Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

houba pythium oligandrum

máte někdo zkušenost s touto houbou řádu Chromista ?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Michal Pavlík
4x

mate nekdo zkusenost s touto houbou radu Chromista ?

andrea

pracujem v lekarni,pripravok s PO nie je mozne zohnat!

Lenka
7x

uvádím adresu expedice: Biopreparáty s.r.o., Únětice 19, 252 62 Horoměřice tel. 220 970 061; e-mail: [email protected]; www.pythium .cz Dotazy: tel. 728 814 202 Biopreparáty spol. s.r.o., Mistrovská 5, 108 00 Praha 10

klimeš
4x

v ČR dodávají do lékáren přípravky s Chytrou houbou Pythium oligandrum, říše Chromista Stramenopila VO Phoenix, Pharmos, Gehe, Purus, Alliance Unichem. V SR VitaMax, Unipharma, Med art, Juvamed, Sanitas.

Jirka
3x

Snad vše, co vás zajímá o chytré houbě a seznam výrobků, které obsahují Pythium Oligandrum, najdete na těchto dvou adresách: http://www.pythium.eu/cs/ http://www.zdravaapatyka.cz/shop.php?action=show_partners_products&partner_id=1646&sort=cena

Alena Horáková
2x

muj otec onemocnel bercovymi vredy. zrejme to ma z krecovych zil, jiste to ale nevim. dostala jsem darem vyrobek feel fresh, od biopreparatu. jak jsem ale zjistila, je urcen pro kuzi nachylnou k zaparce a pro peci o mista nachylna k vyskytu kvasinek. proto se chci zeptat, mohu-li tento pripravek otci podat. Zda-li mu neublizi. vim o pripravku biomycosin na lecbu bercovych vredu, ale nemohu jej nyni sehnat. Dovazi mi to muj osobni lecitel a ten prijede az za nejakou dobu. dekuji za odpoved. s pozdravem, horakova alena.

libuše
3x

Vážená paní již jem psala příspěvk o choubě tak si to přečtěte.Je zázračná.Pokud ji nemůžete sehnat tak manželovi jedna zůstala,můžu vam ji zaslat.tel.č607282282

košařová jiřina
4x

Zdravím Prosím poradte kde mohu tuto houbu sehnat a kolik stojí a jestli mi pomúže od svědivho ekzemu. Moc děkuji jiřina Je mi 63 let

košařová jiřina
3x

Zdravím Prosím poradte kde mohu tuto houbu sehnat a kolik stojí a jestli mi pomúže od svědivho ekzemu. Moc děkuji jiřina Je mi 63 let

Irena Frišová
5x

Máme problémy s léčením bércových vředů. Slyšela jsem, že "chytrá houba" vylepšuje hojení. Je možné najít návod jak postupovat, aby ošetření bylo účinné? Děkuji za odpověď.Frišová

jirka pokorný

Prosím o zodpovězení dotazu,zda je opravdu chytrá houba tak chytrá a pomůže při léčbě bércových vředů.Jak aplikovat?

libuše
2x

Ano určitě je chytrá.Manžel 17let trpí na bercáky ,dostal houbu a tu si začal aplikovat zázrak se děl již za dva dny.Bylo vidět jak to houba likviduje měl hluboké rány.Dnes má jen malinkou ranku,noha ho nebolí.Aplikace"Obsah se protřepe ve 1/4l převařené vlžné vody.Pak jinjekční stříkačkou nabereme 60ml Adáme do1lpřevař.vlaž.vody,tim to oplachujeme,nemělo by to přijít do rány.Manžel na to nedbal a myl to celé.Omývat rano večer dva dny,Těch 1/4l je kůra na dva dny.Takže na každou koupel se nabere těch 60ml.Podýdnu se to opakuje.Houba je opravdu zázračná.

Veronika
4x

Dobrý den,ráda bych věděla na co všechno se dá tato houba použít.Na jaké zdravotní problémy je.Slyšela jsem,že je jak roztok,tak i prášek.Děkuji za odpověd.Veronika

Marková
4x

Vážení, prosím o radu, zda tato "chytrá houba" působí také na lupenku na ploskách-chodidlech a na atopický ekzém,který má moje 18 měs.vnučka. Děkuji.

Leoš Navrátil
6x

Jako již někteří přede mnou se ptám na použití chytré houby na léčbu atopického ekzému ( dítě 5 měsíců).Díky za odpověď případně za radu kam se obrátit pro vyčerpávající info díkY

Stanislav
10x

Prosím o vyjádření, jestli jsou nějaké zkušenosti s použitím Pythium oligandrum v případě infikování trávícího systému člověka dlouhovláknovýmí kožními plísnémi. (Odborný gasteroenterolog však vůbec možnost infekci trávícího traktu jakýmikoliv kožními plísněmi vylučuje. Má pravdu??)

Marcela Kohoutová

Dobry den, mam tetu (74 let), uz nekolik let ma bercove vredy, uz vyzkousela vsechno mozne a noha se stale nehoji. Prosim o radu, zda tato "houba" je ucinna. Pokud ano, kde je mozne ji koupit a zda ji muze kazdy aplikovat sam bez dohledu lekare. Dekuji.

Kamila
1x

Je mi 30 let,11 let se léčím pro atopický ekzém. Před 2 měsíci jsem si přečetla v časopise "svět ženy" o zázračných účincích chytré houby. Běžela jsem do lékarny ,kde jsem žádala vzoreček ,jelikož mám kůži velmi ale velmi citlivou ,jako mnozí atopici.,leč marně. Musela jsem si objednat celou davku 15 lahvicek za 1340Kč. vyzkoušela jsem první týden "zázračnou"kúru a hle ,měla jsem na to alergickou reakci!!!!!A ted se již měsíc lečím plošně kortikoidy. Takže vážení s malinkými miminky,POZOR!!!Tento prapárát není nijak lékařsky ozkoušen jako běžné preparáty a nikde není doloženo,že na něj nemohou být alergické

Zdenek
3x

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

Václava Krumpochová
2x

Může se houba použít na tzv.LUPUS - zevních rodidel?

kamila
2x

Je mi 30 let ,z toho 11let se léčím pro atopický ekzém. Před 2 měsíci jsem se dočetla v časopise "svět ženy"o zázračných účincích chytré houby. Běžela jsem do lékarny ,kde jsem žádala vzoreček ,leč marně,musela jsem si objednat celou dávku tj.15 lahviček za 1340Kč. Po kúře dle návodu ,jsem měla ,ale takovou alergickou reakci ,že se již 2 měsíce léčím na kožním plošně kortikoidy. Lékařka byla upřímně zděšená.Takže než začnete používat chytrou houbu ,raději se poradte se svým kožařem.Nikomu bych nepřála takový výsev ekzému ,který mne po této kúře vznikl. Vůbec není tento lék ozkoušený ,jak jsem se dověděla u své lékařky. Kamila

Lucie

Mám stejné zkušenosti s touto houbou jako paní Kamila.Při koupelích se nesmíte mazat žádnými mastmi, což atopická kůže velice težce snáší. Mast, která obsahuje tutéž houbu, nedokáže promazat ani náhodou.V mém případě skončil tento pokus s neprozkoumaným preparátem hospitalizací na kožním oddělení.

gino

Kamila o aky ekzem islo, ako sa prejavil a ako vyzeral? Vopred dakujem za odpoved

Takyproblém

Použila jsem přípravek s chytrou houbou Feel Fresh a udělaly se mi druhý den červené fleky, asi je to alergická reakce!! Nevím co s tím...

Klímová Jana
2x

Dobrý den, muj dotaz neni na leceni s chytrou houbou, ale mela bych dotaz,zda ji je mozno pouzit na plisen zdi. Slyšela jsem porad, kde mluvili s panem, ktery ji vypestoval /nepamatuji si bohužel jmeno/, ze ji lze pouzit do malby a vymalovat misto, kde je plisen. Zajimalo by me, jaky druh z vyrobku, ktere nabizite k prodeji zakoupit na odstraneni plisne ze zdi. Děkuji

Ivan Božek
3x

Tuto houbu prý jde použít do malby jako prostřwdek proti plísním na zdivu. Prosím o sdělení názvu výrobku pro toto použití a kde jej lze zakoupit. Děkuji

Šťastná
4x

Dobrý den nechci nikoho obtěžovat, jen jsem četla váš dotaz ohl. chytré houby a plísní zdiva. Prosím pokud Vám někdo odpověděl ráda bych věděla jak se tento přípravek jmenuje a kde ho lze zakoupit díky

misa

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, ma-li zkušenosti s léčbou ch.houbu na lupenku? Nekde jsem slyšela, že je léčba velmi účinná, ale ráda bych "slyšela" konkrétní názor. Popř.jaký druh ch.houby? Děkuji misa

marta
1x

Dobrý den s houbou mame skušenosti již 2 roky a je opravdu učinna,ale chce to opravdu trpělivost.manžel ma lupenku 20le t marta

Golem
2x

Domnívám se, že vnější hemeroidy a jejich krvácení má mnoho společného s bércovými vředy. Zkoušel už někdo na to chytrou houbu, v jaké formě a s jakými výsledky??

Marcela Orságová
3x

Ahojte, setkala jsem se s pacienty s rakovinou jícnu....po ozařování se jim objevila na těle plíseň, při užívání této chytré houby se plísně zbavili a všem vřele doporučují.

Pavla
2x

Dobrý den, prosím o radu, slyšela jsem o chytré houbě na zdivo. Víte někdo název výrobku a kde se dá zakoupit, případně nějaké zkušenosti.

aja

jmenuje se CHYTRA HOUBA STOJÍ KOLEM 350 -390KČ a dá se koupit v drogerii , je opravdu dobrá , plíseň zmizí

Alžběta

Chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s Konzultačním centrem pro nemocné v Olomouci, kde zaručují 80% vyléčení lupénky a atopického ekzému. Ráda bych se dověděla něco více, pokud jste to někdo absolvoval. Děkuji Alžběta

Lekar
1x

Podla mna je nelogicke Pythium oligandrum davat pri inych diagnozach ako su plesnove infekcie (najma Candidove). Neviem akym sposobom by mohli upravit imunopatologicke reakcie ako su atopicky ekzem, ci psoriaza. Vyznam vidim len v oplyvneni kandidovych superinfekci (onychomykozy nie), teda aj prelezanin a vredov, ak okrem bakterialnej infekcie je tam aj Candida, ci ina huba. (prakticke skusenosti s hubou nemam)

Miloš
2x

Chytrá houba produkuje enzymy, které zlidňují růst pokožky při lupénce a také zklidňuje a regeneruje pokožku při atopickém ekzému. Na tato přípravky jsou používány kmeny Pythium oligandrum, které produkují převážně tyto enzymy. U onychomykóz způsobených většinou vláknitými houbami se využívají kmeny, které vlákny napadají tyto patogenní houby a vysávají je.

Pavla
6x

Bylinné lékárny,mají přípravky ze semínek konopí,fantazticky pomáhají,pobyty u moře,solárko.

Katka
21x

Dobrý den! Chtěla bych vědět, zda máte někdo zkušenosti s biopreparáty z P. oligandrum při aplikaci na plísní napadené nehty nohou. Děkuji mnohokrát.

Jakub Manks

Na kožní problémy asi ok ale co na již zmiňované zdi? Máte někdo zkušenost? diky

Jirka
1x

Snad vše, co vás zajímá o chytré houbě a seznam výrobků, které obsahují Pythium Oligandrum, najdete na těchto dvou adresách: http://www.pythium.eu/cs/ http://www.zdravaapatyka.cz/shop.php?action=show_partners_products&partner_id=1646&sort=cena

Mich
1x

Koupele s touto houbou jsem aplikoval přesně dle návodu pro dobu 3 týdnů. Výsledkem bylo zhoršení ze suché loupající se kůže v meziprstí u nohou a na chodidle v mokvající puchýřky a rozšíření místa postižení - zároveň se přidala bolest při našlapování. Nehledejte v tomto tedy všemocnou spásu, měl jsem chuť jít tento výrobek reklamovat po této zkušenosti!!!

sidaa
2x

Chytrou houbou jsem si úspěšně vyléčila plíseň pod nehty na noze.Nehty byly ztluštělé, před aplikací ch. houby jsem je plošně zbrousila,ztenčila. Plíseň se přestala šířit a napadené části odrostly.Zároveň jsem používala prášek do bot a ponožek prevent, který také obsahuje ch. houbu.Od té doby mám klid.

David
1x

mohu se zeptat uživatelky Sidaa. Jaké přesné označení přípravků použila?

Jana
1x

Ráda bych se zeptala na zkušenosti s použitím chytré houby při seboroitické dermatitidě ve vlasech.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce