Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Mám je či nemám..

Možná se budu opakovat již dříve zodpovězenou otázku. Náhodně jsem četl Vaše fórum a nedalo mi to, podíval jsem se. Do současné doby ani nyní žádné potíže nemám. U otvoru konečníku, resp.cca 0,5 cm dovnitř mám malou tmavě modrou bulku o velikosti cca 4 mm, tato je vystouplá nad okolní úroveň kůže tak 3 mm (tato je na dotek nebolestivá, měkká). Nemám problémy s vyměšováním, žádné bolesti nejsou ani krvácení. Jen mě tam občas trošičku štípne . Vím, že návštěva lékaře by vše vyřešila, ale.... Děkuji za odpověď.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Magda
2x

Asi tak před půl rokem jsem poprvé uviděla krev na toal.papíře. Od té doby se to často opakuje.Byla jsem u doktorky,která mne poslala na kolonoskopii.Z nedostatku času jsem to odmítla.Teď jsem, ale dostala strach, aby to nebylo něco vážného.existuje prosím jiné vyšetření kromě kolonoskopie? Děkuji

Milan
4x

Něco bych pro vás měl ale nevím jestli na těchto stránkách můžu něco propagovat.

Martina Klementová
8x

zdravím všechny a prosím o radu...mám 5leté dítě a dnes jsem po jeho stolici našla krev v záchodě...hodně červenou a zadeček taky zakrvácenej...Celou dobu si při kakání se mnou povídal,tak mi nepřipadlo,že ho něco bolí...Jsem z toho úplně špatná.Občas měl v poslední době trošku krvičky na papíře,protože měl tuhou stolici...Pak byl dlouho klid a teď tohle...Může to být něco vážného?K lékaři samozřejmě hned v pondělí zajdu,ale přeci jen,jsou ještě dvě noci před námi....Děkuji za radu:-)

Marie Loutková

raději bych si určitě došla k lékaři byt ta kontrola může být nepříjemná :( S tímhle není sradna, ja jsem to takhle oddalovala a pak to byla nesnesitelná bolest :/

Martin
7x

Nic bližšího svému problému jsem nenašel a tak to zkusím tady. Asi před dvěma měsíci mne začal silně svědit konečník. Nejhorší to je v noci, kdy se kvůli tomu i probudím a svědí mně to tam strašně moc. Přes den to často přejde. S vyprázdňováním problémy nemám, ani krev na papíru ani žádný vřed. Tak nevím. Zkusil jsem to mazat Bepanthenem, na pár hodin to pomůže. Děkuji za jakoukoliv reakci.

Pavel
1x

Mám dobré zkušenosti s Dermazulenem(volně prodejná modrá mastička) - mírně namazat okolí po vykoupání,jako malej jsem trpěl na opruzeniny a vždycky to pomohlo. Pavel.

Petra

No nevím, jestli se jedná o hemoroidy, spíš bych to viděla na roupy.Svědění je nejobtížnější a nejotravnější právě v noce.Zkontroluj stolici jsou viditelné pouhým okem.

Michal
1x

Na hemoroidy máme velmi dobré zkušenosti s použitím přírodních preparátů. Pro optimální výsledek od vás potřebujeme některé další údaje. Kontaktujte nás e-mailem na adrese: [email protected] s odkazem na váš dotaz zde. Michal Hladík, Harmonie - centrum preventivní, detoxikační a revitalizační medicíny, Kladno

Petr
2x

Ahoj, i když je už tahle diskuse starší, chci se Tě zeptat, co nakonec pomohlo. Přesně takhle to mám já. V noci nejhorší, přes den celkem dobré. Mažu vším možným, vždycky se zdá, že to ustupuje, ale pak zase něco přijde a zhorší se to. Jak to dopadlo Tobě?

margarita
3x

Asi pred mesicem me zacal silne svedet konecnik.. Pred tydnem se mi udelal takovy "vyrustek"(z vnejsi strany) nebo takove zdureni kolem kolnecniku. Nevim co to je, ale strasne to boli pri chuzi a v sede. Prosim poradte mi co s tim, mam jit k lekari?

m
4x

Nevim jestli je to normalni.Na okraji konecniku zevnitr mam dve malinke boulicky,tak nevim jestli to nejsou hemeroidy.Jine problemy jako bolest nebo krvaceni nemam.Potrebuji poradit moc diky.

Petra
1x

Jestli existuje neco jineho to nevim ale myslim ze jsou to 100 procentne hemeroidy. Mela bys jit i na tu kolonoskopii. Neni dobre to jen tak hodit za hlavu.

doc

Nechci nic přivolávat, ale máš hemoroidy! Neoddaluj to, bude se to zhoršovat!!

Martina

Svědí mně konečník a nevím od čeho to je. Akorát mě svědí žádná krev a nic. Ale v noci se kvůli tomu neprobouzím. Mám podezření na roupy ale nevím jak to dokázat. A kdyby to byly roupy tak jak se jich zbavit? A jsou to roupy?

Radek
2x

http://www.centrumzdrav i.net/produkty/vitagor.htm zkus VITAGOR, velmi dobrý přípravek

Michal
1x

Na svědění a další problémy s konečníkem máme velmi dobré zkušenosti s použitím přírodních preparátů. Pro optimální výsledek od vás potřebujeme některé další údaje. Kontaktujte nás e-mailem na adrese: [email protected] s odkazem na váš dotaz zde. Michal Hladík, Harmonie - centrum preventivní, detoxikační a revitalizační medicíny, Kladno

filostar

Nabízím tablety proti roupům Pripsen (zbylo nám po odčervení témeř celé rodiny a mohu 100% doporučit). Info: [email protected]

Klara

Prosim Vas o radu, uz pul roku me to trapi. Pri stolici mam bolesti, obcas i tece krev , konecnik me takly lehce svedi.Navenek to videt nejde alew uvnitr neco byt musi . Je mi teprve 18, takze se mi nezda ze by slo o hemoroidy , docela me to trapi a vadi. Dekuji za odpoved

rokoko
2x

Lidičky! Hemoroidy nejsou jen tak z ničeho nic, ze dne na den. Velký podíl na tom má strava....stačí si sednout na studený povrch...sedavé zaměstnání, tj bez pohybu...hodně se na tom podepisuje jízda na kole. Já sám osobně jsem je měl před 3 roky. To samý...svědění v noci, skoro jsem se nevyspal. Ale neměl jsem žádné krvácení...hodně jsem to oddaloval...no a pak to došlo tak daleko, že se mě udělala malá bolestivá bakulka v konečníku..no a to byl konec., sednout si nešlo...je tady spousta názorů typu mám jít k doktrovi nebo ne? Jedna věc je ta, že doma si to asi moc dobře nevyléčíte. Už se to nedalo vydržet, veškerý ostych z lékařského vyšetření pominul, víte kolik denně lékař vidí "zadků". Zašel jsem na chirurgii, ...10 minutovej zákrok..a bylo to. Prostě jednoduše mě to skalpelem odřízli a vymáčkli sraženou krev. Trošku to zabolelo...Sice jsem byl 3 týdny doma, protože léčba vyžaduje kompletní hygienu a to neustále!! Na kole jezdím dál, zatím od té doby, musím zaklepat nic vážnýho se neobjevilo. Neříkám, že mě občas nezasvědí kolem konečníku, ale to jen krátce. A kdyžtak koupím si čípky, které jsou bez lék. předpisu, zavedu je ...stačí obvykle na noc(samozřejmě po vyprázdnění). Pomahá mě 4-5x opakovat. Pak mám na delší čas pokoj a klid. Samozřejmě u každýho se to může projevit jiným způsobem. Ale znovu říkám, fakt nebojte se doktora nebo doktorky!!!! Svědění v oblasti konečníku je ještě příjemná chvíle, ale nezapomínejte, že jako každé jiné onemocnění se pomalu a le jistě zhoršuje! Držím všem palce!!!!

Bára

Zacalo to asi pred 2 lety, kdyz jsem na toaletnim papiru objevila krev. Nejak jsem na to nereagovala, ale asi pred 3/4 rokem se me u otvoru objevila kulicka, zhruba 1cm velka, tak me to casto svedi. Po precteni tohoto fora me je tak na 90% jasny, ze jde o hemeroidy, ale..Chtela bych se zeptat, jestli nekdo nevite, jak ybch se toho zbavila jenom pomoci leku nebo masticek, protoze se me nechce k doktorce. Prosim piste na [email protected]ředem děkuji!

Jitka
3x

Dobrý den, mám problém, se kterým se mi vážně nechce jít k lékaři, protože mu vůbec nedůvěřuji. Je mi teprve devatenáct, ale poslední dobou je pro mě vyměšování velice nepříjemnou záležitostí. Se stolicí totiž odchází občas i krev, doprovázené pálením konečníku...Jsem si ale skoro jistá, že to nebude problém ve střevech, protože barva stolice je úplně normální. Nevím, co to je a jak bych to měla řešit, aniž bych musela jít k lékaři. Poraďtě mi prosím nějákou mast nebo něco podobného!

Janča

Byl z vás někdo operován Longovou metodou?Zajímalo by mě,jestli bezprostředně po operaci ustaly problémy s krvácením.Jsem zhruba měsíc po této operaci,kterou jsem podstoupila hlavně kvůli velkému krvácení,ale krvácení úplně nepřestalo,pouze se zmírnilo.Je to normální nebo je něco v nepořádku?

asse
1x

Reaguji na vaš dotaz po operaci Longovou metodou,velmi důležitý u Longové metody je spravná indikace jestli je operace prov. u III-IV stadie výsledek je vyborný hl. u pac. s prolapsem/vyhřez konečníku/ já mám odeoperovano 201 pacienů a u dvou jsem měl recidivu ,kterou jsem řešil ambul. baronov. ligaci.Po operaci meší krvácení může byt ale má se následovat kontroní anoskop. vyšetření pak to krvácení ikdyž je malé je nutno řešit.Každého pac. po operaci longovou metodou i když nemá krvácení a potíže provadím anoskop. měsic po operaci hodně krát jsem našel svorky ,které jsem extrahoval ,možná nějaká svorka,/titanové svorky/ spontanně neodešla a činí potíže doporučuji návštěvu u lékaře a anoskop. vyšetření

jitulka
1x

Na hemeroidy docela zabírá Aviril-H, ale nevím, jestli není jen na předpis. Dál vám pomůže i odvar z dubové kůry - koupele, návod je na krabičce, stojí pár korun. Samozřemě své udělá i správná strava - hodně zeleniny a tekutin, míň masa a bílého pečiva.

mario hlavaty
1x

potrebujem pomoct, mam 18 roko v a myslim, ze hemeroidy mam uz 1 rok. prejavuju sa hlavne svrbenim, obas bolestou. ako sa ich zbavim, ked nechcem s tym ist k lekarovi? za odpoved vopred dakujem.

Inkognito
1x

Muj problem spociva v tom ze mivam obcasne svedeni konecniku ale opakuji obcasne treba tedka uz dobre tri tydny ne (tuk tuk) a hlavne a to me trapy nejvic obcas vidim ve stolici male ale opravdu malinke prouzky krve. Opet asi po trech tydnech se to u me zase obevuje. Mozna tam ta krev je neustale ale ne na povrchu tezko rici. Na toaletnim papiru krev nemam. Je to vzdycky jen tenky prouzek ani ne 2 cm dlouhy. Jeste k tomu svedeni , v noci me to nebudi a vetsinou to po par podrbani prejde. Nevite co by to mohlo bejt ? Jsem jeste dost mlady na to abych mel hemeroidy jsem teprve student stredni skoly. Dekuji za radu .. Omluvte pravopis jak jsem rekl teprve studuji :-)

je mi 20
2x

Ahoj, je mi 20 a před 3ma dnama mě pěkně začalo bolet v konečníku, asi to jsou hemeroidy, ale nejsem si jistej. Je to docela humus a zajímalo by mě, jestli to přejde, když budu používat ty masti a čípky a nebo jestli je to všechno naprd. Jestli není nejlepší jít co nejdřív k chirurgovi nebo tak něco. Nerad bych takhle ztrávil zbytek života nebo jeho velkou část, protože je to fakt nepříjemný. Dneska jsem se nadopoval projímadlama a jsem zvědavej co to teda udělá. No nevím, kdyby jste mi chtěli poradit, tak napište.

je mi 20
1x

Ahoj, je mi 20 a před 3ma dnama mě pěkně začalo bolet v konečníku, asi to jsou hemeroidy, ale nejsem si jistej. Je to docela humus a zajímalo by mě, jestli to přejde, když budu používat ty masti a čípky a nebo jestli je to všechno naprd. Jestli není nejlepší jít co nejdřív k chirurgovi nebo tak něco. Nerad bych takhle ztrávil zbytek života nebo jeho velkou část, protože je to fakt nepříjemný. Dneska jsem se nadopoval projímadlama a jsem zvědavej co to teda udělá. No nevím, kdyby jste mi chtěli poradit, tak napište.

Dakotakna
3x

Dobrý den. chtěla bych se vás zeptat strašně mě svědí konečník mamka říká že to roupi nejsou no a chtěla bych se zeptat jestli to není příznak cukrovky mám už pěkně dlouho v moči a krvi příznaky na ní a pořád zatím ju nemám...no a tak prosím za rychlou odpověd je to svědění pěkně nervní odepište na emil [email protected]

Tomáš
1x

Dobrý den je mi 21 a před pár dny jsem si u konečníku nahmatal bulku mám podezření že je to hemeroid mírně to bolí a při bližším zkoumání jsem zjistil ze to je váček a při každém stlačení se jakoby zvětší. Můžete mi prosím poradit jak mám teď postupovat? (nikdy před tím sem nezaznamenal žádné problémy)

laďa
2x

Dobrý den, tímto Vás prosím o radu, když si lehnu mám stále studené nohy. Beru si ponožky, ale nic platné. Po vyšetření jsem měl vše v pořádku, že to je od nervů. Dostal jsem lék Biston. Léčím se na nervy, štitnou žlázu a vysoký krevní tlak, po lécích mám 120/80. Je to nepříjemné, nedá se někdy spát. V poslední době mně chytají do nohou hrozné křeče a to po celé noze. Děkuji

baly
3x

dobry den je mi teprve sedmnact let a asi pred trema dnama sem pocitil bolest v konecniku....vod te doby se to nezastvailo...boli tostipe to svedi to...porad a porad neprestava to ani na vterinu....nahmatal sem maloou bulku cca 0.4 Cm..krvaceni nemam problemi se sgtolici taky ne jen ta bolest...dale bych se chtel zeptat jestli je dobra naka domaci lecba..objevilo se to njednou pred trema dnama takze celkem bzry...je naka sance na lecbu doma bez doktora?? napr mast ?

praaja
2x

pred dvema dny mi vyskakala vyrazka po celem tele, jsou to jen drobne cervene fleky. Asi o dva dny dele me svedi a boli konecnik,horecky nemam,vyrazka me nesvedi, krev z konecniku az ode dneska a obejvila jsem si pri utirani drobne ruzove kulicky. Nevite co by to mohlo byt?

david
2x

Dobrý den prosím vás o radu..Před měsícem jsem poprve objevil krev ve stolici.Stolice ze me sla rychle.Mamka mi rekla ,ze mam mozna natrhle strivko nebo hemeroidy.ted se kontroluji casteji jestli se mi ve stolici objevuje krev a nekdy jo na povrchu a vzdy na zacatku stolice.Nekdy me bolíva bricho.Prosím o radu..copak to muze byt??muze to byt rakovina??je mozne mit rakovinu v 19 [email protected]

ivka
2x

Potřebuju pomoct, už dlouhou dobu mám v oblasti konečníku,na té kůži kolem takový maličky jako kdyby vřídek, Vystouplá kůže, která nebolí, nesvědí..vůbec o ní nevím.Okolí konečníku mám dneska nepříjemný pocit,jako kdyby pálivý, myslím, že to může být trošku opruzené,proto to tak dělá. Ale nemám žádnou krev na toaletním papíru, ale za stolice, která má normální barvu, když je ve vodě, se jakoby krev malilinko uvolňuje, nevím jak to jinak popsat...Jako kdyby jste do vody hodili látku, která jen tak symbolicky barví červeně a vlastně ani nic nezabarví:-( Je mi 18 let. Hrozně se bojím, co to může být:-(

Tomas
2x

Dobry vecer, je mozne abych mel uz v 20 letech hemeroidy? jeste pred pul rokem jsem hral aktivne florbal, skoncil jsem s veskerym sportem, a pri chuzi me svědi, nebo škrábe v konečníku, v noci žádný problém nemám ani při sezení, pouze někda při chůzií...

Efko
1x

ahoj je mi 20 a hraju fotbal,vcera sem se probudil a najedno me boli cela prd.... zadnice.sahl jsem si tam(dalo me to zabrat) a nalezl jsem nakou bulku,,nic podobnyho jako krev ve stolici nemam.,,,je mozny aby se to udelalo ze dne na den???? diky moc

jiri
1x

Chceš tel.číslo na lékaře který ti určitě dobře poradí,inak nevím odkud jsi taky by ti stačila taková malá tyčinka a sprey když tak se můžeš ozvat [email protected]

mladás
1x

Prosím tě máš pocit,že když jsi mladý tak ti něco takového nemůže potkat je to totiž varovný signál tvého překyseleného těla takže co nejdříve odkyselit chceš se domluvit telefonicky s lékařem jak na to*Jestli jo napiš

Přema

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat.Už před časem mě svědilo okolo konečníku.To odeznělo ale před týdnem jsem zjistil čerstvou krev na stolici a na toaletním papíru.Je mi 27 let,hodně sportuju,celkem zdravě jím a cítím se velmi dobře až na tu krev na stolici.Myslíte že se jedná o hemeroidy?Děkuji Přema.

Přema

Ještě dodám že ta krev na stolici se už několikrát za ten poslední týden opakovala...

Marek

Otom jsem slyšel to prej může znamenat i nemoc jater nebo ledvin ale nevim jestli je to z cela pravda ale něco na tom pravdy bude

Karol

Dobrý den, potřebuju poradit. Včera sem našla na toaletním papíře krev, ale ne moc jen tam prostě byla a ten den se to opakovalo 2krát. Dnes vše v pořádku zatím, jen se mi přes noc udělal takovej váček kolem řítního ortvoru zvenku. Nevím co to vubec je, zda se jedná o hemeroidy nebo o co? Prosím o rada! Děkuju! Nechce se mi s tím zrovna k doktorovi ...je mi teprve 20

Marek
1x

Dobrý den, je mi 19 let a mam na konečníku bouly asi jako třešeň :( co myslíte že to může být jako hemoroid mi to nepřipada co to může být?

Petra

Dobrý den,je mi 17 let a po stolici se mi na toaletním papíru objevila světlá krev,už druhý den za sebou.Nic mě nebolí,při stolici také ne a žádné jiné problémy také nepociťuji.Žádné bulky okolo se mi také nevyskytují.Můžete mi prosím poradit co s tím ? Mám hrozný strach s tím jít k doktorovi a pochopitelně mi to je i nepříjemné.Předem díky,Petra

jana

asi pred týdnem se mi udelala v konečniku asi tak 1,5cm od konce boule.zezačatku to jen svedilo,ale začalo to bolet a hoodne,že si memuzu poradne ani sednout.včera sem byla u lekare a predepsal mi mobiven micro.tak snad doufam,za brzo zabere.zna nekdo co pomuze od krute bolesti?a za jak dlouho bolest asi ustoupí? 2,3,4 dny?dekuji za odpoved

Blanka

Mě to taky začlo boulí, ale na vše m pomohl Hemostop. Zkoušela jsem jak tobolky, tak i krém a super!

Hana

Děkuji Blani za radu! Právě jezdím po internetu a hledám něco, co chválíte, aťmmůžu jít na jistotu. Doufám, že s Hemostopem budu stejně spokojená, protože někdy už tu bolest nezvládám :(

petr

Já doporučuji při sebemenších příznacích použít Hemostop gel max...mi zabere pokaždé. Pokud by byl problém horší, lze v lékárně zakoupit i tobolky

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce