideální :-)

21. května 2015, 20:26:28

Jana

Můj manžel, když byl ještě mladší, dostal práci, při které hned první den hrozně makal. Vrátil se domů totálně zmoženej. Namazal si bolavy ruce almiralem a za chvili citil ulevu. Takze od te doby to mame doma

24. března 2016, 16:05:34

Březina

Souhlasím. Těch mastiček jsem vyzkoušel haldy a až almiral pomohl

30. března 2016, 14:23:54

Bertik

Já jsem ani nic nezkoušela. V lékárně mi dali almiral gel, ten od té doby používám a stěžovat si nemůžu

31. března 2016, 15:54:58

Martin

Samozrejme chce najít pricinu problemu. já mám jako první pomoc (jsem sportovec) chladivý a hrejivý gel...uleví to pri problémy, který často sám odezní.

19. srpna 2016, 16:24:01

jana

Hrejivku mám hrozne ráda, kdyz me bolí za krkem od sezení u PC. Ted mi dosla jedna dobra, ale uz se prý nevyrábí. Co pouzíváš za znacku? hreje dobre?

1. září 2016, 13:33:20

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 84 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

• Martina (Operace hemoroidů) 8. prosince 2016, 08:52:40

Mne to teď v úterý dělali v Rokycanech, doktor Zenkl z Plzně, musim říct, ze to co tu… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 22:01:29

AD prečo ich vysadzovať? No asi preto, že niekomu škodia a po dlhšej dobe užívania už… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.