Inzerce

Zkušenosti s léčbou

Zde můžete diskutovat o Vašich zkušenostech s léčbou i operativou hemoroidů

Inzerce
Odpovědi
kiki1 poděkování

Dobrý večer,vím že je to dlouho,ale mohla bys mi napsat,jestli jsi měla i stálé vnější ?Děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. února 2009, 23:43:23

112 poděkování

Jak je to teď po několika letech? honza scruffy@freedom21.cz

15. září 2011, 00:01:50

Helina3 poděkování

Už jsem se chystala objednat na Hemoron, protože žádná vláknina, ovoce, zelenina, otruby, lněné semínko, dostatečné pití,... - nic nepomáhalo. A vždycky se mi udělala na začátku šišky taková supertvrdá zátka. Slabé přírodní projímadlo průjmem bolení spíš zhoršilo. A pak jsem objevila PSYLLIUM - vlákninu z osemení jitrocele vejčitého (indického). Dvě lžičky do 1/4 litru vody nalačno a zapít dalším šálkem tekutiny (půl hodiny před jídlem), ze začátku pár týdnů i dvě lžičky večer před spaním. A JE PO POTÍŽÍCH. Za dva dny přešlo to nejhorší a za týden jsem už skoro nevěděla, že jsem měla hemeroidy. Tlačím pro jistotu pomalu, v klídku, ale nemusela jsem vůbec na žádnou operaci a už mě hemeroidy netrápí (5 měsíců).

27. února 2007, 17:35:42

kastanka

...HEMEROIDY JSOU DO VELKÉ MÍRY ZPŮSOBOVÁNY TVRDOU STOLICÍ..ZÁCPA JE PROBLÉM,KTERÝ JE LIDMI POVAŽOVÁN ZA BANALITU..,JEN MÁLO KDO SI UVĚDOMUJE,ŽE ,TÍM SI MŮŽEME PŘIVOLAT I HORŠÍ PROBLÉMY,NEŽ JSOU HEMEROIDY..PRÁVĚ PROTO JE TŘEBA OČISTIT STŘEVNÍ TRAKT OD USAZENÝCH SPLODIN AZAPEČENÝCH FEKÁLIÍ,NĚJAKOU DŮKLADNOU OČISTOU.VELICE ÚČINNÝM JE COLONIX,JÁ HO ZAČALA SAMA UŽÍVAT A MUSÍM ŘÍCT,ŽE OD TÉ DOBY NEMÁM TAK VYHROCENÉ PROBLÉMY,JAKO V MINULOSTI.

1. března 2007, 21:22:39

Fatimka2 poděkování

Dobry den, Chtela bych reference na Proctoclinic. Rada bych se tam objednala. Ptoto bych chtela vedet jestli je to dobre zarizeni a kolik to stoji? Dekuju.

12. dubna 2007, 21:42:34

Pavlína

Jsou to šarlatáni, jenom z Vás vytahají peníze a efekt abslolutně žádný. Po 17000,-Kč do ze mne bez jakéhokoliv efektu vytáhli jsme nechala hemoroid odstranit na chirurgii.

7. července 2008, 11:12:13

Alča

přesně, ja tam nechala přes desítku, stav se zlepšil asi o polovinu...bylo mi řečeno že už je vše odstraněno a ostatní je jen otok, který časem splaskne.. nesplasklo nic, a po roce je to opět tam kde to bylo... ale jinak jsou tam moc příjemný (aby ne za ty prachy). Rozhodně nedoproučuju!

24. února 2011, 08:13:32

Tomáš1 poděkování

Dobrý den. Rád bych se zeptal,jestli longova metoda pomůže při problémech s vnějšími hemoroidy,po případě,jak léčit,nebo jaký zákrok je vhodný k jejich léčbě?

16. června 2007, 09:08:22

ika1 poděkování

Prosím poraďte, kde je možné podstoupit operaci hemoroidů pomocí Long.metody v Královéhradeckém kraji

29. června 2007, 18:07:28

Jana

Dobrý den, na této stránce či virt. centru Hemoroidy je vlevo úplně nahoře odkaz na doporučená pracoviště, která operují Longovu metodu, řazená podle krajů. Ve Vašem kraji je to např. Chirurgická klinika FN Hradec Králové nebo Soukromá chirurgická a úrazová ambulance, Lošťákova 650. Tam Vám určitě vše rádi vysvětlí a vyšetří Vás. Přeji hodně štěstí, Jana

13. srpna 2007, 15:13:27

Radek

Přestože jsem nepocitoval takové problémy jako většina zde diskutujících ( kromě občasného svědění a trochu krve na papíře při průjmu ale bez bolestí) , vyhřezla mi před týdnem bulka , zřejmě vnitřní hemeroid .Již třetí den používám Faktu a Psylium , rád bych se zeptal , jestli někomu zmizel výhřez po použití masti nebo čípku nebo někomu pomohla ambulantní léčba hemoronem . V opačném případě bych se chystal na operaci Longovou metodou , jsem z Březnice u Příbrami a nevím , kde je nejbližší spec. pracoviště . Předem děkuji za rady a odpovědi.

18. července 2007, 21:09:32

Jana

Dobrý den, ve Vašem případě můžete navštívit přímo chirurgické odd. Nemocnice Příbram. Jinak, na této stránce, tedy virt. centru Hemoroidy je vlevo úplně nahoře odkaz na doporučená pracoviště, která operují Longovu metodu, řazená podle krajů. Tam najdete i kontaktní telefon na nemocnici Příbram či jiná pracoviště. Určitě Vám vše rádi vysvětlí a vyšetří Vás. Přeji hodně štěstí, Jana

13. srpna 2007, 15:16:08

aleš3 poděkování

Včera mi byla aplikovaná gumička, celý den jsem prožil s brufenem. Dnes už je to dobré, nic už necítím. Jen se bojím, až půjdu na stolici. Chtěl jsem se zeptat, co se stane s tou gumičkou? Slyšel jsem něco v tom smyslu, že sama vyjde. Na prohlídku mám jít až za tři týdny. Díky

2. srpna 2007, 11:59:18

Ivi

Dobry den, mam asi podobny dotaz, jako vetsina lidi zde. Je ambulantni osetreni Hemoronem ucinne pri lecbe vnitrnich a vnejsich hemeroidu? Klasicka operace pred nekolika lety a po teto dobe se behem nekolika let opakujici problemy s trombotickymi srazeninami, jak vne konecniku, tak i uvnitr, kde se dela dalsi hemoroidalni uzlik. Byla mi doporucena metoda hemoronem, mam ji zkusit, aby to nebylo zbytecne, nebo podstopit rovnou Longovu? a kde ji v Pardubickem kraji delaji s dobrymi vysledky? Dekuji

16. listopadu 2007, 12:04:59

JAJA

Na otazku ceny na proctoclinice vysetreni stoji 2500 kc plus zakrok baronova metoda 2600 kc ,byla jsem v Brne.

14. ledna 2008, 20:40:13

Vladunka

Dobrý den, před téměr jedním rokem jsem podstoupila léčbu přístrojem Hemoron. Protože mé problémy nepřestaly, dle chirurga proktologa jsem podstoupila Barronovu ligaturu. Od té doby mám velké problémy, nemůžu takřka sedět. Vnitřní hemoroidy jsou již odstraněny, mám jeden objemný zevní hemoroid. Prosím, poraďte mi, jaké máte zkušenosti s Barronovou ligaturou. Po tomto zákroku jsem již pět měsíců. Děkuji za odpověď.

28. ledna 2008, 11:17:38

Jan1 poděkování

V únoru jsem si nechal odstranit hemoroidy III st Longovou metodou, po měsíci byl nutný dodatečný zákrok jelikož v místě zákroku došlo k výraznému zúžení.Musel jsem poté několik týdnů zavádět dilatátor a zamezit tak opětovnému zúžení.Velmi bolsstivé takto jitřit pooperační ránu.Dodnes trpím vleklými obtížemi,vyprazdńování je velmi bolestivé.Bylo mi později řečeno, že ne každý je vhodný pro tuto metodu.

9. listopadu 2008, 20:35:32

Josef

Před 10 lety jsem absolvoval odstranění hemoroidů Barronovou ligaturou.Podle zdejších příspěvků se domnívám,že ne každému tato metoda sedne.Udělal jsem chybu,že jsem se nechal operovat ve stavu bolestivých hemeroidů a že lékař vůbec v takovém stavu operaci provedl.Nemohl jsem ani sejít ze schodů a kdyby mě manželka neodvezla autem tak bylo po mě.Z ambulantního zákroku, po kterém jsem se domníval,že budu fit do tří dnů jsem doma ležel měsíc a jedl pouze tekutou stravu.Lékař mě nakonec musel předepsat dost silné léky na utišení bolesti,protože bolest byla taková,že se nedala vydržet.Podotýkám,že nejsem žádná citlivka a utišující léky neberu nikdy.Proto jedna rada ... nikdy nechoďte na zákrok ve stadiu bolestivých hemeroidů!!!

24. listopadu 2008, 11:21:59

long

Vážení všem doporučuji návštěvu lékaře a vyšetření!! Sám jsem to dost dlouho odkládal a nakonec jsem skončil na JIP a transfůze atdatd...následná operace Longovou metodou(vše hrazeno VOZP) a zatím klid a vše ok(rok po operaci).Bolesti nebyly žádné a do týdne jsem byl doma a v práci do měsíce.

4. ledna 2009, 11:42:37

jana

jsem v pasti-v březnu mám naplanovanou Barronovu ligaci. jsou potvrzené hemáče I.stupně a léčba Hemeronem mně nebyla vůbec nabídnuta :-(. jak čtu ,tak se mám na co těšit. a to mě lékař uištoval,že je to bezbolestné .zítra jdu na irrigo-tak jestli tam nebude nic nového, tak se optám doktora na léčbu Hemeronem. díky za všem za informace

14. ledna 2009, 14:28:06

jiri1 poděkování

Proč všichni čekáme až už mají práci jen lékaří,ted´radím po boji jsem též po těchto obtížích ,ale to vše je naštěstí za mnou a ted´užívám přírodní produkty vnitřně i zevně a je mi hej nemohu jinak jen nabídnout mérady.Tak máte-li zájem poradím.Jiri

17. ledna 2009, 13:28:10

Lucie

Zdravím, jsem 2 dny po zákroku Hemoronu a za 3 týdny jdu na kontrolu je mi dopuručeno pokud se to nezlepší opich - vyříznutí a toho se moc obávám pokuď mi můžete poradit budu moc ráda S pozdravem Lucie P.S. napiš te mi prosím na email, děkuii Luciesislerova@seznam. cz

22. ledna 2009, 10:50:29

milan2 poděkování

pošlete rady, děkuji, sevam@seznam.cz

10. srpna 2009, 22:49:25

Lucka1 poděkování

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s vypalováním hemoroidů dusíkem? Zní to dost bolestivě. Děkuji.

27. února 2009, 22:53:03

Naďa

Prosim Vas, nikdy na vypalovani heroidu dusikem nechodte!!! Ja na tom byla pred deseti lety a kdybych vedela, ze uz tenkrat ye to mon 10 let nedela, protoze je to prilis bolestive.. Nikdy tam nejdu. Nezazila sem vetsi peklo nez tohle!!! Nikdy na to nechodte!!!

15. února 2018, 02:40:25

Marie

HEMERONEa Longova metoda jaký je v tom rozdíl víte někdo,poraďte.Díky Marie

8. března 2009, 15:46:43

Aka1 poděkování

Před dvěma lety jsem absolvovala operaci longovou metodou - viz příspěvek výše - pozitivní zkušenost. Nevím jak ostatním, ale mě se po 2 letech vrátil zánět jako hrom. Bolesti mám větší než před operací, rozsah zduření asi stejný. A FUCKT nevím jak to teď budu řešit. Operace mě stála 13000,-

16. března 2009, 15:53:24

Simisimi

Dobrý den napište mi na soukromou adresu dám Vám tel č. na odborného lékaře jestli chcete problém opravdu řešit stana simanova@seznam.cz

23. března 2009, 23:27:33

Milan

Měl jsem podobný problém sehnal jsem na to přírodní korál.Kdyby jste měl zájem napište e-mail m.nemec13 seznam.cz

2. září 2009, 18:59:56

aneta

Prosím o radu, které nemocnici v Brně hradí VZP longovu metodu a kam by bylo nejlepší se s potížemi obrátit. Máte někdo zkušenost s MuDr.Ziegelbauerem?

20. března 2009, 09:57:20

long

nevím jak v brně,ale operaci long. metodou nehradí nemocnice,ale zdravotní POJIŠŤOVNA.Sám jsem musel do poj. 3X než mi dali potvrzení o tom,že zákrok bude zcela hrazen zdrav.poj.musíte mít od lékaře "papír" o tom,že jiná léčba není možná.....nebo tak něco.

14. července 2009, 00:23:47

Lucka

Ahoj, mohl by mi někdo doporučit dobrého pražského proktologa? Děkuji.

29. května 2009, 14:14:12

Lenka2 poděkování

Ahoj všichni, chci napsat něco k Hemoronu- byla jsem na tom 2x, jednou po prvním porodu a pak po 3 letech po druhém, vždy se mi po porodu udělaly hemoroidy. Jsem 7 let po druhém zákroku a mám relativní pokoj, ale musím velice pečovat o pravidelnou měkkou stolici a následnou hygienu. Zákrok to není úplně bezbolestný, ( teď už to snad i znecitlivují), ale dá se v pohodě přežít a jste hned po něm OK. Opravdu to mohu doporučit a pokud se mi to v budoucnu zhorší, jdu na to zase. Těch celkem 1500 kč, co mě každý zákrok stál i s léky, neřeším.

27. června 2009, 18:13:50

Zdeněk1 poděkování

Dobrý den Reaguji na diskuse o léčbě hemeroidů. V roce 1993 jsem ve 22 letech podstoupil klasickou operaci hemeroidů a měl jsem cca tak 4-5 let pokoj. V roce 2005 jsem podstoupil opět operaci a to pomocí stapleru - Longova metoda, za kterou jsem dal 10,5 tis. korun. Už po operaci se mi to nezdálo, že mám stále při stolici nateklý konečník. Právě zítra jdu na vyšetření, jelikož chci podstoupit operaci pomocí hemoronu. MÁM ŘIŤ JAKO OPIČÁK. Celou dobu zkouším různé masti, bylinné extrakty, diety, naučil jsem se pravidelně na stolici atd atd. Pohyb mám, nesedavé zaměstnání, nepiji, ale kouřím atd a stejně se to vrací. Můj názor je, když to je vrozené, nezbavíš se toho nadobro. Určitě věřím, že bylinky jsou super, ale jen to zmírní, ale nikdy né úplně vyléčí. Zmírní to tak, že nejsou vůbec žádné příznaky a žádné náznaky, ale může se to kdykoli vrátit ze dne na den, jako mě. Nechci nikoho odrazovat od různých metod, každý reaguje jinak. Každopádně Já pro to, abych mohl v klidu spát, nebál se jít na záchod udělám cokoliv. Rád se tu po operaci Hemoronem ozvu a dám Vám vědět. Mějte se Zdeněk tel. 602487689, pro toho, kdo by nevydržel čekat a chtěl by bezprostřední dojmy.

27. srpna 2009, 17:52:26

Milan2 poděkování

Měl jsem podobný problém sehnal jsem na to přírodní korál.Kdyby jste měl zájem napište e-mail m.nemec13 seznam.cz

2. září 2009, 18:55:56

klára2 poděkování

Hezké odpolene, mám vnitřní hemeroidy 3 st. . Byla mi doporučena baronova ligace. Nemá někdo zkušenost ? Dalo by se to léčit i alternativně ? Díky za rady. Klára

3. září 2009, 14:13:07

Darca1 poděkování

Zkuste bio gel určený na léčbu hemeroidů. Budete určitě spokojeni stejně jako já ;-)

23. září 2009, 23:23:23

Dušan

Velmi se mi na problémy s hemeroidy osvědčil intimní gel A.T.W. z dubové kůry nebo z kaštanovce. Jako řidič jsem trpěl na hemeroidy poměrně často a opakovaně, až jsem jednou ze zoufalství sáhl po intimním gelu, který používá manželka. Velmi mi pomohl a od té doby jsou mé problémy minimální. Opravdu doporučuji vyzkoušet.

25. září 2009, 10:02:26

klatka Jaroslav1 poděkování

prosim mate nekdo kontakt na nekoho kdo poradi kde se da sehnat ziva a mrtva voda?dekuji

26. října 2009, 20:27:28

René

Na hemeroidy se mi osvědčil Hemoline - má v sobě extrakt z dubové kůry, který pomáhá v boji proti hemeroidům. Dá se koupit na www.doktorbio.cz.

20. prosince 2009, 20:12:55

Laco1 poděkování

Na operaci jsem byl ve středu ve Vítkovicích. Neměl jsem akutní stav ale doktor mne přesvědčil, že jít dříve je lépe než později. Mám vnitřní i vnější. Když jsem šel byly úplně v pohodě. Očekával jsem brnkačku. Byli jsme tři na pokoji, kteří šli v jeden den. Ten první měl pouze vnitřní hemeroidy. Po operaci ho to vůbec nebolelo a odjel domů po svých druhý den. Ten třrtí měl také pouze vnitřní a už toho měl plnou prdel. Odjel třetí den a bolesti už neměl žádné pouze se ještě nedokázal vyprázdnit. Já měl po operaci bolesti jak krává a injekci mi dali pouze dvakrát. Noci jsem prochodil po chodbě a žebral u sester utišující prostředky. Druhý den mne chtěli vykopnout ale odmítl jsem to. Třetí den mne vykopli bez ohledu na to jak mi je. Proti bolestem mi dali Novalgin. Celou krabičku, kterou jsem měl na týden jsem sežral za dva dny a prosténal je. Pak jsem se rozhodl léčit podle sebe a nasadil detralex. Bolest jsem dostal do fáze jako při normálních hemeroidech. To znamená bolí jako zuby ale spím. Jsem názoru, že ty vnitřní odřízli ale ty vnější se vzbouřily tím, že střevo zajelo dovnitř a zaskříplo je. Prdelní otvor má sice výstavní ale hned centák pod ním cítím tři žíly. Za 14 dní jdu na kontrolu. Jsem zvědavý co mi řeknou. Jedině kdy bolesti povolí je když napustím vanu vemli teplou vodou a lehnu do ní. Asi archimedův zákon. Když vylezu bolesti jsou zpět. Když jdu na záchod tak si dávám pozor ať jsem doma sám a řvu bolestí.

28. dubna 2010, 20:50:33

Pavel1 poděkování

Ahoj, v roce 2006 se mi zhoršily hemoroidy (ze sedmi dnů v týdnu pět dní krvavé stopy, bolestivé zduřeniny). Čípky a masti byly bez valného účinku, zkusil jsem Hemorod, v Praze stálo jedno ošetření 1000-1500 Kč, byl jsem třikrát a výrazné zlepšení, i když výkon byl docela bolestivý. Pak jsem zjistil, že v mém rodném Ústí na Skřivánku to dělá doktor za 500-800 Kč, kupodivu to ani tolik nebolelo (skoro vůbec), doktor se usmíval a říkal, že to je i o zkušenosti, přesně vědět kde má elektrodou působit. Po čtyřech sezeních procedury ukončil s tím že mám na několik let pokoj - a měl pravdu, teprve letos se zase začínají objevovat drobné náznaky, tak jdu koukat na seznam doktorů s Hemoronem. Jednoznačně ho doporučuju.

15. června 2010, 17:07:34

Petra

Tak dnes to máte v ÚL první zákrok za 1500,-Kč a další po 1000,-Kč. Já jdu 3x takže to mám za 3500,-Kč. Nevím zda by to šlo najednou, ale pan doktor tvrdí, že se musí postupně.

28. března 2013, 14:12:58

Mirek

Byl jsem na ošetření Hemeronem před 6-ti lety, šest lest jsem byl relativně bez problémů až ted začínám mít problémy nevím jestli jsou přechodné nebo trvalé . Ošetření Hemeronem neni bezbolestné jak se uvadí ,zákrok trvá asi 15 min. a jsou to docela muka,ale dá se to vydržet. Celkem jsem byl 5x a hned po prvním ošetřním se mi ulevilo . Nemá někdo zkušenost s metodou DG Hal ?

21. července 2010, 19:15:52

Pavel1 poděkování

Dobrý den.Když to tady pročítam tak jsem na tom vlastně dobře . dostal jsem dvě gumičky před 5 dny ,asi dobře že jsem to nečetl předtím proto jsem nevěděl do čeho jdu.Na kontrolu po kolonoskopii jsem přijel sám autem 35 km do vitkovické nemocnice p.doktor mi zdělil budte rad vsechno mate v pořádku jenom vnitřní hemeroidy hned na tom začnm pracovat .V 13 hod.jsem byl hotov zakrok vubec nebolel ,ale byl nepřijemný doma to začlo bolet vzal jsem brufen ten mi nijak nezabral jenomže už byl večer a šel jsem na noční (jsem hornik pracuji v dole)nemocenskou nemám největší problem je na WC to si připadam jako bych rodil slona pry to je lepší až to odpadne za měsíc jdu na další.Hlavní problem pro mě je že nemohu jezdit na kole.

29. srpna 2010, 17:22:11

Jirka2 poděkování

Dobry vecer, mam uz delsi dobu problemy pravepodobne s hemeroidy. Vzdycky se to ale dalo nejak dohromady, Nyni mam problemy cca, uz treti mesic a nevim si s tim rady. Po obtiznem a bolestivem vyprazdneni si nahmatam malou bulku, ktera je silene bolestiva a okamzite se schova dovnitr, ale asi ne uplne, protoze se bolest v konecniku-sveraci stupnuje a trva to klidne i 5-7 hod po vyprazdneni. Je to frustrujici-k lekari sebojim jit, nebot jsem jiz byl na vysetreni tlusteho streva a kdyz se snazil tu hadici do mne dostat, tak me drzely dve sestricky a bylo to takove divadlo, ktere bych uz nerad zazil. Poradite mi prosim kam zajit a na koho se obratit? Momentalne mam problem do konecniku strcit mast s tenkym aplikatorem... :-( :-( :-( Moc vam dekuji za rady a pomoc...

28. září 2010, 01:30:15

Sekaninová Hana1 poděkování

Ráda bych se zeptala, kolik Kč stojí operace touto metodou? Děkuji za odpověď.

7. ledna 2011, 14:31:59

Lucie B2 poděkování

Dobrý den prosím o radu.....trpím na bulku v řitním otvoru. Byla jsem na vyšetření u dvou různých proktologů, abych si poslechla i jiný názor. Oba dva mi bohužel ale odpověděli stejně. Mám problém, že mi občas vyhřezne křečová žíla a naleje se krví. Nekrvácim,ale nemůžu sedět ani chodit :( Je ve velikosti hroznového vína a v práci si vždy musim vzít dovolenou, protože tam nevydržim.Do druhého dne pak zalezemale při stolkici vylejzá. Lékaři mi řekli, že mi s tím nic nikdo neudělá. Jsem nešťastná. Teď to mám zalezlé, poradili mi detralex na zpevnění žilní stěny,ale vyjde to celkem draho pokud budu muset kupovat několik balení do roka :/ celý život. Mám omezit posilovnu, jízdu na kole a změnit stravu....Ale bude se mě to varcet a při porodu se to ještě zhorší:((( Chtěla bych to vyoperovat, aby se to nikdy nevrátilo - ale to prej nelze. Nevíte nějaký léčení aby se mě to už nevracelo?Nebo nějaké jiné rady? děkuji za každou odpověď, jsem opravdu zoufalá

3. května 2011, 19:56:37

u nie viac1 poděkování

Mam dlhodobe traviace tazkosti asi 3-4roky niekedy aj 10x s hnackou denne.. V poslednom roku sa to zlepsilo ale neviem stale v com je pricina.. A tymito castii seansami sa mi spravili fajne hemoroidy. Tak som to chcel vzhladom na problemy riesit co najmenej drasticky a siel som na hemeron. Pri prvom sedeni bolest ako blazon ked mi tam narvali taku trublku cca Φ2,5cm.. ja neviem ci na sucho to tam rval, ale priserna bolest a to mam za sebou zopar kolonoskopii. Dalsie sedenie uz bolo lepsie, ale po prvom pretrvavali divne rezave bolesti. Nasledne som absolvoval asi po tyzdni dalsie sedenie a tie bolesti po tom uz boli na nevidrzanie, musel som jest na styroch na zemi lezat nejako na boku a nonstop mastit mezokainom aby som aspom chvilu zaspal. Po navsteve ineho chirurga mi povedal ze som si vybavil trhlinu fisuru a i napriek zakrokom hemeronom hemoroidy ziadne zlepsienie. Tak som uz 3ti mesiac pn uz je to lepsie znesitelne, ale to com som zazil by som nikomu neprial. hemeron bol u sukromnika ktory ako nastali komplikacie ma vybavil ze mam nizky prah bolesti a bolo. Proste vyhodene penaze a dvihnuta zlc. Teraz zvazuje ligaturu normalne u proktologa.. ale bojim bojim. Inak kupel z praslicky je super, skusal som aj dubovu kvoru ale ta stahuje a boli to viac.

18. července 2011, 10:06:59

Kýsa

Dobrý den. Hemoroidy jsem trpěl 15 let,než se jejich stav dostal do III.stupně,což mě donutilo dojít si s tím k doktorovi. Docházel jsem do poradny,kde mi předepisovali různé masti,tablety atd. Z počátku to vypadalo,že prášky (Detralex) a mast (Faktu) zabírají a vše že je na správné cestě,ale po relativně krátké době přestali veškeré léky zabírat. Doktor mě tedy obědnal na operaci Longovou metodou. V úterý jsem nastoupil do nemocnice v Hradci Králové,ve středu kolem poledne mě pod celkovou narkózou operovali a od čtvrtka jsem doma. Prý je můj pooperační stav velice dobrý. Z nemocnice jsem jel domu autem !! Jelikož mám VZP tak mě vše stálo pouze 200,- za 2 noci. Bolesti po operaci jsou srovnatelné s bolestí vyhřezlých hemoroidů. I když je to jen pár dnů a nevím,jestli se nedostaví nějaké potíže,o kterých jsem se zde dočetl,tak všem doporučuji Longovu metodu a nemocnici v Hradci Králové !! PS: Velice důležitá pro mě (před operací) byla informace,že nejlépe ihned po vyhřeznutí hemoroidů (z pravidla po stolici) je nutné je ve sprše zatlačit spět do konečníku. Toto konání mi odstranilo celodenní bolesti a hrozně se mi ulevilo.

30. března 2012, 16:10:34

123
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co uděláte, když onemocníte chřipkou nebo virózou?
Zatím hlasovalo 385 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Naďa (Zkušenosti s léčbou) 15. února 2018, 02:40:25

Prosim Vas, nikdy na vypalovani heroidu dusikem nechodte!!! Ja na tom byla pred deseti lety a… Diskutovat

• Peto (TRITTICO AC) 16. února 2018, 13:56:58

Mám úplně stejný problém. Rozešli jsme se po 14letech a od té doby asi půlrok vůbec nemám… Diskutovat

• Karolina (Hyperaktivní měchýř ) 12. února 2018, 10:52:59

Dobrý den, zobrazuje se vám test? Já ho na této stránce nikde nevidím. :(( Pokud to má… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.