Inzerce

O Virtuálním centru Kýly

Vše o virtuálním centru kýly.

Inzerce
Odpovědi
zdenek polak1 poděkování

mám jít na operaci tříselné kýly vunoru r.2006 a mám ji jíž dost zvětšenou,lékař mi oznámil že laparoskopický zákrok nedoporučuje i,když bych radši podstoupil tuto metodu,co by ste mi poradil pane doktore..

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. prosince 2005, 14:41:36

Kateřina 2 poděkování

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli si sama mohu "diagnostikovat" kýlu (cítím ostrou bolest těsně nad pravým tříslem - při kýchání, kašli, když vstanu ze dřepu, někdy i při chůzi atd.; před pubertou jsem při převlékání vídala, že mi v těch místech něco jakoby přečnívá, teď už ne). Pokud je to kýla, je vždy nutné s ní něco dělat? Děkuji za odpověď! Kateřina

3. května 2006, 14:55:22

michal2 poděkování

Dobry den.Pane doktore,mam jit na operaci triselne kyly,ktera me trapi asi 5.mesicu.Je mi 29.let a mam za sebou chir.vysetreni a doporucenou operaci.Jsem ze Vsetinska a byla mi doporucena nemocnice Atlas ve Zline,kde operaci provadi jen laparoskopicky.Ale po zhlednuti Vasich stranek,jsem marne hledal nemocnici Atlas mezi specializovanymi pracovisti na kylu.Proto se nezavazne ptam,zda bude lepsi vyhledat nejake jine pracoviste (napr.Brnnenskou nemocnici)a jakou metodu zvolit?Predem dekuji za odpoved.Michal

15. ledna 2007, 10:05:51

Misule2 poděkování

Dobry den, mam oboustrannou triselnou kylu, kterou si chci nechat odstranit. Nekolikrat jsem cetla o metode operace s PHS implantatem, u ktere se vyuziva jen mistni anestezie. nekolik klinik tuto metodu ma ve sve nabidce, vetsinu jsem navstivila, obtelefonovala, obepsala, ale realita je takova, ze nakonec kylu takto nikdo operovat nechce. Vsude mi nabidli bud laparoskopii za celkove narkozy ci klasicky rez s epiduralkou. Mohu vedet kde by se tento zakrok s mistnim znecitlivenim dal provest? moc dekuji, M.

13. prosince 2008, 23:30:48

Misule1 poděkování

tyka se predchoziho prispevku muj mail na pripadnou odpoved je michaela.cz@hotmail.co.uk, DEKUJI

14. prosince 2008, 13:58:06

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jamie (Operace hemoroidů) 5. prosince 2016, 00:03:23

30.11. Jsem byl na kontrole - zatim jen zvenku, dovnitř se ještě nedalo koukat. Vse se prý hoji… Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 30. listopadu 2016, 16:56:17

Člověk tu nebyl pár dní a taková rozsáhlá diskuze :D No proč píšu? Jsem konečně týden… Diskutovat

• Simona (Menopauza) 7. prosince 2016, 00:23:58

Mě pomohl přípravek Clerex pro ženy.Nejsem podrážděná když to mám. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.