Inzerce

čelistní kloub

Prisím o informace k léčbě zánětů a bolestní čelistního kloubu

Inzerce
Odpovědi
Iva.

Ja mám velké potíže uz skoro 4roky. Že to může dělat čelistní kloub, mě nenapadlo ani ve snu a bohužel ani jednoho z doktorů.. A že jsem se jich za ty roky naobihala. Já nemám až tak velké bolesti, spíš tupé tlaky za uchem a do krku, ale mám z toho závratě s kmitáním očí. Nikdy nevim kdy to přijde a pak musím nejlip lezet, než ten tlak odezní. Pokud nemůžu hned do klidu, zvracím jako alík. Někdy mam pokoj i měsíc, z toho to mám obden. Jak skvěle se s timto žije a pracuje, vám ani nemusím říkat. Teď, když už aspoň vím co se děje, jsem objednaná na dornovu metodu, a veřím, že zas budu bez závratí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. února 2018, 16:35:02

Zdeňka

Ahoj Ivo, mě to nejvíc bolí nebo spíš tlačí v úších a v ústech na patře. Někdy jsou dny kdy bych ani nemluvila a nejdla. Do ordinace pro onemocnění čelistního kloubu jsem objednaná až na 19.2. tak uvidím. Nevím co je ta Dornova metoda. Jsem docela nervozní co se mnou budou dělat.

8. února 2018, 06:58:35

Iva.

Dornova metoda napravi posunuti kloubu a obratlu do spravne pozice a mely by ustoupit potize. Ja mam tyto potize po sekani osmicky z kosti, hodku a pul na me na sale radili 3 doktori.Potize prisly po case, ale vubec me nenapadlo spojovat to s celistnim kloubem. A kam jste objednana? Nekam do Brna?

9. února 2018, 22:19:38

Zdeňka

Ahoj Ivo, já jsem z Prahy a jsem objednaná na zubní kliniku na Prahu 8. Stále mě bolí v úších a v ústech když mluvím i když jsem v klidu. Můj zubař mi řekl,že mi tam udělají rentgen a potom se uvidí. Už se s tím potýkám od listopadu a je to hodně nepříjemné. Jdu tam příští týden tak uvidím. Když jsem na ušním říkala,že mě bolí v učích a v ústech tak jsem si přopadala jako blázen co si vymýšlím.

12. února 2018, 07:11:29

Iva.

Tak držím palce, aby se to někam posunulo. Já jdu v pátek na tu dornovku. Tak snad... 4roky závratí bohatě stačily

13. února 2018, 00:01:10

Zdeňka

Také držím palce. V pondělí napíši jak jsem dopadla.

13. února 2018, 06:59:57

Zdeňka

Ahoj, dostala jsem Flamexin + suché teplé obklady a šest týdnů tekutá strava. Při další kontrole možná nákusná dlaha nebo výplach kloubu. A podle rentgenu mám kloubní hlavici né kulatou ale šišatou zřejmě od narození a věkem se opotřebovala a proto mě to zlobí. Pan doktor vyjmenoval kde všude jsou bolesti od čelistního kloubu a ty všechny mám. Tak mám mít i hodně trpělivosti.

19. února 2018, 20:08:43

Iva.

Ahoj, ja mam za sebou prvni napravovani. Celist a atlas. Bylo to za chvilku, nic neprijemneho to nebylo, jak nekdo u dornovy metody strasi. Zatim ok, mam cviky co mam delat a v pondeli jdu znovu. Protoze jsem to mela dlouho, tak to bude mit tendenci vracet se do spatne polohy. Tak uvidime. Musime vydrzet

24. února 2018, 11:56:14

Iveta

Dobrý den, měla bych na Vás velkou prosbu. Dáte mi prosím na sebe kontakt? Ráda bych se s Vámi spojila osobně. Potřebuji poradit, ale nerada své problémy zveřejňuji. Napište mi prosím na můj mail. Moc děkuji. Iveta iveta.nycova@seznam.cz

26. února 2018, 16:04:54

Helena

Dobrý den, můžete prosím poslat jméno a adresu kam chodíte s čelistím kloubem, ráda bych nechala vyléčit své klouby, špatně se mi otvírají ústa, nic mě nebolí a v běžném životě nejsem omezena, ale moje zubařka odešla loni do důchodu a mám problém najít náhradu, protože ústa otevřu maximálně na 2 cm. Předem mockrát děkuji, Helena

21. května 2018, 23:25:57

Petr 2

Take mam problem s celistnim kloubem. Pry se s tim neda nic delat.

4. března 2018, 12:16:44

Zdeňka

Ahoj Petře, já se snažím kloubu ulevovat. Nekousat tuhou stravu. Když mě to hodně bolí tak ani nemluvím. Dávám si suché teplo. A čekám na další kontrolu.

6. března 2018, 12:48:08

Petr 2

Ahoj Zdeni, dekuji za Tvou reakci. Neznam nikoho, kdo by mi poradil, takze Ti jeste jednou dekuji. Ja mam artrozu - jeden kloub nema tu kulicku-hlavici, ma tvar rovny, jako sloup. Na KUČOCH mi rekli, ze se s tim neda nic delat. Pri jidle je lupani v kloubu slyset a rozboli me z toho hlava. Obavam se hlavne bolesti. Zdeni, drz se a napis, jak se Ti dari. P.

14. března 2018, 19:21:38

6789
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Trpíte na prasklé koutky úst? Po čem se Vám zaručeně udělají?
Zatím hlasovalo 77 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jitule (Online konzultace s gynekologem: hormony, infekce, problémy při sexu i s otěhotněním) 22. května 2018, 13:57:53

Zdravím. Mela bych dotaz ohledně plodných a neplodných dnů, jak to opravdu antikoncepci jsem… Diskutovat

• Helus (silné svědění a krev v konečníku) 23. května 2018, 00:22:52

Dobrý vecer, je mi 25 chtěla bych poradit s mým problémem mám krev na papíře když se utiram… Diskutovat

• Helena (čelistní kloub) 21. května 2018, 23:25:57

Dobrý den, můžete prosím poslat jméno a adresu kam chodíte s čelistím kloubem, ráda bych… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.