Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Virtuální centrum Bolesti hlavy

Vše podstatné o virtuálním centru bolesti hlavy.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Antonie
4x

Otec po odstranění subdurálního hematomu trpí bolestmi hlavy a závratěmi, někdy má i problémy s orientací. Lékař nám sdělil, že tyto příznaky patří k běžným po této operaci. Je možné odhadnout dobu, po jakou budou tyto příznaky přetrvávat. Upraví se vůbec někdy?

Markéta

Dobrý den, po nástupu do nového zaměstnání jsem začala trpět bolestmi hlavy. První 2 měsíce se nic nedělo, ale třetí měsíc nemůžu v práci vůbec vydržet. Každý den mě bolí hlava a je mi špatně od žaludku. Jakmile však prijdu domů a trochu se prospím je vše pryč. Nechci brát prášky a ráda bych zjistila, čím by mohly tyto náhlé bolesti být způsobeny...

Renata Burešová

Tyto bolesti můžou být způsobeny stresem v práci nebo také špatnou životosprávou. Po určité únavě nebo psychickým vyčerpáním se můžou rovněž oběvit bolesti hlavy.

David
2x

Vaše bolesti hlavy jsou psychického rázu. Nové zaměstnání je pro vás stres. Ve Vašem případě se vše časem upraví samo. Bolesti hlavy odezní, až si zvyknete v nové práci. Pokud je práce pro Vás i výhledově stresující a náročná, měla by jste najít zaměstnání nové.

Barbora

Yž nějakou dobu mně bolí hlava.Bolest se neobjevuje často,ale když se objeví,tak to stojí za to.Zvracím,nemužu vlastně nic dělat.Ale s tím je spojen tlak za okem,který mně trápí denně.Na očním jsem byla,nitrooční tlak mám v pořádku.Mohl by mi někdo poradit co by to mohlo být?

Renata
4x

Mám dlouholeté bolesti hlavy a krční páteře,které trvají v kuse třeba i měsíc.Prodělala jsem řadu vyšetření,byla jsem i v nemocnici,všude dostávám nějaké léky od bolesti,ale ty mne nějak nezabírají.Po rehabilitacích bolesti trochu ustupují,ale brzo se v krátké době vracejí.Bolesti mám většinou v jedné polovině hlavy a krčních svalů.Prosím poraďte mi co mám ještě udělat?

Aja
1x

Hledám někoho s kým bych si mohla povídat třeba i po netu o výše uvedených potížích, prosím můžete psát na [email protected]

koblizek
1x

stavy mam stejné navsteviju odbornika a nejsem presvedcena ze to nekdy bude lepsi

David

Zkusila jste opakovaně masáže? Vhodné by bylo i plavání.

dsdk
2x

Zdravim...Mam stejne potize.Bolest krcniho svalu na prave strane je spojena s bolesti praveho rohu cela a spanku.Je to nesnesitelna bolest ktera skonci jen kdyz usnu.Dostavuji se i velky krece celeho krku.Mam rehabilitacni cviky na tri mesice a pak budu zas absolvovat CT a dalsi vysetreni v kterych nic nenajdou jako pred tremi roky.Nevim co delat a bolesti jsou vetsi a vetsi.

ejb

ozvi sa aj na mail [email protected] no pradit neviem ci ti poradim ale mam to iste ide asi o angiom co som si dnes nasiel ze je to cievny nador krasne ze? nemam to stale ale mam to z prace kde som robil pod silnym svetlom a vracaval som. doktor vravel ze to je nic ale ze to treba sledovat..

Stanislav

bolest v tváři před zvukovodem s podkožním zduřením o velikosti dvou centimetrů bez otoku.

Tereza

Pěkně mo bolí hlava, nabourala jsem do železné brány. Chvílemi se mi točí hlava. Nevím jestli mám vyhledat lékařskou pomoc. Třeba to bude jen modřina, ale nevím.

David

Z toho,co popisujete, může jít o zánět-zduření slinné žlázy. Rozhodně je vhodné navštívit odborníka.

karita

Dobrý den, bolí mě hlava,ale až tak že zvracím.Začíná to na čele a směrem dovnitř.Bolívá mě i za krkem.Při každém záchvatu bolesti mám závratě,už jsem i párkrát omdlela a jako by znecitlivý pravá ruka.Neudržím ani tužku v ruce,nemůžu psát.Chytne mě to třeba jednou za dva týdny,někdy za týden ,ale to méně často. Léky žádné neberu,jen používám už více jak tři roky sprej do nosu (tak třikrát denně) na kterém jsem závislá.Bez něj nemůžu dýchat nosem.Alergie vyloučena.Hlava mě bolí až posledních několik měsíců,ale dělá mi to starosti. Má to něco společného s mou závislostí na nosním spreji? Moc prosím o radu a moc děkuji.

jana
1x

Už viac ako tri roky ma trápi neznesiteľná bolesť hlavy. Bola som na magnetickej rezonancii, na EEG vyšetrení, u roznych ľudových liečiteľov, chodila som na akupunktúru ale všetko bez nejakých výsledkov. Chodila som dokonca aj k psychológoviv vzhľadom k tomu, že si mysleli, že je to psychickej podstaty. Už vážne neviem ako ďalej. Bolesť je čím ďalej tým väčšia. Niektorý lekári ma dokonca vysmiali s tým že to nieje možné. Bola by som rada keby mi niekto vedel dať čo i len najmenšiu radu. Ďakujem

Zdendulka

I já mám již 15 let každodenní bolesti hlavy a žádný lék mi nikdy nezabral. Pouze šetrná rehabilitace či reflexni masáž v bodech krční páteře. Na MR mi zjistili výrůstky ( 8 ) a doporučují operaci. Ale já se bojím, jelikož je to v místě míchy když jsem se ptala neurologa, tak mi řekl, že mi operace od bolesti hlavy nepomůže - pouze mě přestane brnět a bolet pravá ruka. Hm, tak budu trpět dále.

andílek

Mám stejný problém. Hlava mě bolí téměř pořád, vyšetření nic neprokázala, už mi v podstatě ani žádné léky, i když silné, nepomáhají. Zkouším nyní homeopatickou léčbu, dle mého je třeba odstranit příčinu bolestí, ne léčit až projev. A to asi lékaři neudělají, ti dají pouze léky či kapačku, ale bolesti se stejně vrací. Takže jestli můžu poradit, vyzkoušet homeopatika. Samozřejmě nejlepší ne experimentovat sám, ale navštívit zkušeného homeopata, který vám nasadí homeopatika na míru, neboť každý člověk je jiný a nelze dát homeopatika obecně na bolest hlavy. To, co zabere jednomu, jinému nepomůže. Já si léčila homeopaticky ekzém a pomohlo mi to. U kožní lékařky to bylo vždy bez efektu, ekzém mastí pouze potlačila, ale neodstranila. A mimo jiné, ekzémy, astma, bolesti hlavy-to vše je hodně od psychiky, takže zvažte, zda máte důvěru k homeopatické léčbě a zkuste. Rozhodně vám to ublížit nemůže, neboť je to léčba přírodní. Přeji hodně úspěchu a ať se podaří problém zvládnout.

Sabi
2x

Dobry den, chtela bych se zeptat jake muze mit priznaky caste boleni hlavy a k tomu zvysena teplota kolem 37. Kazdy den me nepopsatelne boli hlava, hlavne citim tlak v okoli spanku, nebo takove pichani. K tomu se obcas prida i zvysena teplota.

Kája

Dobrý den já mam problém s hlavou někdy když sedím dlouho u počítače skoro pořád celou noc tak někdy když se třeba zvohnu tak mě bolí hlava nad čelem .Muže to bít z počítače nebo je to něco jiného

EVA
1x

JE MY 30 A TRPIM HROZNYMY POLESTMI HLAVY EEG , A CT V PORADKU TED CEKAM NA VYSLEDKY MR ALE ZACLO MNE ZE MNE OBCAS PICHNE US PANKU JAKO BY SHAVYM SPENDLIKEM VZDY CEKAM JESTLI JE PO MNE NEBO NE MATE TO TAKY NEKDO

kveta
3x

uz asi pul roku mne denne picha na prave strane hlavy neni to nesnesitelna bolest ale neprijemna, mam vyssi hladinu spatneho cholesterolu na vysetreni nemam cas chtela bych vedet zda tyto problemy mohou byt nebezpecne

Tonina

Evo,nevim co mate za praci,ale pokud mate vysledky v poradku, myslim si, ze by to chtelo kvalitni masaz zad a krcni patere Chodit kazdy tyden aspon mesic a myslim si,ze by to pomohlo.Nevim odkud jste,ale pokud to nepolevi,mohla bych Vam pomoci. najedte si na www.masaze .info /hledejte Ml.Boleslav a Masaze Jana -lecitelstvi/.

Ahojky, také jsem trpěla migrénama, léky, obstřiky ani injekce mi nezabíraly, bylo to čím dál horší, k tomu se začaly kupit další zdravotní problémy a začalo být hodně zle. Tatének přišel o nohu nad kolenem a já o sebe dostala velký strach, začala jsem něco dělat pro své zdraví, přece to ve svých tehdy 35 letech nezabalím. Poznala jsem před necelými třemi lety, výrobky české společnosti, které jsou zcela bez chemie a pomáhají s harmonizací našich organismů. Proto pokud máte zájem, písněte si o více informací, mohu i Vám pomoci. Další ze zkušeností si mžete přečíst tu: Třicet let jsem trpěla migrénami. Začala jsem slabšími léky a protože jsou většinou při pravidelném užívání návykové, postupně jsem zvyšovala dávky, pak jsem postupně přecházela na silnější a silnější léky a nakonec jsem si musela píchat injekce. Začala jsem užívat OK Alfu a Omegu plus a po asi dvou měsících jsem si uvědomila, že celou dobu jsem migrény neměla. A dodnes jsem bez migrén. Už je to přes osm let. Jsem za naše produkty OKG nesmírně vděčná. - Zdena Š. Asi 15 let trpím atypickými migrénami. Žádné léky mě nebyly schopné zbavit bolestí na delší dobu, ale s většími dávkami hrozila otrava. Bez léků se příznaky vystupňovaly natolik, že jsem musela být hospitalizována v nemocnici. Po propuštění začalo vše znovu a bolesti byly horší než předtím. Začala jsem užívat výrobky OKG: Alfu, Omegu, Emulips, OKG Factor Base a beru je i v současnosti. Opravdu nevím, kdy mě hlava naposled zabolela a výše popsaný stav se neopakoval. - Milena K. A zlomek dalších zkušeností a více o výrobcích se můžete dozvědět na mejlíku nebo zde: www.ok-fit.cz/imchlo

Hilda Michálková

trpím bolestmi hlavy od malička a vždycky to nějak přešlo, ale teďkom trpím bolestmi už 5 let každý den. Jenom se to zhoršuje a už mi nepomáhají léky, ale jenom kapačky. A nikdo neví co stím protož podle doktorů je vš v pořádu. Já už si nevím rady, když mě to chytne a to je dost často jsou to muka.

Kája vAŠTÍK

Dobrý den chtěl bych se zeptat.Když se zvohnu nebo vstanu spostele tak sítím v oblasti za krkem kakýsi takový tlak a pak mě s toho bolí hlava dříve to šlo ale těd je to čím dál vís horčí prosím odpověs te mi co nejdříve

michala
1x

Dobri den chtela by sem se zeptat co to muze byt kdyz me zacne bolet u spanku a pychat nahore na leve strane a citim to az v uchu.

Lenka
2x

Ahojky, já mám stejný problém a už si s tím nevím rady. U mě se bolest hlavy projevuje už asi 3/4 roku, Absolvovala jsem týdení rehabilitaci v nemocnici, kde mě ještě více "poničili" . Na očním jsem absolvovala všechny vyšetření a výsledkem bylo, že mám naprosto zdravé oči. Na RTG mně zjistili blokádu krční páteře a snížený meziobratlový prostor. Absolvovala jsem EEG i CT, ale v hlavě mi naštěstí nic nenašli. Neurolog mi řekl, že bych měla změnit životní styl, cvičit, sportovat a hlavně bych se neměla vystavovat stresu a namáhat se. Vzhledem k tomu, že mi bude 18 let a studuji Gymnázium, tak je téměř nemožné, abych došla ze školy domů a jen odpočívala. S postupem času jsem se s tím naučila žit, jinak bych nemohla vůbec fungovat. Jelikož mně české zdravotnictví nedokázalo pomoci, začala jsem chodit k soukromé fyzioterapeutce. Na mé první návštěvě mě velmi zaskočila, řekla mi, že jestli vím, že mám už asi 7 roků skoliózu páteře na dvou místech, krční obratle skříplé a celou pravou stranu zad ochablou ( doktoři mi nic neřekli!!). Chodila jsem na masáže, ultrazvuk, zábal a taky jsem vybrala léčební metodu "aktivní kyslík". Taktéž mě zjistila, že mám problémy se zažíváním a snížila se mi imunita. Ze začátku byla moje účinná zbraň proti bolesti samozdřejmě prášek, pak mně to přestalo účinkovat a co mně jedině pomohlo, bylo spojení cvičení + sprcha a bolest se zmírnila. S postupem času se to začalo ještě více zhoršovat. Momentálně se nacházím ve fázi, když už nevím, co s tím. Hlava mě bolí ve dne v noci bez přestání už asi 3 týdny, ani jedna věc mi nepomáhá.Takže momentálně nevím, jak to nějak zabrzdit. Bylinkář mi řekl, že to bude nějaký zánět, který mě tam pořád koluje a něco, co mi pořád vyhazuje krční obratle. Odblokování páteře mě vydrží maximálně pár hodin, pak to mám na zpět. Vzhledem k tomu, jaké mám s tím problémy teďka nedokážu si předstvit, jak to bude pokračovat za pár let. Byla bych velmi ráda, kdyby jste mi poradili něco nového a účinného, jak s tím bojovat a předali své zkušenosti, jak jste se z toho dostali.

jana

NĚKOLIK LET MĚ BOLÍ HLAVA A MĚLA JSEM TLAK 220/110TK UŽÍVÁM 14LÉKŮ HLAVA MĚ BOLÍ DÁLE A JEŠTĚ SE MOTÁM.ČEKÁM KDY TO SE MNOU SEKNE. U LÉKAŘE KDYŽ JSEM TO UŽ NEMOHLA VYDRŽET JSEM SI PŘIPADALA JAKO SIMULANT ,PŘEDEPSAL MI LÉKY MEDRIN ZA 20KČ A BYLA JSEM HOTOVA.PO 20LETECH JSEM PŘEŠLA K JINÉMU LÉKAŘI A JSEM NA TOM STEJNĚ.PŘEJU VŠEM HODNĚ ZDRAVÍ

Maroonka

Drazí, léky proti bolesti hlavy nevyřeší problém který máte v těle a bolest hlavy je spíše kontrolka, že je něco špatně, zaměřte se spíše na odstranění příčiny - špatná životospráva - hooodně pít , vztahy, psychika a v nejzašším případě vám pomohou zde WWW.centrumprozdravi.cz

Pavel

Trpím pravidelně pronikavou bolestí hlavy v oblasti od pozadí pravého oka, přes pravý spánek po temeno hlavy spíše na pravé straně. Bolest se projevuje vždy při fyzické aktivitě a cítím při tom jak mi v hlavě pulzuje krev. Nemám ponětí čím to může být..

lilie

Dobrý den,ja mam uz mesic také bolesti hlavy.Na pravém spánku a jde mi to do oka je to nesnesitelná bolest,je mi z toho na zvracení.Když me ta bolest chytne pres den,tak si rychle vezmu prášek a za chvíli je po bolesti ale když me to probudí ze spánku,tak uz lek nezabere hned a musím čekat az to samo ustoupí.Nikomu takové bolesti nepreju.Mam petimesicniho chlapecka a pro je to horší,když me to chytne tak se spatne soustredim ale musím to vždy vydržet.Chci se zeptat,myslíte ze to je migrena?

Michal

22 dní mě bolí hlava. Nechtěl jsem obtěžovat v nemocnici kde mi zabírají kapačky, Během této doby jsem byl 2x na kapačkách jednou to vydrželo 2 dny jednou 3 dny. V UVN ani CT nic přestal jsem z ničeho nic vidět na blízko začalo to s novou bolestí hlavy co dál?

anonym

test PCR na mikroparazity např. chlamydie pn.

Markéta

Bolí mě hlava každý měsíc v období menzes, je to hrozné, urputné zvracení , které trvá tři dny. Pak bolest odejde , ale zase za měsíc přijde. Všechna vyšetření ok.Ví někdo co s tím????

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce