Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

bolesti kloubů

Paní Helenko,troufám si říct,že vím,jak trpíte,i já stávám a ulehám s bolestí a konečně se to dalo do pohybu a doufám,že mi bude pomoženo,vyhledejte si na internetu:LINKA PROTI BOLESTI jsou tam kontakty podle regionu moc Vám přeji,aby jste konečně našla někoho,kdo Vás vyslyší a pomůže od bolesti

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Ondra

Já teda nevím, byl jsem na operaci kolene už dvakrát a bez prášků bych to asi nedal teda...

Jirka

Já jsem byl na operaci kolene a místo prášků od bolesti jsem si zaplatil 4000 Kč za pumpičku, která přes katetr vedla analgetikum přímo do rány. Stačí se zajít zeptat do kterékoliv lékárny.

hanka

Po operaci kolene to fakt bolí, ale musí se to vydržet. Já jsem pak po operaci začala brát vitaminy alavis a ted mám celkově klouby jako za mlada. Měla jsem s pobolíváním kloubů při pohybu problémy a zmizely.

Anna Pamela

Pomáhají vitamíny a kapky na křivici? Doporučíte mi nějaké?

Radmila

Dobrý den, používáte prosím někdo nejakou konopnou kosmetiku na bolave klouby?

Jarmilka

Používáte na klouby konopnou mast? Máte s ní dobré zkušenosti?

Katarina

Byl mi zjištěný nedostatek vitamínu D a tak sem začala pátrat co na to a natrefila sem na Vigantolvit.. berete tento doplněk?

Johana

Katarino mám tyhle tobolky doma už něco málo přes měsíc a za sebe sem spokojená. Cítím se líp, a tobolky jsou malý tak se mi i dobře polykají

Katarina

A jak často ten doplněk berete?

Johana

Jednu tu želatinovou tobolku za den si dávám

Edita

Je nutné braní toho Vigantolvitu nějak konzultovat s doktorem?

Markét
1x

zkuste na bolení kloubů spíše něco jako klouby flexi, beru pravidelně a bolest kloubů odezněla

Jarka

mě to taky pomohlo, takže doporučuji

Filip

jakožto vášnivý sportovec mě pořád něco bolí, ale na doporučení doktorky jsem začal brát klouby flexi a to mi teda pomohlo, nic jiného už nebylo potřeba zkoušet

Pavel

některé kloubní přípravky jsou k ničemu a některé zase ne, každému také pasuje něco jiného, je dobře, že sem někdo napíše, co mu pomohlo

Aneta

no na trhu je toho strašně, ale strašně moc, já nevím proč, ale podle názvu asi mi přijde nejznámější klouby flexi a tak jsem ho pořídila, beru chvilku, tak uvidím

Jana

já to beru taky a musím uznat, že i když jsem byla skeptická, tak nakonec jsem ráda, že jsem to začala brát pravidelně

Míla

Poraďte výživu na klouby s pořádným složením prosím. Brala jsem něco kde byl jen kolagen a přišlo mi že to bylo spíš bez účinků. Jde mi hlavně o prevenci ale občas cítím i bolavá kolena při chůzi.

Kacuša

Hledej něco kde je glukosamin, chondroitin a MSM. Pokud je ve složení kolagen tak tam musí být i vitamín C pro lepší vstřebání. Mně se nejvíce osvědčila výživa Kloubin která tohle všechno obsahuje.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce