Inzerce

hepatitida c

Mam tuhle chorobu a nechci umrit co mam delet nefetuju 3 roky Dik

Inzerce
Odpovědi
Lilith

Ahoj,neumřeš...mam kluka a ma taky hepatitidu a vedeme naprosto normalni život s minimalnim omezenim.Chce to jen najit cloveka kterej bude mit silu s tebou neco takoveho sdilet a s lepsi psychykou se zlepsi i tvuj stav a to je overeny.drzim ti palce,at ti to taky vyjde

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. dubna 2005, 11:39:38

Zora

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, co znamená že spolu vedete normální život s minimálním omezením. Chodím s klukem,o kterém jsem se nedávno také dozvěděla, že měl C,nebo ještě má - nevím. Mám docela strach a obavy, co když.. je hrozně fajn, a tak.

27. května 2006, 11:58:47

Petr

Pokud je dotyčný mládenec zodpovědný, měl by tě o svém zdravotním stavu informovat sám. Jinak platí že pokud skutečně má hepatitidu C, je třeba dodržovat určitá opatření: nepůjčovat si nic co může přijít do styku s krví (zubní kartáčky, nůžky na nehty a podobně). Sex při použití prezervativu ssebou nese minimální riziko. Petr

30. května 2006, 11:40:47

jitka

Ahoj pokud máš tuto chorobu měl by sis promyslet zda se jít léčit,mám kamaráda ktery léčbu podstoupil a to interferonem a rybavirynem trvá to rok ale nesmíš během léčby žádný alkohol drogy atd...jinak hrozí jistá smrt.A můj kamarád vydržel dnes je v pořádku a testy jsou negativní.Tak ti přeji hodně sil a štěstí.Přežít se dá ale Chce to pevnou vůli.

11. února 2007, 13:54:33

reborns

no každopádně by ses měl léčit.smrti se bát nemusíš,jen to chce něco o této nemoci vědět.hodně lidí říká,že s hepatitidou-c se dá normálně žít.já si myslím,že to tak není.nějaké prášky na játra nepomůžou.chce to se zbavit virů a to momentálně jde s ůspěšností 50-50 jedině s interferonem.tato nemoc se musí léčit-a léčba je interferon.nic jiného!!!!!!!

4. srpna 2007, 17:51:11

dadisek

dá se nějak zjistit jestli jsem se nakazila já o přítele nebo on odemě?

24. února 2007, 17:31:53

jery

dozvedela jsem se že mam žloutenku c,nikdy jsem žádné drogy nebrala tak jsem z toho dost vyděšená.Nedávno jsem se vdala a chceme s manželem miminko.Na vyšetření kvůli otěhotnění mi našli tu žloutenku.Otěhotnět se snažíme dál,ale neustále na to musím myslet.Každou chvilku brečím a mám hrozný stach.Vůbec nevím co mám dělat.

6. listopadu 2008, 19:08:46

aneta

3dny spetky jsem se dozvedela ze muj 5lety syn ma v krvy stopove prvky zloutenky c.hned druhy den jsme jely do usti kde mu braly krev a ted musime 14dni cekat na visledky hrozne se bojim je tak malyckej.na detskym hristi se zrejmne pichnul o jehlu.kdyby se to prokazalo jaka je lecba.dekuji

26. září 2009, 13:25:47

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lipoxal Effect recenze (lipoxal) 1. prosince 2016, 21:14:21

Já mám osobně s Lipoxalem velmi dobré zkušenosti. Nicméně v začátku jsem si také nebyla… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 28. listopadu 2016, 11:00:36

dobry den užívám už 7 měsícu seroprám a je to stejné jak citalec chci se zeptat někoho… Diskutovat

• Focus2002 (Průjem) 4. prosince 2016, 15:32:45

Takže, návod, co dělat, když máte sračku: Jděte se pořádně vysrat. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.